Yatırım Ürünleri

Fortis Platin Klüp Yatırım Ürünleri

Fortis Platin Klüp Yatırım Ürünlerini araştırıp sitemiz internetbankasi.org de yayınladık buyrun yazının devamı aşağıdadır;Yatırımlarınız Platin Kulüp ayrıcalıklarıyla değerlensin.

Yatırımlarınızı en doğru zamanda ve kârlı biçimde değerlendirmeniz amacıyla, size özel farklı risk seçeneklerinde birçok yatırım seçeneği sunuyoruz. Biri mutlaka sizin için…

Yatırım Fonları

Platin Kulüp’te, yatırım fonlarımızdan oluşan çeşitli seçenekler mevcut. Bu sepetin içinde Koruma Amaçlı Fonlar’dan A ve B Tipi Yatırım Fonları’na kadar birçok fon bulunuyor. Hepsi yatırımlarınızı çeşitlendirme ve risk dağılımınızı düzenlemek için…

Koruma Amaçlı Fon

Piyasadaki dalgalanmalardan etkilenmeden kazanmanız için Koruma Amaçlı Yatırım Fonumuz hizmetinizde! Artık “anaparam erir mi?” endişesi duymadan rahatlıkla yatırım yapabilirsiniz.

Diğer yatırım fonlarımız;

Fortis Bank A Tipi Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeler Hisse Senedi Fonu ve Fortis Yatırım A Tipi Hisse Senedi Fonu
Fortis Bank ve Fortis Yatırım B Tipi Likit Tahvil ve Değişken Fonlar
Fortis Bank A.Ş. Yatırım Fonları, Fortis Portföy Yönetimi A.Ş. tarafından yönetilmektedir.

Hazine Ürünleri

Çok çeşitli hazine ürünlerimizle yatırımlarınızın getirisini artırmayı amaçlıyoruz. Gelin, seçeceğiniz ürünlerimizle yatırımlarınızı birlikte büyütelim.

Çift Para Birimli Mevduat

Artık döviz veya TL yatırımlarınız için daha yüksek mevduat getirisi elde edebilirsiniz. Belirlediğiniz bir döviz çifti içinde, bir döviz cinsinden diğerine (örneğin TL’den dövize-dövizden TL’ye) geçmeyi kabul edebileceğiniz kur seviyesi ve vadeyi kendiniz seçerek, mevduatlarınızın getirilerini artırabilirsiniz.

Kur Riski Korumalı Döviz Tevdiat Hesabı

Artık, kurdaki dalgalanmalardan etkilenmeden döviz yatırımı yapabilirsiniz. Çünkü Kur Riski Korumalı DTH, vadedeki dövizinizi, vade süreniz boyunca kurda gerçekleşebilecek düşüşlerden korur. Bu ürünle kur düşüşü karşısında oluşabilecek zararlar size tarafımızca ödenir.

Anapara Garantili Banda Dayalı Mevduat

Anapara garantili bu ürünümüz, TL veya döviz mevduatlarınız için, belirlediğiniz döviz kurunun vade süreniz boyunca belirli bir aralıkta hareket edeceği öngörüsü ile kullanabileceğiniz bir üründür. Bu şekilde anapara kaybı riski olmaksızın, belirlenen koşulların gerçekleşmesi halinde vadeli mevduata göre çok daha yüksek getiri elde etme fırsatı yakalarsınız. Eğer vade süresince (veya anlaşmaya göre vade sonunda) kur sizin öngördüğünüz aralık içinde kalmışsa yüksek getiri elde edebilirsiniz. Kurun belirlenen bandın dışına çıkması durumunda da kaybetmez, vade sonunda ana paranızı geri alabilirsiniz.

Tam Platin Kulüp’e yakışır bir ayrıcalık, değil mi!

Platin Kulüp ayrıcalığıyla hizmet alabileceğiniz diğer yatırım ürünlerimiz:

Vadeli Mevduat Hesabı
Eurobond ve Hazine Bonosu işlemleri
Repo işlemleri

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu