Motorlu Taşıtlar Vergisi

Garanti Bankası 2019 Motorlu Taşıtlar Vergisi ödeme Kampanyası

Garanti Bankası 2019 Motorlu Taşıtlar Vergisi ödeme Kampanyasının detaylarını sizler için derleyip sitemiz internetbankasi.org de yayınladık kampanya hakkında bilgi edinmek istiyorsanız detaylar aşağıdadır.

2019 garanti bankası mtv kampanyası internetbankasi.org

2019 Motorlu Taşıtlar Vergisi ödeme işlemlerine ücretsiz 2 taksit, GarantiPay ile ödemelere ücretsiz 3 taksit! Üstelik Hepsiburada’da geçerli 30 TL indirim fırsatı!

3 – 31 Ocak 2019 tarihleri arasında Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerini Garanti Cep, Garanti Internet, 444 0 333 Alo Garanti, Garanti Paramatik’leri, garanti.com.tr ve BonusFlaş üzerinden yapan müşterilerimiz ücretsiz 2 taksit fırsatından yararlanacaktır. Gelir İdaresi Başkanlığı internet sitesi gib.gov.tr’de ödeme seçeneklerinden mobil ödeme altında GarantiPay seçilip kart bilgileri girilmeden yapılan ödemelere ise ücretsiz 3 taksit, ödeme seçeneklerinden kredi kartı seçilip kart bilgileri girilerek yapılan ödemelere ücretsiz 2 taksit fırsatı sunulacaktır.

Üstelik ilgili kanallardan gerçekleştirilen tüm MTV ödeme işlemlerinde, Hepsiburada’da geçerli chipgold, ziynet altın ile diğer altın ürünleri hariç 300 TL ve üzeri alışverişlerde anında 30 TL indirim fırsatı!

Kredi kartı ile MTV ödemesini nasıl yaparım?

Garanti Cep: İşlemler > Ödemeler > Vergi Ödemeleri > Motorlu Taşıtlar Vergisi
Garanti İnternet: Ödeme > Vergi Ödemeleri > Motorlu Taşıt Vergisi
Garanti.com.tr: Hızlı Öde, Hızlı Al > MTV/Trafik Cezası Öde
BonusFlaş: Ödemeler > Motorlu Taşıtlar Vergisi Ödeme

İndirimden nasıl faydalanırım?

İndirim kodları, Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemesinin ardından SMS ile gönderilecektir. SMS ile gönderilecek olan indirim kodunun hepsiburada.com adresindeki ya da Hepsiburada mobil uygulamasındaki sepet adımında “Çek / Promosyon Kodu Kullan” alanına kişiye özel üretilen kodun girilmesi gerekmektedir.

 • Kampanya Detayları
  • 1 – 31 Ocak 2019 tarihleri arasında Motorlu Taşıtlar Vergisi ödeme işlemlerini Garanti Cep, Garanti Internet, garanti.com.tr, 444 0 333 Alo Garanti, Garanti Paramatik’leri, BonusFlaş veya gib.gov.tr üzerinden yapan müşterilerimiz Hepsiburada’da geçerli 300 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli anında 30 TL indirim kazanacaktır.
  • 30 TL anında indirim, Hepsiburada.com adresinden ya da Hepsiburada mobil uygulamasından yapılacak chipgold, ziynet altın ile diğer altın ürünleri hariç 300 TL ve üzeri (KDV dahil ödeme kuponu, hediye çeki, kargo bedeli hariç) alışverişlerde geçerlidir.
  • 3 – 31 Ocak 2019 tarihleri arasında Garanti Cep, Garanti Internet, 444 0 333 Alo Garanti, Garanti Paramatik’ leri, garanti.com.tr ve BonusFlaş üzerinden yapan müşterilerimiz ücretsiz 2 taksit fırsatından yararlanacaktır. gib.gov.tr’de ödeme seçeneklerinden Mobil Ödeme altında GarantiPay seçilip kart bilgileri girilmeden yapılan ödemelere ücretsiz 3 taksit, ödeme seçeneklerinden kredi kartı seçilip kart bilgileri girilerek yapılan ödemelere ücretsiz 2 taksit fırsatı sunulacaktır.
  • Garanti Cep, Garanti İnternet, 444 0 333 Alo Garanti, Garanti Paramatik’ler ve BonusFlaş’tan yapılan MTV ödemelerinde tek ödeme ve 2 taksit seçenekleri bulunmaktadır.
  • Gelir İdaresi Başkanlığı internet sitesi gib.gov.tr’de mobil ödeme altında GarantiPay seçilerek ödeme yapıldığında BonusFlaş’a gönderilen işleme ait gelen bildirimi açıp onaylayarak ya da “Ödemeler” menüsünden GarantiPay ile Ödeme adımında bekleyen işleminizi onaylayarak kart bilgilerini girmeye gerek kalmadan kolayca ücretsiz 3 taksit ile ödeme gerçekleştirilebilir. BonusFlaş’ta işleme “Peşin” onay vermenizin ardından işleminiz otomatik olarak 3 taksite bölünecektir.
  • Motorlu Taşıtlar Vergisi ödeme kampanyasından Garanti Bonus’lar, Bonus Flexi, Bonus Genç, Money Bonus, Flexi, Shop&Fly, Miles&Smiles kredi kartları, American Express Card, Bonus American Express, Bonus Business, Bonus Business American Express, Shop&Fly Business, Shop&Fly Business American Express, Miles&Smiles Business, Miles&Smiles Business American Express, Filo Card, EASY, American Express Business kart sahipleri faydalanabilir.
  • MTV borcunuzu SMS ile sorgulamak için “MTVSOR PLAKA NO” yazıp 3340’a gönderebilirsiniz. MTV borcunuzu SMS ile ödemek için “MTVÖDE KART SON 6 HANE PLAKA NO” yazıp 3340’a gönderebilirsiniz.
  • Kampanyaya ekspres limit dahil değildir.
  • İşlemin yapıldığı tarihle ekstre kesim tarihi aynı ise kampanyadan yararlanılamaz.
  • Taksitlendirme işlemi ödeme gerçekleştirildikten bir gün sonra otomatik olarak gerçekleşecektir.
  • BonusFlaş ve GarantiPay üzerinden MTV yatırma işleminiz sadece şahıs firması sahibi müşterilerin Ticari Kartları için geçerlidir.
  • Kampanya kapsamında müşteriler, 1 Ocak 2019 09:00 – 31 Ocak 2019 23:59 tarih ve saatleri arasında Hepsiburada’da geçerli chipgold, ziynet altın ile diğer altın ürünleri hariç 300 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli anında 30 TL indirimine hak kazanacaktır.
  • Hepsiburada’da yapılacak olan indirimli alışverişlere altın alımları dahil değildir.
  • İndirim kodlarının son kullanım tarihi 15 Şubat 2019 olup, kod sayısı 15.000 adet ile sınırlıdır. 15.000 kod kullanımına ulaşıldığında kampanya sona erecektir.
  • İndirim kodları başka indirim kodu ile birleştirilemez.
  • Anında 30 TL indirim, tüm ürün indirimlerine ek sepette yansır.
  • Her kullanıcı bir indirim kodunu, tek alışverişte 1 kez kullanabilir.
  • Kampanyadan faydalanmak için müşterilerin kampanya kodunu ödeme ekranındaki “Çek/Promosyon kodu kullan” alanına girmeleri gerekmektedir. Kampanya kodunun kullanımı yalnızca kodu kullan alanının denendiği hesapta geçerlidir, farklı bir hesapta denendiğinde kod geçersiz olacaktır.
  • Herhangi bir nedenle iptal veya iade edilen siparişlerde kod tekrar aktif edilmez.
  • 1-31 Ocak (bu tarih dahil) 2019 (kampanya dönemi) süresince verilen siparişlerde herhangibir değişiklik (sipariş iptali/geri gönderim vs.) indirim koduna hak kazanma durumunu etkileyebilir.
  • İndirim kodları para ile satılamaz veya paraya çevrilemez
  • Ürün teslimi, iadesi veya cayma hakkı talebinin yerine getirilmesi Garanti Bankası sorumluluğunda değildir.
  • garanti.com.tr üzerinden yapılan taşıt vergisi ödeme işlemleri sadece Garanti kredi kartlarıyla gerçekleştirilebilir.
  • Garanti Cep’e Android ve iOS işletim sistemine sahip tüm mobil cihazlardan girilebilir.
  • D-Market Elektronik Hizmetler ve Tic. A.Ş. ve Türkiye Garanti Bankası A.Ş gerekli gördüğü durumlarda kampanya koşullarını değiştirme veya kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu