.Güncel Bilgiler

Halk Bankası Kayseri Erciyes Bank24 Jet

Halk Bankası Kayseri Erciyes Bank24 Jet nedir? Halk Bankası Kayseri Erciyes Bank24 Jet hakkında ayrıntıı bilgileri sitemiz internetbankasi.org de yayınladık buyrun

Alışverişlerinizde cüzdan taşıma zorunluluğunuz ortadan kalkıyor çünkü artık hayatınızda Bank24 Jet var!

 Elektronik Para Özelliği ile
 
Elinizdeki kartı Visa kabul eden tüm üye işyerlerinde, şifreli veya şifresiz-hızlı (limitleriniz dahilinde) harcama yaparken kullanabilirsiniz.
 
Ödeme işlemlerinde;
  • Temassız hızlı ödemelerde (35 TL’ye kadar) şifresiz olarak.
  • Hızlı ödeme dışındaki harcamalarınızı şifreli olarak yapabilirsiniz.
Banka Kartı Özelliği ile
  • Para yatırabilir,
  • Para çekebilir,
  • Hesap bakiyenizi ve hareketlerinizi öğrenebilir,
  • Banka nezdindeki tüm hesaplarınızla ilişkilendirebilir,
Bank24 kartlarımıza sunulan tüm bankacılık hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.
 
Diğer banka ATM’lerinden yaptığınız bakiye görüntüleme ve nakit çekim işlemleriniz için işlem masrafı alınmaktadır.
Kartınıza;
 
Halkbank ATM’lerinden
  • ATM’deki Bank24 JET Kart Menüsünü kullanarak vadesiz hesabınızdan
  • Para yatırmalı ATM ‘lerden nakit olarak
Halkbank POS’lerini kullanarak vadesiz hesabınızdan
 
Dialogdan: 444 0 400 arayarak vadesiz hesabınızdan
 
www.halkcard.com.tr internet şubesini kullanarak vadesiz hesabınızdan
 
bakiye yükleyebilirsiniz.
 
Ayrıca vereceğiniz “otomatik yükleme talimatı” ile kartınıza seçeceğiniz hesabınızdan para aktarabilirsiniz. *Dialog ve internetten verdiğiniz yükleme emrinin aktif olabilmesi ve kullanılabilmesi için kartınız ile herhangi bir ATM ya da POS aracılığıyla şifreli bir işlem yapmanız gerekmektedir.
Bankamızın 444 0 400 Dialog hattına kayıp/çalıntı durumunu bildirmeniz gerekmektedir. Başvurunuz üzerine, kartınız ödeme işlemlerine kapatılacaktır.
  • Vadesiz hesaptaki ve karta yüklenmek üzere bekleyen banka merkezindeki bakiyeniz kartın kayıp-çalıntı durumunu 444 0 400 Dialog hattımıza bildiriminizden sonra kullanıma kapatılacak olup yenilenen kartınıza aktarılacaktır.
  • Karta yüklü bakiye elektronik para hükmünde olup, kayıp-çalıntı durumunda bakiyenin nakden yada yenilenen karta iadesi mümkün değildir.
Bank 24 Jet kartınızla Visa amblemli her noktada işlem yaparken, aynı zamanda da temassız ve hızlı alışverişin keyfine varabilirsiniz. Kasa önünde beklemeye son!
Bank24 JET kartınızla yapacağınız temassız-hızlı alışverişler sırasında size özel fırsatlar sunan üye kuruluşlara bu sayfadan ulaşabilirsiniz. İndirimler ve daha birçok ayrıcalıklar bu işyerlerinde sizi bekliyor!
 
Kampanyalı üye işyerlerimizi görmek için tıklayınız…
15 Şubat – 15 Nisan 2010 tarihleri arasında Visa amblemli kredi kartınız ve/veya Visa Electron kartınız ile tek seferde 20 TL ve katları tutarındaki (her 20 TL bir çekiliş hakkı) yurtiçi, yurtdışı alışveriş işlemi ve/veya kredi kartınız ile elektrik, doğalgaz, telefon, su, kablolu TV, sigorta faturalarınızı ödeme işlemi yapın, Dünya Kupası heyecanını doyasıya yaşatacak bir Güney Afrika seyahati veya 500 TL değerinde hediye kartlardan birini kazanma şansını yakalayın! Ayrıntılı bilgi: www.visa.com.tr

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu