Kredi Kartları

DenizBank Sea&Miles Kredi Kartı ile İDO Seyahati Bedava

DenizBank Sea&Miles Kredi Kartı ile İDO Seyahati Bedava bilgilere ulaşmak için lütfen başlığa tıklayınız www.internetbankasi.org

Sea&Miles Mil Programı 

Sea&Miles Mil Programı, İDO’nun (İstanbul Deniz Otobüsleri İşletmesi) yeni ve avantajlı üyelik programıdır. İDO şehirlerarası deniz otobüsleri ve hızlı feribotları ile seyahat ettikçe Mil Puan kazanırsınız. Ayrıca DenizBank Sea&Miles Kredi Kartı ile yapacağınız işlemler karşılığında kazanacağınız miller de Sea&Miles hesabınıza eklenir. Böylece kısa sürede daha fazla mil biriktirir ve bedava seyahat keyfini yaşarsınız. 

Sea&Miles Kredi Kartı 

DenizBank ve İDO (İstanbul Deniz Otobüsleri İşletmesi) ortaklığı ile çıkartılan Sea&Miles Kredi Kartı ile yapacağınız her işlem size Mil Puan kazandırır. Kredi Kartınızla yapacağınız her 1 TL’lik alışveriş için1 mil kazanabilirsiniz.
Her Sea&Miles Kredi Kartı sahibi otomatik olarak Sea&Miles Programı üyesi olur. Kredi kartı işlemlerinizden kazandığınız miller Sea&Miles hesabınıza aktarılır. 

 

Sea&Miles Kredi Kartı Özellikleri ve Avantajları 

 • Kartınızı ilk kullanımızda 500 Mil Puan “Hoşgeldin Hediyesi” kazanırsınız.
 • Her 1 TL’lik alışveriş için 1 Mil Puan kazanırsınız.
 • İDO Avcılar, Bakırköy, Bostancı, Büyükada, Kadıköy, Kabataş ve Yenikapı turnikelerinde ve alışverişlerinizde Sea&Mıles kredi kartınızı okutup geçin, zaman kazanın.
 • Kazandığınız miller Sea&Miles hesabınızda birikir.
 • Dilediğinizde birikmiş millerinizi kullanarak bedava şehiriçi ve şehirlerarası deniz otobüsü / hızlı feribot bileti alabilirsiniz.
 • Yenikapı Feribot İskelesi’deki otoparktan 48 saate kadar ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz. Güzelyalı Feribot İskelesi’ndeki otoparktan süre sınırı olmaksızın %30 indirimli olarak yararlanabilirsiniz.
 • Yenikapı iskelesinde seyahatiniz için beklerken Sea&Miles Lounge konforunu yaşayabilirsiniz.
 • İDO seyahatlerinizde özel gişeden bilet alma ve ekstra bagaj ayrıcalıklarını yaşarsınız.
 • İstanbul Atatürk Havalimanı’nda Valet Parking hizmetinden %50 indirimli yararlanabilirsiniz.
 • Ayrıca Sea&Miles Gold kredi kartı sahipleri 5.000 USD teminat limitli Ferdi Kaza Sigortasına sahip olur.

  

Mil Puan Kullanım Tablosunu görüntülemek için tıklayınız. 

Sea&Miles Kredi kartınız ile kazandığınız milleri sadece şehiriçi/şehirlerarası deniz otobüsü ve hızlı feribot bileti almak için kullanabilirsiniz. Mil Puan kullanım değerleri İDO’nun tarife değişikliklerine göre değişiklik gösterebileceğinden, www.seaandmiles.com adresini ziyaret ederek güncel mil tablosu ve Sea&Miles programı hakkında bilgi alabilir ya da İDO Sea&Miles Club Müşteri Hizmetleri Merkezi’nden (444 4 436) bilgi alabilirsiniz. 

Sea&Miles Kredi Kartınız ile ilgili tüm bilgileri ve ekstre hareketlerinizi AçıkDeniz İnternet Şubesi’nden ve  (212) 444 0 800 DenizBank İletişim Merkezi’nden takip edebilirsiniz. 

Ekstre bilgilerinizi SMS, fax ya da e-mail yoluyla almak isterseniz (212) 444 0 800 DenizBank İletişim Merkezi’ni arayabilirsiniz.  

Ödeme yapabileceğiniz noktalar: 

Sea&Miles Kredi Kartı ödemelerinizi DenizBank şubelerimizden ve İnternet şubemizden yapabileceğiniz gibi, size en yakın Tekstilbank*, ING*, Şekerbank* şubelerinden, online tahsilat yapan posta işletmelerinden* ve kart numaranızı girerek Garanti Paramatik’lerden* yapabilirsiniz.

*DenizBank şubeleri dışındaki tüm ödeme noktalarından gerçekleştireceğiniz ödemeleriniz için bir sonraki ekstrenize işlem ücreti borç kaydedilecektir. 

Sea&Miles Kredi Kartınızla iyi alışverişler, iyi seyahatler dileriz. 

Sea&Miles Programı Hakkında Aklınıza Takılanlar 

Bilet satın alındığında mil puan kazanılır mı? 

Bilet satın alırken mil puan kazabilmek için mutlaka Sea&Miles Club programındaki üyelik numarasının belirtilmiş olması gerekmektedir. Diğer bir deyişle, Sea&Miles Kredi Kartı / Sea&Miles Club kartının üzerinde yer alan üyelik numarasının bilet alım yöntemlerinde belirtilmiş olması gerekiyor. Aksi takdirde programa üye olmuş olsanız bile mil puan kazanımından yararlanılamaz. 

Nasıl online ücretsiz bilet rezervasyonu yapabilirim? 

Rezervasyon işlemleri aşağıda belirtilen kanallar ile yapılmaktadır. 

 • www.ido.com.tr web adresinden  İDO web sitesine girdikten sonra online rezervasyon & satış hizmetler menüsünden, 
 • www.seaandmiles.com web adresine girdikten sonra hesabınızdaki mil puanlar menüsünden,
 • 444 4 436 no’lu müşteri hizmetleri merkezimizi arayarak yaptırabilirsiniz.

 

Mil puanlar ile yapılan rezervasyonlar ne kadar süre geçerlidir? 

Rezervasyon geçerlilik süresi için 2 kriter vardır: 

 • Rezervasyonlar 48 saat geçerlidir ancak 
 • 48 saat dolmadan evvel sefere 48 saatten az kalırsa rezervasyon kendiliğinden düşer.
  Örnek: Seferden 3 gün önce rezervasyon yapılmışsa bu rezervasyon 48 saat geçerli DEĞİLDİR çünkü 2 gün sonra sefere 1 gün ( 24 saat) kalmış olur bu durumda 3 gün önce yapılan rezervasyonlar 24 saat geçerlidir .

Rezervasyondan düşen, mil puanlar ile talep edilmiş olan biletlerde, mil puan kaybı olur mu? 

Mil puanlarla talep edilmiş olan rezervasyonların düşmesi durumunda mil puan kaybı olmaz. Rezervasyondan düşen biletlerin mil puanları kişinin hesabına iade edilir. 

Sea&Miles Club kartı ile Web üzerinden veya müşteri hizmetleri merkezinden (444 4 436) bilet satın alabilir miyim? 

Bileti satın alabilmek için Sea&Miles Kredi kartının olması gerekmektedir. Kredi kartı olmadan biletin salınması mümkün değildir. 

Web sitesi aracılığı ile yaptığım bir ücretsiz bilet rezervasyonunda yine web sitesinde değişiklik yapabilir miyim? 

Web sitesi aracılığı ile yapmış olduğunuz rezervasyonları rezervasyondan düşmediği ve fiziki bir bilete dönüştürmediğiniz sürece değişiklik yapabilirsiniz. 

Hangi noktalara online ücretsiz bilet rezervasyonu yaptırabilirim? 

Mil Puan tablosunda belirtilen hat bazındaki mil puanları çerçevesinde, ücretsiz gidilmek istenen hattın mil puanı kişinin hesabında bulunması durumunda, ücretsiz bilet rezervasyonu yapılabilir. 

Talep ettiğim ücretsiz bilet mil değeri Sea&Miles üyelik hesabımdan hemen düşülecek mi? 

Talep edilen ücretsiz biletin mil değeri kişinin üyelik hesabından hemen düşer. 

Web sitesi aracılığı ile kendimden başka kişiler için de ücretsiz bilet alabilir miyim? 

Web sitesi aracılığı başka kişilere de bilet alabilirsiniz. Ancak  biletin fiziki bir bilete dönüştürülmesi sırasında kartı sahibinin bulunması ve kart sahibinin resimli kimlik kartı (pasaport, nüfus cüzdanı veya ehliyet) ile belgelemesi gerekmektedir. 

Sea&Miles ücretsiz bilet mil değerlerini nasıl öğrenebilirim? 

Web üzerinden (www.seaandmiles.com), ana sayfasında yer alan “Kaç Mil Puan” bölümündeki ücretsiz bilet mil tablolarını inceleyebilir ya da Sea&Miles Club Müşteri Hizmetleri Merkezi’nden (444 4 436) öğrenebilirsiniz. 

Web sitesi veya Müşteri Hizmetleri Merkezi aracılığı ile alınan ücretsiz bilet iptali veya iadesi mümkün müdür? 

Mil Puanlar ile alınmış olan ücretsiz biletin iptali yada iadesi mümkün değildir. Bu nedenle yolcularımızın bu hususu göz önünde bulundurarak hareket etmesi gerekmektedir. 

İDO’ya bağlı bulunan seyahat acentaları ile bilet aldığımda mil puan kazanabilir miyim? 

İDO’ya bağlı bulunan seyahat acentaları ile bilet aldığınızda mil puan kazanabilirsiniz. 

Web sitesi veya müşteri hizmetleri merkezi aracılığı ile satın almış olduğum biletleri acentalarda fiziki bilet haline dönüştürebilir miyim. Bu acentalarda fiziki bilet haline dönüştürdüğüm biletlerden mil puan kazanabilir miyim? 

Web sitesi veya Müşteri Hizmetleri Merkezi aracılığı ile satın almış olduğunuz biletleri acentalarda fiziki bilet haline dönüştürebilirsiniz ve bu biletlerden mil puan kazanabilirsiniz. 

Mil puanlarım ile İDO’ya bağlı bulunan acentalardan ücretsiz bilet alabilir miyim? 

Mil puanlarım ile İDO’ya bağlı bulunan acentalardan ücretsiz bilet alabilirsiniz. 

Mil puanlar ile alınmış olan ücretsiz biletlerden mil puan kazanabilir miyim? 

Mil kazanımları ile alınan ücretsiz biletlerden mil puan kazanılmaz. 

Mil puanlar ile alınmış olan ücretsiz biletlerde açığa alınma işlemi yapılabilir mi? 

Mil puanlar ile alınmış olan ücretsiz biletlerde açığa alma işlemi yapılamaz. 

Mil puan hesabımdan, puanlarım hangi durumlarda düşer? 

-Her seyahat gerçekleştikten sonra seyahat edilen güzergahın puanı, üyenin hesabına işlenir. Gidiş/Dönüş bilet alındığında gidiş seferini tamamladıktan sonra gidiş puanı, dönüş seferini tamamladıktan sonra dönüş puanı üyenin hesabına işlenir.
-Ücretsiz bilet için gerekli olan  miller, ücretsiz bilet alındığı anda mil hesabınızdan otomatik olarak düşülmektedir. Kalan millerinizi hesap özetinizden ve web üzerinden takip edebilirsiniz. 

Mil puanlarımı başka kişinin mil puanı ile birleştirip ücretsiz bilet alabilir miyim? 

Mil puanları başka kişinin mil puanı ile birleştirilemez. 

Mil puanlarımın yeterli olmadığı durumlarda, mil puanımın kalan kısmını ödeme araçları (nakit, kredi kartı) ile ödeyebilir miyim? 

Mil puanların seyahatte kullanılması sırasında, mil puanın yeterli olmadığı durumlarda, arada oluşacak olan farkın nakit yada kredi kartı ile tamamlanması mümkün değildir. 

Birikmiş olan mil puanlarımı nakit olarak alabilir miyim? 

Birikmiş mil puanlara karşılık gelen tutar, nakit olarak verilemez.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

 1. Merhaba kardeşlerimiz Rabbe

  Ben İtalya’da Pastor Faithman Crispino Türkiye Pentecostal Kilise Uluslararası am, biz dünyanın en zengin Kilisesi arasındadır. Benim büyük bir mutluluk kilise büyükleri (Birleşik Pentecostal Kilise International) bir anlaşma% 3 gibi düşük bir faiz oranı, 5.000,00 EUR 800,000.000.00 EUR arasında değişen ile kredi sağlayarak gerek dünya çapında yardım geldi ki genel kamuoyunu bilgilendirmek etmek Geri ödeme için 20 yıl 1 yıl vadeli.

  İlgilenen firmalar, Firmaları ve özel kuruluşlar ile bizim papaz arayarak bu büyük teklif e adresi aşağıda-posta uygulamak çekinmemelidir. E-posta: [email protected]

  Tanrı bu büyük teklif katılan gibi seni korusun.

  Pastor Faithman Crispino

  Lütfen Kilisesi Mali Bölümü e-posta yoluyla cevap: churchfund.in.italy @ gmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu