Yatırım Ürünleri

İş Bankası Çevreye Yatırım Fonu

çevreye yatırım fonuİş Bankası Çevreye Yatırım Fonu, Bu fondan kazacağınız gelirlerin bir kısmı TEMA vakfına pay olarak aktarılıyor. Ayrıntılar için buyrun;

Çevreye Yatırım Fonu
Bankamız bir ilki gerçekleştiriyor, ülkemizin ve dünyanın geleceğine bugünden yatırım yapıyor. Çevreye Yatırım Fonu doğaya saygılı şirketlerin hisselerini alıyor. Üstelik Bankamız bu fondan elde edeceği gelirinden TEMA çevre projelerine pay ayırıyor. Böylece siz kazanırken, çevremiz de kazanıyor. Ortak geleceğimiz için siz de bugünden yatırım yapın, iki kere kazanın.
Fonumuzun Genel Özellikleri:
Çevreye Yatırım Fonu, Türkiye’de bugüne kadar kurulmuş ilk çevre fonu olmakla beraber, çevresel sorunlara duyarsız kalmak istemeyen yatırımcılar için bir taraftan yatırım seçeneği oluştururken diğer taraftan da çevreye yatırım yapma imkanı sunmaktadır.
Çevreye Yatırım Fonu, çevre bilincinin geliştirilmesi ve doğal hayatın korunması ihtiyaçlarından hareketle ülkemiz ve dünyanın geleceğine yatırım yapma özelliğini taşımaktadır.
Çevreye Yatırım Fonu, üretimlerinin her aşamasında çevreyi gözeten şirketlere yatırım yapacaktır.
Kurucusu olarak Bankamız, fondan elde edeceği gelirin yarısını topluma yatırım amacıyla TEMA Vakfı’nın çevre projelerine aktararak somut çevresel projeleri hayata geçirecektir.
Çevreye Yatırım Fonu, Sermaye Piyasası Kurulu’nun düzenlemelerine tabii B Tipi Değişken Fon türünde kurulmuştur. Bu özelliğiyle, değişen piyasa koşullarına daha çabuk uyum sağlamakta ve yatırımcılarına getiri fırsatları yaratmaktadır.
Diğer yatırım fonlarımızdan farklı olarak, Çevreye Yatırım Fonumuzun alım satımını yalnızca TEMA Gönüllüsü olan yatırımcılar yapabilecektir.
Fonun asgari alım ve satım adedi 1,000 pay olarak belirlenmiştir.
Fonda İleri fiyatlama esasları uygulanacaktır.
Fonumuz Acil Nakit Sistemi’ne (ANS) dahildir.
Dilerseniz Maximum kredi kartınız aracılığıyla kendiniz ve sevdikleriniz lehine düzenli alım talimatı verebilirsiniz.
Fon şubelerimiz, bankamatikler, İnternet Şubemiz dahil olmak üzere tüm kanallarımızdan alınıp satılabilecektir.
Detaylı bilgi için:
Çevreye Yatırım Fonu hakkında detaylı bilgiye, İnternet Şubemizden, 444 0202 numaralı İnteraktif Telefondan ve Cevreyeyatirimfonu.com adresinden ulaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu