Kredi Kartları

DenizBank Assist Line

DenizBank Assist Line Hakkında bilgiler bankaların kendisitelerinden alınmıştır.Kaynak gösterilmesi zorunludur. www.internetbankasi.org

Assist Line

Assist Line, 24 saat ve 365 gün süreyle, tahsis ettiği 0212 334 20 96 no’lu telefon aracılığı ile “Tıbbi Yadım ve Concierge Hizmetleri” yerine getirmektedir.

 • Tıbbi Danışma Vize, pasaportlar, girişteki aşı istekleri, gümrükler ve kuralları, döviz kurları ve vergiler, hava durumu, Bankalar, Elçilikler ve Kosolosluklar hakkıda ön bilgi verilir.

  Acil olan veya olmayan her türlü sağlık problemi ile ilgili olarak, kart sahibi’nin veya birlikte ikamet ettiği yakının karşılaştığı sağlık problemi konusunda Asist Line uzman doktoru tarafından bilgi verilir. Doktor, diş hekimi, hastane, teşhis merkezleri, eczane ve nöbetçi eczane isimleri, adresleri ve telefon numaraları bildirilir.

 • Ambulans Gönderimi  

  Kart Sahibi’nin, bedeni yaralanma veya ciddi hastalığı durumunda Assist Line, naklin aynı il sınırları içinde olması kaydı ile bir yıl içinde limitsiz olarak Kart Sahibi’nin bulunduğu noktaya doktor ve kara ambulansı yollar. Assist Line Tıbbı Ekibi tarafından onaylanmayan ve acil durum niteliğinde olmayan talepler nedeniyle tahakkuk edecek olan ücretleri Kart Sahibi kendisi ödeyecektir.

 • Acil Mesajların İletilmesi  

  Kart Sahibi’nin talebi üzerine Assist Line yakarıdaki maddeler kapsamındaki konularla ilgili olarak acil meajların iletilmesini sağlar.

 • Bilgi Hattı 5-4-3 Yıldızlı oteller için rezervasyon, Kiralık araç rezervasyonları Türkiye’de yapılacak kiralık araç rezervasyonlarında Kiralık Araç piyasa fiyatlarından indirimli olarak uygulanır.

  Uçak Bileti alma ve Ulaştırma kart sahibi adına ücret/yer/tarih ve mevkii onayı alınmak kaydıyla yurtiçi ve yurtdışı uçak bileti alınır ve bildireceği adrese biletin ulaştırılması gideri ile ilgili onayı üzerine teslimat yapılır.

  Kart Sahibi’nini hastaneler, tıp merkezleri, eczaneler, vb. Hakkında bilgi istemesi halinde 24 saat ücretsiz bilgi verilecektir.

 • Concierge Hizmetleri 5-4-3 Yıldızlı oteller için rezervasyon, Kiralık araç rezervasyonları Türkiyede yapılacak kiralık araç rezervasyonlarında Kiralık Araç piyasa fiyatlarından indirimli olarak uygulanır.

  Uçak Bileti alma ve Ulaştırma kart sahibi adına ücret/yer/tarih ve mevkii onayı alınmak kaydıyla yurtiçi ve yurtdışı uçak bileti alınır ve bildireceği adrese belitin ulaştıılması ideri ile ilgili onayı üzerine teslimat yapılır.

  İş organizasyonları iş gereçleri ve ihtiyaçları mütercim-tercüman hizmetleri, kongre-seminer konferans, açılış, toplantı ve benzeri organizasyonlar, ses, ışık projeksiyon gereçleri, faks, mobil telefon, PC kiralama) ücret / yer / tarih / özellik onayı alınmak kaydıyla lehtar için organize edilir.

  Seyahat öncesi Bilgi (Pre-Travel Service) yukarıda açıklanan tüm teminatlar ve indirim oranları hakkında bilgi verilir. Lehtara tüm bu hizmetlerden yararlanması için ne yapması gerektiği detaylı olarak açıklanır.

  Vize, pasaportlar, girişteki aşı listekleri, gümrükler ve kuralları, döviz kurları ve vergiler, hava durumu, Bankalar, Elçilikler ve Kosolosluklar hakkıda ön bilgi verilir.

  Turistik, Kültürel ve Sosyal Aktivitelerle ilgili Bilgi hattı ve mümkün olan durumlara rezervasyon yapılır.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

 1. Merhaba kardeşlerimiz Rabbe

  Ben İtalya’da Pastor Faithman Crispino Türkiye Pentecostal Kilise Uluslararası am, biz dünyanın en zengin Kilisesi arasındadır. Benim büyük bir mutluluk kilise büyükleri (Birleşik Pentecostal Kilise International) bir anlaşma% 3 gibi düşük bir faiz oranı, 5.000,00 EUR 800,000.000.00 EUR arasında değişen ile kredi sağlayarak gerek dünya çapında yardım geldi ki genel kamuoyunu bilgilendirmek etmek Geri ödeme için 20 yıl 1 yıl vadeli.

  İlgilenen firmalar, Firmaları ve özel kuruluşlar ile bizim papaz arayarak bu büyük teklif e adresi aşağıda-posta uygulamak çekinmemelidir. E-posta: [email protected]

  Tanrı bu büyük teklif katılan gibi seni korusun.

  Pastor Faithman Crispino

  Lütfen Kilisesi Mali Bölümü e-posta yoluyla cevap: churchfund.in.italy @ gmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu