Kredi Kartları

CardFinans Platinum

Cardfinans platinumFinans Bankasının Kredi KArtlarından Platinum Kartın özelliklerini aşağıda belirttik. Buyrun:

CardFinans Classic ve CardFinans Gold’un sunduğu avantajlara ek olarak CardFinans Platinum’la daha bir çok özel avantajdan yararlanabilirsiniz.
İstediğiniz an arayın, istediğiniz konuda yardımcı olalım.
CardFinans Platinum Özel Hattı: (0216) 522 48 49
Bir CardFinans Platinum sahibi olarak tüm bankacılık işlemlerinizi kolayca ve rahatça gerçekleştirebileceğiniz özel bir telefon hattınız var. Bu hattın ucundaki deneyimli Finansbank müşteri hizmetleri ekibi, 365 gün 24 saat size her türlü konuda yardımcı olmaya hazır.
Uçak bileti alırken ParaPuan’larınızı 3 kat değerli kullanabilir,
CardFinans Platinum aynı zamanda Seyahat Sigortası yerine geçer. Yurt dışındayken başınıza gelebilecek aksilikler ve kazalardan en az şekilde etkilenmenizi sağlayacak bir seyahat güvencesidir. Platinum kart sahiplerini ve kart sahibi ile seyahat eden ilave beş kişiyi (ek kart sahipleri), seyahat biletinin en az %50‘sinin Platinum kart ile ödenmesi şartı ile seyahati sırasında poliçede yazılı koşul ve şartlara bağlı olarak sigortalar. Seyahat sigortanızla ilgili daha ayrıntılı bilgi almak için (0216) 522 48 49 CardFinans Platinum Özel Hattı’nı arayabilir,
İstanbul, Ankara, İzmir Havalimanları’nda BeerPort’a geldiğinizde, sadece CardFinans Platinum sahiplerine sunulan, alkollü ya da alkolsüz bir içecek ve yanında seçeceğiniz bir yiyeceğe hiçbir ücret ödemeden sadece CardFinans Platinum’unuzu ve uçuş kartınızı göstererek sahip olabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu