Motorlu Taşıtlar Vergisi

Garanti Bonus Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerinde 3 taksit fırsatı!

Garanti Bonus Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerinde 3 taksit fırsatı! motorlu taşıtlar vergisi 2015, motorlu taşıtlar vergisi, motorlu taşıtlar vergisi taksitlendirme, motorlu taşıtlar vergisi ne kadar, motorlu taşıtlar vergisi ne zaman, motorlu taşıtlar vergisi ödeme, taşıt vergisi, mtv, motorlu taşıt vergisi, araç vergisi, mtv ödeme, vergi ödeme, taşıt vergisi ödeme, taşıt vergisi, motorlu taşıt vergisi,

  • 01-31 Ocak 2015 tarihleri arasında Bonus ile Gelir İdaresi Başkanlığı internet sitesi gib.gov.tr‘den, Garanti İnternet Şubesi’nden, Garanti Cep Şubesi’nden, 444 0 333 Alo Garanti’den, garanti.com.tr’den veya Garanti Şubelerindeki Online Bankacılık Kiosk’larından yapılan tüm Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerinde 3 taksit fırsatı sunulacaktır
  • Kampanyadan Garanti Bonus kartları, Money Bonus, Flexi, Miles&Smiles kredi kartları, American Express Card, Bonus American Express, Miles&Smiles Business American Express Card, Bonus Business, Miles&Smiless Business, Filo Card, EASY, American Express Business yararlanabilir.
  • Kampanyaya ekspres limit dahil değildir.
  • Gib.gov.tr‘den ve garanti.com.tr‘den ödemeler 3 taksitle yapılacaktır. Garanti internet şube, Garanti cep şube, 444 0 333 Alo Garanti, ve Garanti şubelerindeki online bankacılık kiosklarından yapılan ödemelerde ise tek ödeme, 2 taksit ve 3 taksit seçenekleri bulunmaktadır.
  • Bonus Genç ve Bonus Flexi sahipleri garanti.com.tr, Garanti internet şube, Garanti cep şube, 444 0 333 Alo Garanti, ve Garanti şubelerindeki online bankacılık kiosklarından yapacakları ödemelerde taksit imkanından direkt olarak faydalanabileceklerdir. Gib.gov.tr‘den yapılan ödemelerde “TAKSİT” yazıp, bir boşluk bırakıp talep edilen taksit sayısı eklenerek 3340’a kısa mesaj olarak gönderildiğinde ücretli olarak taksit fırsatından faydalanabilirler.
  • 50 – 500 TL arasındaki işlemlerinizde talep edeceğiniz her ek taksit sayısı için 1 TL, 501 – 1.000 TL arasında olan işlemlerinizde talep edeceğiniz her ek taksit sayısı için 3 TL, 1.001 – 5.000 TL arası işlemlerinizde işlem tutarının %0,5’i oranında ücret alınmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu