Kredi Kartları

DenizBank Miles & More Kredi Kartı

DenizBank Miles & More Kredi Kartı DenizBank Miles & More Kredi Kartı
Hakkındaki Bilgiler çeşitli sitelerden derlenip sitemize aktarılmıştır www.internetbankasi.org

Miles & More kredi kartınızla artık yurtiçi uçuşlarınızda da mil kazanabilirsiniz.

Şimdi  MMKART yazın,  3280’e gönderin veya buraya tıklayın, 3000 hoş geldin mili kazanın!

Geriye Yaslanın ve Rahatlayın Milleriniz size sadık kalacak!

Miles & More Kredi Kartınızla yaptığınız alışverişlerden biriktirdiğiniz milleriniz hiç yanmayacak! Bunun için ayda en az bir kez kartınızı kullanmanız ve en az 3 aylık Miles & More kredi kartı sahibi olmanız gerekmektedir. 

Miles & More Uçuş Programı Hakkında Bilgi

Miles & More Uçuş Programı 1993 yılında Lufthansa Alman Havayolları’nın frequent flyer programı olarak kurulmuştur. Dünya çapında 10 milyon müşteri ile Avrupa’nın en başarılı uçuş programlarından biridir.

Miles More programı üyeleri Lufthansa ve Türk Hava yolları başta olmak üzere Star Alliance üyesi 21 farklı havayolu şirketi ile yaptıkları uçuşlardan Mil kazanırlar ve Miles &More Kredi Kartı hesaplarında biriken milleri kullanarak uçuş bileti alabilirler. Miles &More Programına dahil Havayolu şirketlerini görmek için lüften tıklayınız.

Artık Miles & More Kredi Kartı sahipleri; THY uçuşlarından da mil toplayabiliyor, biriktirdikleri milleri THY uçuşlarında kullanabiliyor.

Detaylı bilgi için 0212 354 88 99 numaralı telefondan Miles & More müşteri hattını arayabilir ya da www.lufthansa.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Miles More programı üyeleri Lufthansa ve Türk Hava yolları başta olmak üzere Star Alliance üyesi 21 farklı havayolu şirketinin yanısıra anlaşmalı Otel zincirleri ve Oto kiralama şirketlerinde yaptıkları harcamalar üzerinden de mil kazanabilir ve kazandıkları milleri kullanabilirler.

Miles & More programına dahil Otel zincirlerini ve Oto kiralama şirketlerini görmek için lütfen tıklayınız.

FlySmart uygulaması ile internet üzerinden rezervasyon yaparak indirimli uçuşlardan yararlanabilir, daha az mil kullanarak daha çok uçabilirsiniz.

FLY SMART UÇUŞ PROGRAMIEkonomik Sınıf
Bölge içi Uçuşlar 
Avrupa15,000 mil
Ortadoğu, Güney Amerika, Güneydoğu Asya15,000 mil
Avrupa’dan Uçuşlar 
Kuzey Amerika, Güney Afrika, Hindistan50,000 mil
Orta Amerika, Karayipler60,000 mil
Güney Amerika, Merkez & Güneydoğu Asya, Uzak Doğu70,000 mil
Avustralya90,000 mil
Asya’dan Uçuşlar 
Avustralya35,000 mil

*Gerekli mil toplamları dönemsel olarak değişiklik gösterebileceğinden,
www.lufthansa.com.tr internet sitesini ziyaret ederek standart mil tablosu ve FlySmart programı hakkında bilgi alabilirsiniz.

** FlySmart programı sadece ilgili bölgelerdeki uçuşları kapsar.

***Öncelikli rezervasyon şartı bulunmaktadır.

Miles & More Kredi Kartı

Türkiye’nin önde gelen bankası DenizBank ve Avrupa’nın en büyük frequent flyer programı Lufthansa işbirliği ile doğan Miles & More Kredi Kartı ile yapacağınız her işlem size Mil kazandırır. Kredi Kartınızla yapacağınız her 1 TL’lik alışverişinizden 1 mil kazanabilirsiniz.
Her Miles & More Kredi Kartı sahibi otomatik olarak birer Miles & More Programı üyesi olur. Kredi kartı işlemlerinizden kazandığınız miller Miles & More hesabınıza aktarılır.

Miles & More Kredi Kartı Özellikleri ve Avantajları

 • Miles & More programı üyeleri Lufthansa ve Türk Hava yolları başta olmak üzere Star Alliance üyesi 21 farklı havayolu şirketinden  yapacağınız uçuşlardan Mil kazanabilir  ve kazandığınız milleri kullanarak ücretsiz uçak bileti alabilirsiniz.
 • Anlaşmalı Otel zincirleri ve otomobil kiralama servislerinden mil kazanma avantajına sahip olursunuz.
 • Her 1 TL’lik işleminiz için 1 Mil kazanırsınız. Kazandığınız miller Miles & More hesabınızda birikir, dilediğinizde birikmiş millerinizi hesabınızdan kullanabilirsiniz.
 • Kartınızı ilk kullanımınızda 3.000 Mil “Hoşgeldin Hediyesi” kazanırsınız. Milleriniz anında Miles & More hesabınıza transfer edilir.
 • Miles & More hesabınızda biriken 15.000 mil karşılığında FlySmart uygulaması çerçevesinde ücretsiz olarak Avrupa’ya gidiş-dönüş uçak bileti alabilirsiniz.
 • İstanbul Atatürk Havalimanı’nda Valet Parking hizmetinden %50 indirimli yararlanabilirsiniz.
 • Miles & More Kredi Kartı sahibi olarak Gold Card’lar için 5.000, Platinum kartlar için ise 25,000 USD. teminat limitli Ferdi Kaza Sigortanız olur.

Miles & More Kredi Kartı’ınız ile ilgili tüm bilgileri ve ekstre hareketlerinizi AçıkDeniz İnternet Şubesi’nden ve  (212) 444 0 805 DenizBank Miles & More Müşteri Hattı’ndan takip edebilirsiniz.

Ekstre bilgilerinizi SMS, fax ya da e-mail yoluyla almak isterseniz (212) 444 0 805 DenizBank Miles & More Müşteri Hattı’nı arayabilirsiniz.

Ödemelerinizi;

Miles & More Kredi Kartı ödemelerini DenizBank şubelerimizden ve İnternet şubemizden yapabileceğiniz gibi, size en yakın Tekstilbank*, Oyakbank*, Şekerbank* şubelerinden, online tahsilat yapan posta işletmelerinden* ve kart numaranızı girerek Garanti Paramatik’lerden* yapabilirsiniz.

*Ücrete tabidir, bir sonraki ekstreye borç kaydedilir. Gerekli bilgiyi
(212) 444 0 805 DenizBank Miles & More Müşteri Hattı’ndan alabilirsiniz.

Hayatınızı kolaylaştıracak diğer ürünlerimizi de tanıtmak için sizi DenizBank Şubeleri’nde görmekten mutluluk duyacağız.

Miles & More Platinum Ek Hizmetler

0 212 334 20 96 no’lu telefonu arayarak Assist Line’a ulaşabilir ve aşağıdaki hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Miles & More Kredi Kartı ile iyi uçuşlar dileriz.

Miles & More Kredi Kartı sahipleri artık Yurtdışı Seyahat Seyahat Sigortasını düşünmüyor

Miles & More kredi kartı sahiplerine DenizBank Gezi Hattından özel bir hizmet.

DenizBank Gezi Hattı’nı kullanarak yurtdışı uçak ve otel rezervasyonu yaptırdığınızda 15 gün teminatlı yurtdışı sağlık ve seyahat sigortasına ücretsiz sahip olabilirsiniz.

DenizBank Gezi Hattı’na ulaşmak için 444 0 800 DenizBank iletişim merkezini aramanız ve 7’yi tuşlamanız yeterli.

Kampanya detayları

 • Seyahat sağlık sigortası poliçesi bir gün içerisinde e-posta ile tarafınıza gönderilmektedir.
 • Poliçe teminat süresi 15 gün ile sınırlıdır.
 • Sigorta poliçesi ABD, Kanada, Japonya, Irak ve Afganistan hariç tüm dünyayı kapsamaktadır.
 • TC sınırları (yurtiçi seyahat) teminat haricidir.
 • Poliçe teminatı bir kişiliktir.
 • Poliçede belirtilen teminatlarda 70 yaş ve üstü kişiler için sadece kaza sonucu tedavi ve nakil teminatı verilmiş olup, ani olsun veya olmasın hastalık teminatı geçerli değildir
 • Hava ambulansı ile nakil Avrupa ve Akdeniz ülkelerini kapsar.
 • Sigorta teminat limiti 30.000 Euro olup, her bir hasarda 75 Euro ya kadar muafiyet uygulanacak; 75 Euro üzeri faturalarda ise hasarın tamamı ödenecektir.

Yurt Dışı Seyahat Sağlık Sigortası – Konsolosluk Poliçesi

 • Tıbbi Bilgi ve Danışmanlık

  Sigortalının karşılaştığı acil olan veya olmayan her türlü sağlık problemi ile ilgili olarak IPA Medikal Ekibi tarafından bilgi verilir. Doktor, uzman doktor, diş hekimi, hastane, teşhis merkezleri, eczane ve nöbetçi eczane isimleri, adresleri ve telefon numaraları bildirilir. Karşılaşılan sağlık problemi konusunda alınması gereken önlemlerle ilgili tavsiyede bulunulur ancak tanı konmaz, ilaç önerilmez. Acil tıbbi müdahale gerekiyorsa, IPA Medikal Ekibi tarafından tüm organizasyonlar sağlanır.

 • Ayakta ve Yatarak (Hastanede) Tıbbi Tedavi Teminatı

  Sigortalının, seyahati esnasında aniden hastalanması veya yaralanması durumunda, IPA; ayakta tedavi ve hastane, ameliyat ve tedavi masrafları ile, ilgili doktorun yazdığı ilaçların masraflarını limitler dahilinde ödeyecektir.

  Sigorta süresince geçerli olan bu teminatın limiti 30.000 Euro olup, her bir hasarda 75 Euro ya kadar muafiyet uygulanacak; 75 Euro üzeri faturalarda ise hasarın tamamı ödenecektir.

 • Sigortalının Tıbbi Nedenlerle Nakli veya Seyahati

  Sigortalının ani hastalığı veya yaralanması durumunda, IPA sigortalıyı ambulans veya refakatçi doktor ve IPA’ nın doktoru tarafından en uygun kabul edilen herhangi bir nakil aracıyla uygun olan en yakın tıbbi merkeze veya bir tıbbi merkezden diğerine veya taburcu olduktan sonra Daimi İkametgaha nakli için gerekli tüm giderleri karşılamayı taahhüt eder.

  Bir tıbbi merkezden diğer bir tıbbi merkeze nakil ancak, bulunulan tıbbi merkezde hastaya yapılacak tedavi için gerekli donanım ve tıbbi ekip yoksa sağlanacaktır. Naklin yapılabilmesi için, tedavi eden doktorun düzenleyeceği tıbbi rapor gerekmektedir.

  IPA sadece kara ambulansı ve sedyeli uçuş ile yapılan nakil masraflarını ödemekle yükümlüdür, hava ambulansı tarifeli ticari uçuş v.s gibi diğer nakil vasıtalarından doğan masraflar sigortalının kendisine aittir. Ancak hava ambulansı için gerekli tüm düzenlemeler IPA medikal ekibi tarafından organize edilir.

 • Sigortalı’nın Vefatı Halinde Cenazenin Tıbbi Şartlara Uygun Olarak Nakli

  Sigortalının yurt dışında seyahatte iken vefat durumunda; IPA, cenazenin daimi ikamet adresine naklinin organizasyonu için tüm gerekli tedbirleri alır ve uluslar arası tıbbi şartlara uygun taşıma için gereken tabut ile Türkiye’de ki defin yerine naklini üstlenir. Cenaze töreni ve defin masrafları teminat kapsamı dışıdır.

  Tabut masrafı, cenazenin taşınması için gerekli standart tabut ile sınırlıdır.

Teminat Dışı Kalan Haller

Hastalık Sigortası Genel Şartları Madde 2’de belirtilen teminat dışı kalan hallerden başka, aşağıda belirtilen durumlar bu Sigorta Sözleşmesi teminatlarının dışındadır.

 • Seyahat bitiminde Türkiye’ye dönüşü takiben devam eden veya teminat kapsamının geçerli olmadığı ülkede yapılan tedavi harcamaları,
 • Hiç tedavi edilmemiş olsa dahi, başvuru tarihinde ve/veya sigortanın başlangıç tarihinde var olan, sigortalı tarafından bilinen ya da bilinmeyen kronik hastalıklar ve/veya kronik zeminde gelişen akut hastalıklar veya bu hastalıklar sonucunda ortaya çıkan masraflar (hastalık sonucu ölüm ve bu nedenle cenazenin yurda geri gönderilmesi ve defin masrafları dahil),
 • Tanısı ileri yaşta konulsa dahi doğuştan gelen tüm hastalık ve sakatlıklar (doğumsal anomaliler, genetik bozukluklar), prematüriteye ait giderler (kuvöz bakımı v.s), motor ve mental gelişim bozukluğu (büyüme ve gelişme geriliği) ile ilgili rutin veya spesifik her türlü tetkik ve tedavi gideri (örnek: genetik testler,her türlü kartoyip araştırması, hemoglobin elektroforezi, fenilketonüri testleri, yenidoğan tiroid testleri, kalça USG, inmemiş ve retraktil testis, polikistik böbrek, veziko üreteral reflü- VUR v.b)
 • Hamilelik ile ilgili her türlü sağlık harcaması,
 • Kordon Kanı alımı, saklaması ve Kordon Kanı Bankasına ilişkin her türlü gider,
 • Resmen ilan edilmiş bulunan salgın hastalıklar (kolera,sıtma v.b); AIDS ve AIDS’ e bağlı hastalıklar ile ilgili olan her türlü test, tahlil masrafları ve gerekli tedaviler ile, HIV virüsünün neden olacağı tüm hastalıklar,
 • Özel hemşire giderleri,
 • Koltuk değneği, tekerlekli sandalye, korseler, ortopedik ayakkabı, tabanlık, bot, terlik, buz kesesi, eskar simidi ve her türlü ortopedik destekleyici ile işitme cihazı giderleri ve her türlü yardımcı tıbbi alet ve malzeme (uyku apnesi cihazı ve kalibrasyonu, holter cihazı v.b.), psikososyal nedenlerle kullanılan meme ve penil protez v.b giderleri,
 • Gözlük camı, çerçevesi, her türlü kontak lens giderleri, lens solüsyonları
 • Organ naklinde ve kan transfüzyonunda; organın, kan ürünlerinin ve vericinin masrafları, ve organ/dokuya ait transfer giderleri
 • Telefon, televizyon, kafeterya, idari hizmet ve paramedikal servis ücretleri gibi tedavi için gerekli olmayan sair masraflar,
 • Sigortalının intihara teşebbüsü nedeniyle meydana gelebilecek hastalık, yaralanma veya ölüm halleri. Her türlü ruh ve sinir hastalıkları ve geriatrik hastalıklar, psikosomatik hastalıklara ait muayene, tedavi ve ilaç harcamaları ile psikolog ve danışmanlık hizmetleri harcamaları,
 • Cinsel fonksiyon bozuklukları ile ilgili tetkik ve tedaviler ve cinsel yolla bulaşan hastalıklar.
 • Tüm alternatif tedaviler ve kozmetik amaçlı yapılan her türlü masraf (akupunktur, mesoterapi, magnetoterapi, nöral terapi, şiroprakti, anti aging, reiki, ayurveda v.b)
 • Belli bir hastalığa bağlı olmayan inceleme ve tedaviler (tarama testleri, aşılama, kontrol testleri, viral markerlar, portör tetkikleri vb), ceheck-up giderleri ve yıllık kontrol, mamografileri, smear ve PSA testleri v.b rutin taramalar
 • Alerjik hastalıklar ve bu hastalıklara yönelik tedaviler
 • Kişinin akli dengesinin yerinde olduğu veya olmadığı zamanlarda kendisine vereceği zararlar, suç işleyerek kendisine vereceği zararlar, alkol zehirlenmesi, alkolizm ve alkol kullanımı sonucu doğan hastalıklar, yaralanmalar; eroin, morfin v.b gibi uyuşturucu ve bağımlılık yapan maddeler kullanılması neticesinde olabilecek her türlü sağlık giderleri,
 • Tehlikeli sporların yapılması sırasında meydana gelecek sakatlanma ve yaralanmalar (kayak, rafting, amatör havacılık, delta kanat, planör, paraşütçülük, parasailing, yamaç paraşütü, bungee jumping, dağcılık, tüplü ve serbest dalışlar, binicilik, vb.) ile spor müsabakaları ve yarışlar (her türlü spor karşılaşması, otomobil, motosiklet yarışları v.b) sırasında meydana gelebilecek her türlü sağlık giderleri,
 • Sigortalının lisanslı sporcu olarak karşılaşmalara katılması ya da hazırlanması sırasında ortaya çıkan rahatsızlıkların tetkik, tedavi ve bakımı,
 • Diş rahatsızlıkları ile ilgili tüm tedavi giderleri,
 • Çocuk bakım ücretleri, çocuk mamaları, çocuk bezleri, biberon ve emzikler v.b,
 • Vücudun günlük ihtiyacını sağlamak ve/veya genel sağlığı korumak ve desteklemek amacı ile kullanılan, ilaç niteliğinde olmayan destekleyici ürünler, bitkisel ilaçlar, gıda takviyeleri ile Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı tarafından ruhsatlandırılmamış ithal ilaçlar, WHO onayı almamış tüm ilaç niteliğindeki maddeler,
 • Doktorlardan ve sağlık kurumlarından kaynaklanan hatalı tedavi ve ameliyat neticesi ortaya çıkan komplikasyonlar nedeniyle oluşan giderler,
 • Sigortalılık öncesi dönemde uygulanan ameliyat ve tedavilerin nüks ve komplikasyonları,
 • Yurt dışında yapılan planlı tedaviler ve ilaçlar,
 • Muntazam sefer yapan (IATA Üyesi) bir havayolunda biletli yolcu olmanın dışında, herhangi bir şekilde uçmanın doğuracağı tıbbi problem, sakatlık ve bunların gerektirdiği tetkik ve tedaviler, ve diğer masraflar
 • Sigortalının daimi ikamet ettiği yerde ölmesi halinde cenaze nakli ve defin masrafları,
 • 70 yaş üzeri kişiler için ani olsun veya olmasın hastalık durumları

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu