.Güncel Bilgiler

şekerbank McAfee Güvenlik Uygulaması

şekerbank McAfee Güvenlik Uygulaması nedir? şekerbank McAfee Güvenlik Uygulaması hakkında ayrıntılar aşağıdadır buyrun

 

Şekerbank, İnternet Bankacılığı güvenliğinizin yanısıra bilgisayarınızın da güvenliğini de sağlıyor!

 

Şekerbank İnternet Şubesi’ne giriş yapanlar McAfee AntiVirus Plus yazılımını 12 ay boyunca ücretsiz kullanıyor!

 

McAfee AntiVirus Plus yazılımını 12 ay boyunca ücretsiz kullanmak için bireysel internet şubesi kullanıcısı olmanız yeterlidir. Bireysel İnternet Şubesi üst menüsünde bulunan McAfee butonuna tıklayarak veya Tanımlamalar-Güvenlik Ayarları menüsünden güvenlik yazılımınızın bilgisayarınıza kurulum işlemine başlayabilirsiniz.

 

Detayları;

  • McAfee AntiVirus Plus güvenlik ürününü kullanmak için 12 ay boyunca hiçbir ücret ödemezsiniz.
  • İnternet şubemiz içerisinden ilgili bağlantıya tıklayarak üyelik kaydınızın oluşturulacağı McAfee sayfalarına yönlendirilirsiniz. Buradaki formu doldurduktan sonra kurulum için ürün yükleme sayfasına ulaşacaksınız. Doldurulan bu form içinde sizden kredi kartı bilgileriniz istenmektedir. Bu bilgiler ücretsiz kullanım süresi olan 12 ayın sonunda ürünü kullanmaya devam etmeniz durumunda kredi kartınızdan tahsilat sağlanabilmesi için McAfee tarafından alınmaktadır. 12 ay boyunca herhangi bir ücret tahsil edilmeyecektir.
  • 12 ay ücretsiz kullanım sonunda ürünü kullanmaya devam etmeniz durumunda ürün o tarihteki güncel fiyatından McAfee tarafından ücretlendirilecektir.
  • McAfee AntiVirus Plus yazılımını bilgisayarınıza yükleme işlemi internet ortamında gerçekleşecektir, tarafınıza fiziki bir paket gönderimi yapılmasına gerek olmayacaktır.
  • McAfee AntiVirus Plus uygulaması anti-virus, Firewall (kişisel güvenlik duvarı) ve Anti-spyware (casus yazılımlara karşı) özelliklerine de sahip olduğu için bilgisayarınızı casus yazılımlara karşı korur ve kişisel bilgilerinizin ele geçirilmesini engeller.
  • McAfee AntiVirus Plus ürününün içerisinde bulunan SiteAdvisor sayesinde herhangi bir siteye tıklamadan önce web sitesinin güvenli olup olmadığını görebilirsiniz. Bilgisayarınıza zarar verecek yazılımlar engellenir, bunun yanında phishing (yemleme) koruması uyarıları ile kimliğinizin çalınmasına ve mali bilgilerinizin ele geçirilmesine yönelik web sitelerine karşı korunursunuz.

 

 

Şekerbank T.A.Ş., güvenlik uygulaması ile ilgili destek vermemektedir. Uygulamadan kaynaklanacak sorunlardan Şekerbank T.A.Ş. sorumlu tutulamaz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu