Bireysel Kredi

Yapı Kredi Bankası Bireysel İhtiyaç Kredisi 2010

Yapı Kredi Bankası Bireysel İhtiyaç Kredisi 2010 nedir? Yapı Kredi Bankası Bireysel İhtiyaç Kredisi 2010a nasıl başvurabilirim? Yapı Kredi Bankası Bireysel İhtiyaç Kredisi 2010 hakkında ayrıntılı bilgileri sizler için sitemizde yayınladık buyrun Yapı Kredi’den Her İhtiyaca Özel Bireysel İhtiyaç Kredileri!

Yapı Kredi’den her derde deva, özel kredi seçenekleri!… Siz de ister ayda sadece %0.41’den başlayan faiz oranlarıyla, ister faizsiz peşin komisyonlu, isterseniz masrafsız Bireysel İhtiyaç Kredisi alın, rahatlayın.

Bireysel İhtiyaç Kredisi
Kredi Tutarı
Vade
Aylık Faiz Oranı
Toplam Masraf*
Aylık Toplam Faiz Maliyeti Oranı*
Yıllık Toplam
Faiz Maliyeti Oranı*
Taksit Tutarı*
Düşük Faizli ve Komisyonlu
5000 TL
12 Ay
0,41%
264 TL*
1,35 %
16,20 %
429,55 TL
* Bireysel Ihtiyaç Kredisi toplam masraflarina grup hayat sigortasi 30 yas 12 ay vade için (13,95 TL), kredi açilis ücreti (123 TL) ve katki payi olarak (127 TL) dahil edilmistir. Bu kampanya 20.000 TL, 36 ay vadeye kadar geçerlidir.
Bireysel İhtiyaç Kredisi
Kredi Tutarı
Vade
Aylık Faiz Oranı
Toplam Masraf*
Aylık Toplam Faiz Maliyeti Oranı*
Yıllık Toplam
Faiz Maliyeti Oranı*
Taksit Tutarı*
Faizsiz
5000 TL
12 Ay
0%
449 TL*
1,52 %
18,24 %
416,67 TL
* Bireysel İhtiyaç Kredisi toplam masraflarına grup hayat sigortası 30 yas 12 ay vade için (13,95 TL) ve kredi açılış ücreti (260 TL) ve katkı payı olarak (175 TL) dahil edilmiştir.Bu kampanya 5.000 TL, 12 ay vadeye kadar geçerlidir.
Bireysel İhtiyaç Kredisi
Kredi Tutarı
Vade
Aylık Faiz Oranı
Toplam Masraf*
Aylık Toplam Faiz Maliyeti Oranı*
Yıllık Toplam
Faiz Maliyeti Oranı*
Taksit Tutarı*
Masrafsız
5000 TL
12 Ay
1,19%
0 TL*
1,37 %
16,44 %
454,65 TL
* Aylık ve yıllık toplam maliyet oranlarına ve taksit tutarlarına vergi (BSMV) ve fon (KKDF) dahil edilmiştir. Maksimum kredi tutarı 10.000 TL, maksimum vade 24 aydır.
Yapı ve Kredi Bankası A.S. faiz oranlarını ve kampanya tarihini degiştirme hakkını saklı tutar. Talep ettiğiniz, kredi değerlendirme süreçlerinde herhangi bir olumsuzluga rastlanmaması durumunda verilecektir.

Nasıl başvurabilirim?

 • Internet üzerinden basvurabilirsiniz.
 • SMS ile basvurmak için “Kredi Türü (Konut ya da Bireysel) (bosluk) TCKN (bosluk) Aylik Net Gelirinizi” yazip 4411’e gönderebilirsiniz.
 • Asagida belirtilen belgeler ve bu belgelerin asillari ile en yakin subemize ugrayarak basvuruda bulunabilirsiniz.

Özellikleri nelerdir?

Bireysel İhtiyaç Kredisi’nden belgelenebilir, düzenli ve yeterli gelire sahip olan herkes yararlanabilir. TL olarak kullanabileceğiniz Bireysel İhtiyaç Kredisi, kefalet karşılığı kullandırılır; kredi geri ödemesi boyunca, kredilendirilen kişiye hayat sigortası yapılır.

* %0.41 faiz orani ile 36 ay vadeye kadar tüm müsterilerimize özel Bireysel İhtiyaç kredisi kampanyasindan faydalanabilirsiniz.

Bankamızdan Maaş Alıyorsanız, % 1 faiz oranı ile 36 ay vadeye kadar Bankamızdan Maaş Alan Müşterilerimize özel Bireysel İhtiyaç kredisi kampanyasından faydalanabilirsiniz.

Aldığınız krediyi, 1 aydan 36 aya varan vadelerle, bütçenizin elverdiği ödeme aralıklarıyla, zorlamadan geri ödeyebilirsiniz.

Ne kadar taksit ödeyeceğim?

Bireysel İhtiyaç Kredisi’yle ilgili ücret ve faizleri, faiz ve ücretler bölümünde bulabilir, ayrıca geri ödemelerle ilgili hesaplamalar için Hesaplama Araçları‘ndan yararlanabilirsiniz.

Bankamizdan Maas Alan Müsterilerimize özel % 1 Bireysel İhtiyaç kredisi örnek geri ödeme tablosu için tıklayınız.

Müsterilerimize özel;

% 0.41 Bireysel İhtiyaç kredisi örnek geri ödeme tablosu için tıklayınız.
% 0 Faizli ve komisyonlu Bireysel İhtiyaç kredisi örnek geri ödeme tablosu içintıklayınız.
% 1.19 “Masrafsız” Bireysel İhtiyaç kredisi örnek geri ödeme tablosu için tıklayınız.

Kredi geri ödemelerinizi dilerseniz Otomatik Ödeme Talimatı vererek, ya da 444 0 444 Yapı Kredi Telefon Bankacılığı, Yapı Kredi İnternet Bankacılığı ve Yapı Kredi ATM’leri üzerinden kolayca yapabilir ve ödemelerinizden Worldpuan kazanabilirsiniz. Kazanacağınız Worldpuan’ları 100.000’i aşkın World Üye İşyerinde para yerine kullanabilirsiniz.

Sorularınız ve bankacılık işlemleriniz için 444 0 444 Yapı Kredi Telefon Bankacılığın’dan, Müşteri Temsilcilerimize ulaşabilirsiniz.

Başvuru sonucumu ne zaman öğrenebilirim?

Bireysel İhtiyaç Krediniz, bankamıza başvurmanız halinde, en kısa sürede sonuçlandırılır.

Başvuru için gerekli belgeler (Müşteri ve varsa Kefil için)

 • Nüfus cüzdanı fotokopisi
 • Gelir belgesi fotokopisi
  • Ücretli çalışanlar için son maaş bordrosunun fotokopisi / Maaş yazısı (Şirket yetkililerinin imza sirküleri ile beraber)
  • Serbest meslek sahipleri için son vergi levhasının fotokopisi
  • Emekliler için maaş cüzdanlarının fotokopisi
  • Kira geliri varsa tapu ve kira kontratı fotokopisi
 • Elektrik, su, doğalgaz, telefon gibi abonelik gerektiren bir hizmete ilişkin olarak işlem tarihinden önceki 3 ay içinde ve adınıza düzenlenmiş bir fatura aslı veya son 3 ay içerisinde alınmış ikametgah belgesi

İlgili Makaleler

Bir Yorum

 1. DİKKAT

  Ben, ben yasal olarak kredi borç veren, çok ciddi fikirli bir kredi sağlayabilir Bay Alhaji Mark (CEO) duyuyorum. Biz yılda% 2, hayallerinizdeki projenin finansmanı için loansItching en az € 5,000.000.00 ve $ 120,000,000.00 maksimum olarak yazalım kredi verebilir misiniz? geçerli bir iş ama eksikliği mali olarak gerekli ayaklarının üzerinde bir indirim demektir? Eğer değer milyonlarca ama fikirlerinizi test etmek için sermaye gerekli olmaması fikirleriniz var mı? Diğer kredi tarafından reddedildiğini mı? Eğer eve bir arzusu var mı, ama yeterli para almak zorunda değil mi? Sen ve henüz yapamazsınız, mali durum sadece hayalinizdeki arabayı istiyorum? Şirket kendi hayal güncelleyebilirsiniz mikro kredi vardır sağlamaktadır. Eğer bir kredi almak isteyen, bize lütfen e-posta kredi adresi varsa.

  Krediler kullanılabilir
  * Bireysel Krediler
  * İş krediler
  * Kombine Kredisi
  * Öğrenci Kredisi
  Yatırım için * Kredi
  * Araç Kredileri
  * Konsolidasyon Kredi ve daha birçok

  Borçlulara DATA FORM

  1) Adınız …………
  2) seks …………………
  3) ülke …………..
  4) Meslek …………
  5) medeni durum ……..
  6) telefon numarası …………..
  7) aylık gelir ………
  8) adresi………
  9) amaç …………
  10) miktarı …………
  11) Kredi süresi……

  emin olun bize. Şu anda [email protected]

  Bay Alhaji Mark (C.E.O)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu