Bireysel Kredi

Yapı Kredi Bankası Bireysel ihtiyaç Kredisi

Yapı Kredi Bankası Bireysel ihtiyaç Kredisi nedir?Yapı Kredi Bankası Bireysel ihtiyaç Kredisine nasıl başvurulur?  Yapı Kredi Bankası Bireysel ihtiyaç Kredisi hakkında ayrıntılar aşağıdadır.

Yapı Kredi’den her derde deva Süper Kredi

Yapı Kredi’den her derde deva özel kredi seçenekleri… İster ayda sadece %0.59’dan başlayan faiz oranlarıyla, ister faizsiz peşin komisyonlu, isterseniz masrafsız Bireysel İhtiyaç Kredisi alın, cebinizde yüzünüz de gülsün.

Siz de htiyaçlarınızı ertelemek istemiyorsanız, Bireysel İhtiyaç Kredisi için hemen Kredi Şimdi başvurusu yapabilir veya en yakın Yapı Kredi şubesini ziyaret edebilirsiniz

 

 

Kredi Tutarı Vade Aylık Faiz Oranı Toplam Masraf Aylık Toplam Maliyet Oranı Yıllık Toplam Maliyet Oranı Aylık Taksit Tutarı
5.000 TL 12 ay 0,59% 370 TL 1,94% 23,22% 436,09 TL
6.000 TL 36 ay 0,86% 697 TL 1,77% 21,22% 200,39 TL

Bireysel İhtiyaç Kredisi toplam masrafları için grup hayat sigortası (30 yaş için), kredi açılış ücreti, katkı payı ve vergiler dahil edilmiştir. Aylık ve yıllık toplam maliyet oranlarına ve taksit tutarlarına vergi ve fon dahil edilmiştir. Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. faiz oranını, dosya masrafını ve kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu