Kategoriler
Motorlu Taşıtlar Vergisi

Garanti Bankası 2019 Motorlu Taşıtlar Vergisi ödeme Kampanyası

Garanti Bankası 2019 Motorlu Taşıtlar Vergisi ödeme Kampanyasının detaylarını sizler için derleyip sitemiz internetbankasi.org de yayınladık kampanya hakkında bilgi edinmek istiyorsanız detaylar aşağıdadır.

2019 garanti bankası mtv kampanyası internetbankasi.org

2019 Motorlu Taşıtlar Vergisi ödeme işlemlerine ücretsiz 2 taksit, GarantiPay ile ödemelere ücretsiz 3 taksit! Üstelik Hepsiburada’da geçerli 30 TL indirim fırsatı!

3 – 31 Ocak 2019 tarihleri arasında Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerini Garanti Cep, Garanti Internet, 444 0 333 Alo Garanti, Garanti Paramatik’leri, garanti.com.tr ve BonusFlaş üzerinden yapan müşterilerimiz ücretsiz 2 taksit fırsatından yararlanacaktır. Gelir İdaresi Başkanlığı internet sitesi gib.gov.tr’de ödeme seçeneklerinden mobil ödeme altında GarantiPay seçilip kart bilgileri girilmeden yapılan ödemelere ise ücretsiz 3 taksit, ödeme seçeneklerinden kredi kartı seçilip kart bilgileri girilerek yapılan ödemelere ücretsiz 2 taksit fırsatı sunulacaktır.

Üstelik ilgili kanallardan gerçekleştirilen tüm MTV ödeme işlemlerinde, Hepsiburada’da geçerli chipgold, ziynet altın ile diğer altın ürünleri hariç 300 TL ve üzeri alışverişlerde anında 30 TL indirim fırsatı!

Kredi kartı ile MTV ödemesini nasıl yaparım?

Garanti Cep: İşlemler > Ödemeler > Vergi Ödemeleri > Motorlu Taşıtlar Vergisi
Garanti İnternet: Ödeme > Vergi Ödemeleri > Motorlu Taşıt Vergisi
Garanti.com.tr: Hızlı Öde, Hızlı Al > MTV/Trafik Cezası Öde
BonusFlaş: Ödemeler > Motorlu Taşıtlar Vergisi Ödeme

İndirimden nasıl faydalanırım?

İndirim kodları, Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemesinin ardından SMS ile gönderilecektir. SMS ile gönderilecek olan indirim kodunun hepsiburada.com adresindeki ya da Hepsiburada mobil uygulamasındaki sepet adımında “Çek / Promosyon Kodu Kullan” alanına kişiye özel üretilen kodun girilmesi gerekmektedir.

 • Kampanya Detayları
  • 1 – 31 Ocak 2019 tarihleri arasında Motorlu Taşıtlar Vergisi ödeme işlemlerini Garanti Cep, Garanti Internet, garanti.com.tr, 444 0 333 Alo Garanti, Garanti Paramatik’leri, BonusFlaş veya gib.gov.tr üzerinden yapan müşterilerimiz Hepsiburada’da geçerli 300 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli anında 30 TL indirim kazanacaktır.
  • 30 TL anında indirim, Hepsiburada.com adresinden ya da Hepsiburada mobil uygulamasından yapılacak chipgold, ziynet altın ile diğer altın ürünleri hariç 300 TL ve üzeri (KDV dahil ödeme kuponu, hediye çeki, kargo bedeli hariç) alışverişlerde geçerlidir.
  • 3 – 31 Ocak 2019 tarihleri arasında Garanti Cep, Garanti Internet, 444 0 333 Alo Garanti, Garanti Paramatik’ leri, garanti.com.tr ve BonusFlaş üzerinden yapan müşterilerimiz ücretsiz 2 taksit fırsatından yararlanacaktır. gib.gov.tr’de ödeme seçeneklerinden Mobil Ödeme altında GarantiPay seçilip kart bilgileri girilmeden yapılan ödemelere ücretsiz 3 taksit, ödeme seçeneklerinden kredi kartı seçilip kart bilgileri girilerek yapılan ödemelere ücretsiz 2 taksit fırsatı sunulacaktır.
  • Garanti Cep, Garanti İnternet, 444 0 333 Alo Garanti, Garanti Paramatik’ler ve BonusFlaş’tan yapılan MTV ödemelerinde tek ödeme ve 2 taksit seçenekleri bulunmaktadır.
  • Gelir İdaresi Başkanlığı internet sitesi gib.gov.tr’de mobil ödeme altında GarantiPay seçilerek ödeme yapıldığında BonusFlaş’a gönderilen işleme ait gelen bildirimi açıp onaylayarak ya da “Ödemeler” menüsünden GarantiPay ile Ödeme adımında bekleyen işleminizi onaylayarak kart bilgilerini girmeye gerek kalmadan kolayca ücretsiz 3 taksit ile ödeme gerçekleştirilebilir. BonusFlaş’ta işleme “Peşin” onay vermenizin ardından işleminiz otomatik olarak 3 taksite bölünecektir.
  • Motorlu Taşıtlar Vergisi ödeme kampanyasından Garanti Bonus’lar, Bonus Flexi, Bonus Genç, Money Bonus, Flexi, Shop&Fly, Miles&Smiles kredi kartları, American Express Card, Bonus American Express, Bonus Business, Bonus Business American Express, Shop&Fly Business, Shop&Fly Business American Express, Miles&Smiles Business, Miles&Smiles Business American Express, Filo Card, EASY, American Express Business kart sahipleri faydalanabilir.
  • MTV borcunuzu SMS ile sorgulamak için “MTVSOR PLAKA NO” yazıp 3340’a gönderebilirsiniz. MTV borcunuzu SMS ile ödemek için “MTVÖDE KART SON 6 HANE PLAKA NO” yazıp 3340’a gönderebilirsiniz.
  • Kampanyaya ekspres limit dahil değildir.
  • İşlemin yapıldığı tarihle ekstre kesim tarihi aynı ise kampanyadan yararlanılamaz.
  • Taksitlendirme işlemi ödeme gerçekleştirildikten bir gün sonra otomatik olarak gerçekleşecektir.
  • BonusFlaş ve GarantiPay üzerinden MTV yatırma işleminiz sadece şahıs firması sahibi müşterilerin Ticari Kartları için geçerlidir.
  • Kampanya kapsamında müşteriler, 1 Ocak 2019 09:00 – 31 Ocak 2019 23:59 tarih ve saatleri arasında Hepsiburada’da geçerli chipgold, ziynet altın ile diğer altın ürünleri hariç 300 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli anında 30 TL indirimine hak kazanacaktır.
  • Hepsiburada’da yapılacak olan indirimli alışverişlere altın alımları dahil değildir.
  • İndirim kodlarının son kullanım tarihi 15 Şubat 2019 olup, kod sayısı 15.000 adet ile sınırlıdır. 15.000 kod kullanımına ulaşıldığında kampanya sona erecektir.
  • İndirim kodları başka indirim kodu ile birleştirilemez.
  • Anında 30 TL indirim, tüm ürün indirimlerine ek sepette yansır.
  • Her kullanıcı bir indirim kodunu, tek alışverişte 1 kez kullanabilir.
  • Kampanyadan faydalanmak için müşterilerin kampanya kodunu ödeme ekranındaki “Çek/Promosyon kodu kullan” alanına girmeleri gerekmektedir. Kampanya kodunun kullanımı yalnızca kodu kullan alanının denendiği hesapta geçerlidir, farklı bir hesapta denendiğinde kod geçersiz olacaktır.
  • Herhangi bir nedenle iptal veya iade edilen siparişlerde kod tekrar aktif edilmez.
  • 1-31 Ocak (bu tarih dahil) 2019 (kampanya dönemi) süresince verilen siparişlerde herhangibir değişiklik (sipariş iptali/geri gönderim vs.) indirim koduna hak kazanma durumunu etkileyebilir.
  • İndirim kodları para ile satılamaz veya paraya çevrilemez
  • Ürün teslimi, iadesi veya cayma hakkı talebinin yerine getirilmesi Garanti Bankası sorumluluğunda değildir.
  • garanti.com.tr üzerinden yapılan taşıt vergisi ödeme işlemleri sadece Garanti kredi kartlarıyla gerçekleştirilebilir.
  • Garanti Cep’e Android ve iOS işletim sistemine sahip tüm mobil cihazlardan girilebilir.
  • D-Market Elektronik Hizmetler ve Tic. A.Ş. ve Türkiye Garanti Bankası A.Ş gerekli gördüğü durumlarda kampanya koşullarını değiştirme veya kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.
Kategoriler
Motorlu Taşıtlar Vergisi

2015 Vakıfbank – MTV 3 Taksit (100 TL Üzeri)

2015 Vakıfbank – MTV 3 Taksit (100 TL Üzeri) nedir? 2015 Vakıfbank – MTV 3 Taksit (100 TL Üzeri) kampanyasından nasıl faydalanabilirsini? 2015 Vakıfbank – MTV 3 Taksit (100 TL Üzeri)  hakkında tüm detaylar aşağıdadır.

Vakıfbank Worldcard ile 1-31 Temmuz 2015 tarihleri arasında 100 TL ve üzeri MTV ödemelerinde 3 taksit imkanı! Ayrıca bu tarihte ödenen trafik cezalarını da yine 3 taksitte ödeyebilirsiniz.

Kampanya Koşulları :
Bankamızın tüm kredi kartları kampanyaya dahildir.
www.gib.gov.tr’den yapılacak 100 TL ve üzerindeki tüm MTV ve trafik para cezası ödemeleri kart hamiline 3 taksitte yansıtılacaktır.
Bankamız kredi kartlarına özel bu imkandan faydalanabilmek için www.gib.gov.tr adresinden “İnternet vergi dairesi” linkine ulaşılması ve “MTV Sorgulama ve Kredi Kartı ile Ödeme” butonunu seçilmesi gerekmektedir.
Ödeme anında mail-order limitinin yeterli olması gerekmektedir.
www.gib.gov.tr ‘den yapılacak 6111 sayılı torba yasa kapsamındaki borç ödemeleri kampanyaya dahil değildir.

Kategoriler
Motorlu Taşıtlar Vergisi

2015 DENİZBANK – MTV 6 Taksit

DENİZBANK – MTV 6 Taksit konusunu www.internetbankasi.org de yayınladık buyrun detaylar……

Kampanya Detayları:

denizbank mtv,mtv,2015 mtv,motorlu taşıtlar vergisi,mtv kampayası

Motorlu Taşıt Vergisi resmi son ödeme tarihi 31 Temmuz 2015 olup, DenizBank 6 taksit kampanyasının geçerli olduğu son tarih 07 Ağustos 2015’dır. 31 Temmuz’dan sonra ödeme yapan müşterilerimiz gecikme zammından etkilenecek ancak DenizBank 6 taksit kampanyasından faydalanabilecektir.
01 Temmuz – 07 Ağustos 2015 tarihleri arasında Tüm Denizbank Bireysel kredi kartları ile Gelir İdaresi Başkanlığı internet sitesi www.gib.gov.tr’ den, 4440800, DenizBank internet şubesi ve DenizBank şubelerinden yapılan Motorlu Taşıtlar ödemelerine 6 taksit fırsatı sunulacaktır.
ATM’den yapılan ödemeler taksitlendirilmeyecek olup hesap özetine peşin işlem olarak yansıyacaktır.
Kampanyaya Netcard’lar ile sanal Bonus Card’lar da dahildir.
Kampanyaya PTT bonus kartlar dahil değildir.

MTV ödemenizi DenizBank Şubeleri’nden, AçıkDeniz İnternet Bankacılığı, 4440800 veya www.gib.gov.tr’den DenizBank kredi kartınız ile yapın 6 taksitle ödeme fırsatını kaçırmayın.

AçıkDeniz kaydınız olmasa bile www.denizbank.com/acikdeniz ‘den “Kartlı Giriş” butonuna tıkladıktan sonra, kart bilgileriniz ile AçıkDeniz’e giriş yaparak Motorlu Taşıtlar Vergisi ve Trafik Para Cezası ödemelerinizi yapabilirsiniz.

Kategoriler
Motorlu Taşıtlar Vergisi

2015 iş BANKASI – MTV 3 Taksit + *Petrol Ofisinde 10 TL İndirim (*450 TL ve üzeri MTV ödemelerinde geçerli)

2015 İşBANKASI – MTV 3 Taksit + *Petrol Ofisinde 10 TL İndirim (*450 TL ve üzeri MTV ödemelerinde geçerli)bu konu hakkında siz değerli ziyaretçilerimiz için sitemizde yayınlama kararı aldık konu hakkında detaylar aşağıdadır buyrun…İş Bankası Maximum Kart’ınızla www.isbank.com.tr/İnternet Şubemiz veya İşCep uygulamamız üzerinden ya da www.gib.gov.tr’ den 1 – 31 Temmuz 2015 tarihleri arasında yapacağınız Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerinizde 3 taksit fırsatı!

iş bankası mtv, mtv, motorlu taşıtlar vergisi, iş bankası motorlu taşıtlar vergisi 2015 taksit,

Kampanya Detayları:

1- Kampanyamızdan Maximum özellikli İş Bankası kredi kartları ile yararlanılabilecektir.
2- Kampanyamız 1 – 31 Temmuz 2015 tarihleri arasında geçerli olacaktır.
3- gib.gov.tr üzerinden yapılan MTV ödemeleri alt limitsiz olarak 3 taksite bölünecek, İnternet Şubemiz ve İşCep uygulamamız üzerinde ise tek ödeme, 2 ve 3 taksit seçenekleri açık olacaktır.
4- Ödemesini İş Bankası Kredi Kartı ile taksitli ödeyen müşterilerimize herhangi bir vade farkı yansıtılmayacaktır.
5- 31 Temmuz 2015 tarihine kadar belirtilen kanallar üzerinden toplamda 450 TL ve üzeri Motorlu Taşıtlar Vergisini ödeyen müşterilerimize, ödemelerini gerçekleştirdikten sonra, Maximum anlaşmalı Petrol Ofisi istasyonlarından tek seferde yapacakları 100 TL ve üzeri akaryakıt alışverişi üzerinden, yine PO istasyonlarında kullanılabilecek 10 TL değerinde MaxiPuan hediye edilecektir.
6- MaxiPuan Kampanyası 14 Ağustos 2015 tarihinde sona erecek olup, MaxiPuanlar 5 işgünü içinde akaryakıt alışverişinin yapıldığı karta yüklenecektir. Puanların son kullanma tarihi 30 Ağustos 2015’tir.
7- Kampanyamız kredi kartı bazında değil, müşteri bazındadır. Bir müşterimiz MaxiPuan kampanyamızdan en fazla 1 kere yararlanabilecek ve kampanyamız kapsamında en fazla 10 TL ilave MaxiPuan kazanabilecektir.
8- Kampanyaya başvurmak adına SMS gönderilmesine gerek bulunmamaktadır.
9- İlave MaxiPuan kampanyasından, Şirket Kredi Kartı, Vadematik Kart, Maximum Aidatsız Kart ve İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı kampanyadan yararlanamayacaktır.

Kategoriler
Motorlu Taşıtlar Vergisi

AKBANK – MTV 3 Taksit + Conti, Pioneer, Roadstar ve Sharp ürünlerinde %40’a varan indirim

AKBANK – MTV 3 Taksit + Conti, Pioneer, Roadstar ve Sharp ürünlerinde %40’a varan indirim hakkında ayrıntılar aşağıdadır buyrun www.internetbankasi.org

axess ile mtv, akbak mtv, mtv kampanyası, 2015 mtv kampanyası, motorlu taşıtlar vergisi, akbank motorlu taşıtlar vergisi ödeme 2015,

1-31 Temmuz 2015 tarihleri arasında Motorlu Taşıtlar Vergisi’ni Axess ile ödeyenler, hem 300 TL ve üzeri işlemlerde 3 taksit fırsatından yararlanıyor hem de Digicom internet sitesinde yer alan Conti, Pioneer, Roadstar ve Sharp ürünlerinde %40’a varan indirim fırsatından yararlanıyor.

Kampanya detayları:

Akbank Direkt İnternet, Akbank Direkt Mobil, Akbank ATM’leri, Akbank Telefon Şubesi, Akbank Şubeleri veya www.gib.gov.tr üzerinden yapılan 300 TL ve üzeri kredi kartı ödemeleri tek çekim olarak gerçekleşecek olup, ödemeler kredi kartına 3 taksit olarak yansıyacaktır.
Taksitli işlemlere vade farkı yansıtılmayacaktır.
Kampanyadan Axess, Wings, Free, Axess KOBİ, Axess Business, Wings Business, Bank’O Card Axess sahipleri faydalanabilir.
Free için bu kampanyaya katılım ücretsizdir.
Digicom internet sitesinde yer alan Conti, pioneer, Roadstar ve Sharp ürünlerinde %40’a varan indirim kampanyasından faydalanabilmek için “Kampanya Kodu” ödeme anında girilmelidir. Kampanya Kodu; Akbank kanallarından ödeme yapan kişiler için ödeme işlemi sonunda oluşan Vergi Dekontu üzerinde yer alan “Seri-Sıra No” (Örnek: JL-0001380), www.gib.gov.tr üzerinden ödeme yapan kişiler için ise ödeme işlemi sonunda oluşan “İnternet Vergi Dairesi Ödeme Alındısı” belgesinde barkod altında “-” işaretinden sonra yer alan 11 haneli kod (Örnek: bCHR3AZZEF8)’dur.


Ödemenin gerçekleştirildiği günü takip eden iş günü itibariyle kampanyadan faydalanmaya başlanabilecek olup, 20 Ağustos 2015 tarihi itibariyle kampanya kodları kullanılamayacaktır.
Akbank kampanya koşullarında değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.

Kategoriler
Motorlu Taşıtlar Vergisi

Garanti Bonus Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerinde 3 taksit fırsatı!

Garanti Bonus Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerinde 3 taksit fırsatı! motorlu taşıtlar vergisi 2015, motorlu taşıtlar vergisi, motorlu taşıtlar vergisi taksitlendirme, motorlu taşıtlar vergisi ne kadar, motorlu taşıtlar vergisi ne zaman, motorlu taşıtlar vergisi ödeme, taşıt vergisi, mtv, motorlu taşıt vergisi, araç vergisi, mtv ödeme, vergi ödeme, taşıt vergisi ödeme, taşıt vergisi, motorlu taşıt vergisi,

 • 01-31 Ocak 2015 tarihleri arasında Bonus ile Gelir İdaresi Başkanlığı internet sitesi gib.gov.tr‘den, Garanti İnternet Şubesi’nden, Garanti Cep Şubesi’nden, 444 0 333 Alo Garanti’den, garanti.com.tr’den veya Garanti Şubelerindeki Online Bankacılık Kiosk’larından yapılan tüm Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerinde 3 taksit fırsatı sunulacaktır
 • Kampanyadan Garanti Bonus kartları, Money Bonus, Flexi, Miles&Smiles kredi kartları, American Express Card, Bonus American Express, Miles&Smiles Business American Express Card, Bonus Business, Miles&Smiless Business, Filo Card, EASY, American Express Business yararlanabilir.
 • Kampanyaya ekspres limit dahil değildir.
 • Gib.gov.tr‘den ve garanti.com.tr‘den ödemeler 3 taksitle yapılacaktır. Garanti internet şube, Garanti cep şube, 444 0 333 Alo Garanti, ve Garanti şubelerindeki online bankacılık kiosklarından yapılan ödemelerde ise tek ödeme, 2 taksit ve 3 taksit seçenekleri bulunmaktadır.
 • Bonus Genç ve Bonus Flexi sahipleri garanti.com.tr, Garanti internet şube, Garanti cep şube, 444 0 333 Alo Garanti, ve Garanti şubelerindeki online bankacılık kiosklarından yapacakları ödemelerde taksit imkanından direkt olarak faydalanabileceklerdir. Gib.gov.tr‘den yapılan ödemelerde “TAKSİT” yazıp, bir boşluk bırakıp talep edilen taksit sayısı eklenerek 3340’a kısa mesaj olarak gönderildiğinde ücretli olarak taksit fırsatından faydalanabilirler.
 • 50 – 500 TL arasındaki işlemlerinizde talep edeceğiniz her ek taksit sayısı için 1 TL, 501 – 1.000 TL arasında olan işlemlerinizde talep edeceğiniz her ek taksit sayısı için 3 TL, 1.001 – 5.000 TL arası işlemlerinizde işlem tutarının %0,5’i oranında ücret alınmaktadır.