Motorlu Taşıtlar Vergisi

Yapı Kredi World 2019 MTV Kampanyası

Yapı Kredi World ile MTV ödemelerinde 2 taksit kampanyasını internetbankasi.org olarak hazırlayıp sizler için sitemizde yer verdik buyrun kampanya ve koşulları aşağıdadır.

2019 Motorlu taşıtlar vergisi ücretsiz 2 taksit ww.internetbankasi.org

Yapı Kredi World ile MTV ödemelerinde 2 taksit fırsatı!

Yapı Kredi Worldcard’ınızla 1 – 31 Ocak 2019 tarihleri arasında yapacağınız 100 TL ve üzeri MTV ödemelerinde 2 taksit fırsatından yararlanabilirsiniz.

 

MTV ödemesini QR kod ile yapanlara ise 3 taksit imkanı!

Kampanya Koşulları

01-31 Ocak 2019 Motorlu taşıtlar vergisi ücretsiz 2 taksit 100TL üzeri motorlu taşıt vergisi ödemeleri için geçerlidir. gib.gov.tr’den QR kod ile yaptığınız 100TL ve üzeri ödemeniz ücretsiz olarak 3 taksite bölünecektir. Kampanya’da aynı müşteri QR kod ile birden fazla ödeme yapabilir. Kampanyaya Yapı Kredi bireysel kredi kartları ve bireysel banka kartları ile gib.gov.tr’den yapılacak işlemler dahildir. QR Kod ile Ödeme ile işlem yapmak için iOS ya da Android cep telefonuna Yapı Kredi Mobil uygulaması indirilmelidir. gib.gov.tr’den alışverişinizi tamamlamak için ödeme sırasında ödeme seçenekleri alanındaki mobil ödeme menüsü altından Yapı Kredi Pay’i seçtiğinizde ekranda QR kod oluşacaktır. QR Kod’u okutmak için Yapı Kredi Mobil’de Kartlarım menüsü altında bulunan Yapı Kredi Pay’i seçtiğinizde “QR Kod ile Ödeme”yi tıklayarak QR okuyucuyu açın ve ekranda oluşan QR kod’u okutun. Ödeme yapmak istediğiniz kartı ve işlem tipini seçerek işleminizi onaylayın. Ödeme anında web sitesi ya da uygulama üzerinden taksit seçilmesine gerek yoktur. Yapılan harcama otomatik olarak 3 taksite bölünecektir. Taksit kampanyasına katılmak istemeyen kart sahipleri 444 0 444 Yapı Kredi Telefon Bankacılığı’ndan taleplerini ilettikleri takdirde 2 taksit uygulanmayacaktır. Kampanya müşteri bazında geçerli olacaktır. Kampanyaya Yapı Kredi Cüzdan uygulaması dahil değildir. Kampanyaya katılım için, SMS katılımı ve herhangi bir kod uygulaması bulunmamaktadır. Yapı Kredi Şubelerinden veya ATM’lerden hesap üzerinden ödeme yapılabilecektir. Hesap üzerinden alınan ve TLcard’lar ile yapılan ödemelere 2 taksit uygulanamamaktadır. World Business kartlar için kampanya firma bazında geçerlidir. Kampanyaya sadece Yapı Kredi kredi kartları ve bireysel TLcard’lar Albaraka ve Anadolubank Worldcard’lar dahildir; TEB, Vakıfbank, Worldcard’lar kampanyaya dahil değildir. QR ile olan ödemelere Albaraka ve Anadolubank worldcard’lar dahil olmayıp, sadece 100TL ve üzeri işlemler için 2 taksitli işlem yapabilirler.

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu