.Güncel Bilgiler

Garanti CepBank ile Para Transferi

Garanti bankasından yeni para transferi Garanti CepBank ile Para Transferi. Buyrun Garanti CepBank hakkında detaylar aşağıdadır

Garanti CepBank ile, İnternet Şubesi ve Cep Şubesi’ne giriş yapmadan, istediğiniz kişinin cep telefonuna Garanti’de hesabı ya da kartı olmasa bile anında güvenli bir şekilde para gönderebilirsiniz. Para gönderdiğiniz kişi gönderdiğiniz parayı Türkiye’nin her yerinde tüm Paramatiklerden çekebilir.

Üstelik Garanti Facebook sayfasında ve CepBank iPhone ve Android uygulamalarında para gönderme işlemleriniz ücretsiz! Hemen sağdaki “Garanti Facebook” butonuna tıkladıktan sonra sadece kendi cep telefonu numaranızı ve para göndermek istediğiniz cep telefonu numarasını girerek dilediğiniz kişiye anında ve ücretsiz para gönderebilirsiniz. 

CepBank iPhone uygulamasını App Store, Android uygulamasını ise Android Market, Samsung Indiroid ve Turkcell T-Market’ten ücretsiz olarak indirip hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

CepBank iPhone uygulamasında yer alan “Bump ile Transfer” özelliği sayesinde, para göndereceğiniz kişi yanınızda ise ekrana telefon numarası yazmanıza gerek kalmadan telefonlarınızı birbirine dokundurarak para transferinizi  yapabilirsiniz.

Dilerseniz para gönderme işleminizi cep telefonunuzdan sadece kısa bir mesaj göndererek ya da Garanti İnternet /Cep Şubesi ve Paramatiklerden de yapabilirsiniz. Para gönderdiğiniz kişi gönderdiğiniz parayı Türkiye’nin heryerinde tüm Paramatiklerden çekebilir.

CepBank işlemleri bunlarla sınırlı değil. GSM TL yükleme, kredi kartı borcu ödemesi, şans oyunları, OGS ve KGS ödemeleri gibi birçok işlemi CepBank ile yapabilirsiniz. 

CepBank’ınızı sağdaki Başvur butonu ile anında tanımlayabilirsiniz. 

Dilerseniz İnternet Şubesi‘nden, wap.garanti.com.tr’den ve Paramatiklerden de CepBank’ınızı hemen tanımlayabilirsiniz. 

 

*K.K.T.C. Paramatik’lerinde CepBank para gönderme ve para çekme işlemleri gerçekleştirilememektedir. 

Öxellikleri:

  • Para transferi işlemlerinizi tek bir mesaj ve şifre ile cep telefonunuzdan, Garanti Bankası facebook sayfasındaki CepBank uygulamasından, iPhone ve Android uygulamalarından, İnternet/Cep Şubesi veya Paramatiklerden anında yapabilirsiniz
  • Para gönderdiğiniz kişi sırada beklemez, tüm Garanti Paramatiklerden kart kullanmadan sadece “GİRİŞ” tuşuna basarak gönderdiğiniz parayı kolayca çeker.

CepBank’ın size sunduğu hizmetler:

  • Cebe-Karta Para Gönderme,
  • Vadesiz TL Bakiye Sorgulama,
  • GSM TL Yükleme (Turkcell Hazır Kart, Vodafone, Avea),
  • Kayıtlı Hesaba Havale/EFT,
  • Bilyoner.com Ödemesi,
  • Nesine.com Ödemesi,
  • Kredi Kartı Borcu Ödeme,
  • OGS ve KGS Ödemesi işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz

Ücretler:

İşlemler Ücretler
Kayıtlı EFT 2,50 TL
Kayıtlı Havale 0,90 TL
Para Gönderme 1,00 TL
GSM TL Yükleme 0,50 TL
OGS ödeme 1,00 TL

Son Güncelleme : 21/03/2012 09:23

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu