Deniz Bank Üretici Kart

Deniz Bank Üretici Kart başlıklı konumuzun bilgilerini güncellemiş bulunmaktayım.Hayat gibi Su gibi ihtiyaç olan toprağınızın bereketi olan Denizbank Üretici kart Hakkında Bilgiler aşağıda en güncel haliyle sizlerle

uretici kart

Üretici Kart ile üreticilerimiz için Hayat Deniz’de Güzel!

Üretici Kart, üreticilerin tarımsal gereksinimlerine ve nakit akışlarına uygun olarak tarımsal işletme kredisi sağlamaktadır. Üreticiye tanımlanan kredi limiti Üretici Kart’a yüklenir, üretici tarımsal girdi ihtiyaçlarını bu kartla karşılar!

Üretici Kart sahibinin avantajları nelerdir?

  • Üretici Kart’ın en önemli avantajı yılda bir kez ödemeli olmasıdır. Bu ödeme vadesi üreticinin üretimini yaptığı tarımsal ürününün desenine göre, yani hasadına göre belirlenebilir.
  • Anlaşmalı işyerlerinden Üretici Kart ile yapılan alışverişlerde, üreticilerimiz 6 aya varan vade ve %0 faiz kampanya avantajından yararlanırlar.
  • Üreticilerimiz Üretici Kart ile tarımsal işletme kredilerini DenizBank Şubeleri’nden ve ATM’lerden nakit çekebilir (7/24)ya da tarımsal faaliyetleri için ihtiyaç duyduğu ürün ve hizmetleri alabileceği DenizBank anlaşmalı işyerlerinde Üretici Kartlarını kullanabilirler.
  • Üreticilerimiz Üretici Kart’ına dilediği zaman ödeme yapabilir, ihtiyacı olduğunda yeniden nakit çekebilir veya tarımsal girdi alışverişlerinde kullanabilirler.
  • Üretici Kart sahibi olmak için URETICI yaz boşluk bırak, T.C. Kimlik numaranı ve bulunduğun ilin plaka kodunu aralarında boşluk bırakarak 3280’e SMS’le gönder.

Üretici Kart’tan kimler faydalanabilir?

Bitkisel üretim ve hayvancılık yapan çiftçilik belgesi sahibi üreticilerimiz Üretici Kart’a sahip olarak, Üretici Kart’ın sağladığı ayrıcalıklarından faydalanabilirler.

Detaylı bilgi almak ve Üretici Kart talebinde bulunmak için Tarım Bankacılığı hizmeti veren DenizBank Şubeleri’ne başvurabilir, 444 6 800 no’lu DenizBank Tarım Hattımızdan bilgi alabilirsiniz.

Not: Bu bilgiler Bankaların Kendi Sitelerinden Alınmıştır Kaynak Gösterilmesi Zorunludur . www.internetbankasi.org

uretici kart

 

Konu ile Alakalı Popüler Aramalardenizbank üretici kart, denizbank üretici kartı, DEN, denizbank üretici kart faiz oranları, üretici kart şifre alma