.Güncel Bilgiler

Halk Bankası Düzenli Kira Ödeme Talimatı

Halk Bankası Düzenli Kira Ödeme Talimatı nedir? Halk Bankası Düzenli Kira Ödeme Talimatı hakkında ayrıntılı bilgileri sitemize aktardık buyrun

Otomatik Kira Ödemelerinde Bi Kuruş Masraf Almıyoruz.
 
01/11/2008 tarihinden itibaren; konutlarda, her bir konut için aylık 500 YTL ve üzerinde kira geliri elde edenler ile işyerlerinde, işyerini kiraya verenler ve kiracıların tahsilat ve ödemelerinin Banka veya Posta ve Telgraf Genel Müdürlüğü tarafından düzenlenen belgelerle tevsik edilmesi zorunluluğu getirilmiş ve buna ilişkin 268 seri no.lu Gelir Vergisi Genel Tebliği 29/07/2008 tarih ve 26951 sayılı Resmi Gazetede yayınlanmıştır. Yasal zorunluluklara uymayan kiracılar, 2008 yılı için, en az 320 YTL olmak üzere her bir işlem için bu işleme konu olan tutarın %5’i kadar ceza ödeyeceklerdir.
Halkbank Otomatik Kira Ödemeleriyle kiranızı her ay hesabınızdan otomatik olarak ödüyoruz.
Kira ödemeleriniz için otomatik ödeme talimatınızı hemen verin, ödemelerinizi sizin için biz takip edelim!

Bi kuruş masraf almıyoruz.

 
Kiranızı düzenli olarak Bankamızdaki hesabınızdan, ev ya da işyeri sahibinizin hesabına otomatik olarak EFT veya havale ile gönderebilmemiz için tek bir talimatınız yeterli.
 
Aynı talimatla, aynı hesaptan dilerseniz faturalarınızı ve düzenli aidatlarınızı da ödüyoruz.
EFT, havale ya da hesap işletim ücreti de almıyoruz.*
Talimatlarınızı tüm Şubelerimizden verebilirsiniz. Talimat verdikten sonra, ödeme tarihi ve tutarlarında istediğiniz değişikliği yapabilirsiniz.
Ödemelerinizi düzenli olarak adresinize gelecek olan e-posta ile ya da dilerseniz posta ile göndereceğimiz dekontlarla kolayca takip edebilirsiniz. Dilediğiniz zaman şubelerimize uğrayarak da dekontunuzu alabilirsiniz.
Dekontlarınızı Bankamız sisteminde bir yıl boyunca saklıyoruz.
 
*EFT ve havale yoluyla yapılan tüm otomatik ödemelerinde Bankamız masraf ve komisyon alma hakkını saklı tutar.
Kredili Mevduat Hesabınız varsa, hesabınızda para yok diye üzülmeyin. Ödeme gününde hesabınızda para yoksa, eksik kalan tutarı Kredili Mevduat Hesabınız öder, siz takip edersiniz.
Hemen Başvurun! Biz ödeyelim, siz rahat edin.

Ayrıntılı bilgi için 444 0 400 Halkbank Dialog’u arayabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu