.Güncel Bilgiler

Teb Fatura ve Ödemeler

Teb Fatura ve Ödemeler hakkında sizleri bilgilendirmek istedik buyrun Teb Fatura ve Ödeme ayrıntıları aşağıdadır.

Faturalarınız Ödenir!

TEB’in otomatik ve düzenli ödeme hizmetleri hayatınızı kolaylaştırır.

Tek bir talimat ile faturalarınızın, taksitlerinizin, aidat ya da kiranızın son ödeme tarihinde ödenmesini sağlayabilirsiniz. Üstelik ödeme tarihi gelene kadar paranızı hesabınızda istediğiniz şekilde işletebilirsiniz. Bu hizmetlerimizden faydalanmak için TEB İnternet Şubesi, 444 0 666 TEB Telefon Şubesi ya da herhangi bir TEB Şubesinden bir talimat vermeniz yeterli.

 

Ödeme Yapabileceğiniz Kurumlar

Avea, Vodafone, Turkcell, Türk Telekom, TEB Cetelem, Advantage, HSBC Advantage, Digiturk, Koç Finans, İski, Aydın Su, Aski, Buski, Eski, İzsu, Kaski, İgdaş, Bursa Botaş, Eskişehir Botaş, İzmit İzgaz, Kayseri Doğalgaz, Afyon elektrik, Başkent Elektrik, Sakarya Elektrik, Samsun Yeşilırmak Elektrik, Kayseri Elektrik, Ayedaş, Medaş, Boğaziçi Elektrik, Kara Elmas Elektrik, Gediz Elektrik, Tedaş, Zurich Sigorta.

Kredi Kartıyla Fatura Ödeme TEB İnternet Şubesi’nde!

TEB İnternet Şubesi’ne girin, “Ödemeler” menüsünden ödemelerinizi hemen gerçekleştirin. Üstelik yapacağınız ödemelerden puan da kazanabilirsiniz.

Kredi kartıyla ödeme yapabileceğiniz kurumların listesi için tıklayın.


Hesap İşletim Ücreti Muafiyeti

İlgili dönem için 2 adet “Otomatik Fatura Ödeme Talimatı” olan ve aktif olarak ödenen hesaplardan hesap işletim ücreti alınmaz. Hesap işletim ücreti yıllık 75,6 TL’dir ve 3 ayda bir tahsil edilir. BSMV dahildir. Hesap işletim ücreti her hesap için, hesap bazında tahsil edilir.

Örnek: Ocak 2012’de otomatik fatura ödeme talimatı verilmiş ve Ocak – Şubat – Mart 2012 döneminde bu faturalar en az birer kez ödenmiş ise, Ocak – Mart 2012 için istisna geçerlidir.


Pratik Hesabınız Varsa:

Hesap bakiyeniz Türk Ekonomi Bankası A.Ş. B Tipi Nakit Yönetimi Kısa Vadeli Tahvil ve Bono Fonu’nda değerlendirilir. Hesabınızdaki Türk Ekonomi Bankası A.Ş. B Tipi Nakit Yönetimi Kısa Vadeli Tahvil ve Bono Fonu, faturalarınızın ödeme gününde otomatik olarak bozulur. Ödemeler yapıldıktan sonra hesabınızda kalan miktar Türk Ekonomi Bankası A.Ş. B Tipi Nakit Yönetimi Kısa Vadeli Tahvil ve Bono Fonu olarak değer kazanmaya devam eder. Faturalarınız ödenirken siz kazanırsınız.

Pratik Hesap hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Kaynak Hesabınız Varsa:

Kaynak Hesabınız ya da Fatura Kaynak Hesabınız varsa; hesabınızda nakit para olmasa da TEB Kaynak Hesap ile faturalarınız ödenir.

Kaynak Hesap hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Fatura Kaynak Hesabınız Varsa:

Sadece otomatik fatura ödemeleri için kullanabileceğiniz 100 TL limitli Fatura Kaynak Hesap açtırarak, telefon, su, elektrik ve Digiturk faturalarınızın hesabınızda para olmasa bile son ödeme tarihinde ödenmesini sağlayabilirsiniz.

Fatura Kaynak Hesap hakkında bilgi almak için tıklayınız.


Belediyenize Ait Vergi, Harç ve Kira Ödemeleri Artık Tüm TEB Şubeleri’nde!

 

Kadıköy, Maltepe, Bayrampaşa, Yenimahalle (Ankara), Muğla, Gölcük Beykoz, Denizli, Kuşadası, Çorum, Kepez, Merzifon, Antakya, İskenderun ve Serik (Antalya), Beykoz, Çorlu, Karadeniz Ereğli, Gaziantep ve Malatya Belediyeleri’ne ait vergi, harç ve kira ödemelerinizi artık sıra beklemeden vakit kaybetmeden tüm TEB Şubeleri’nden yapabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu