Kredi Kartları

World Signia MasterCard Kartı

World Signia MasterCard Kartı tanıtımı ve başvuru şekillerini sizler için araştırdık ve sitemizde yayınladık buyrun yazının devamı için başlığa tıklayınız

Dünyanın en prestijli kredi kartı olan World Signia MasterCard’nın ayrıcalıklar dünyasına hoş geldiniz!

  • World Signia MasterCard, kart sahiplerine hem yurt içinde hem de yurt dışında kişiselleştirilmiş bankacılık, seyahat ve sigorta hizmetleri sunan ayrıcalıklı bir kredi kartıdır.
  • World Signia MasterCard kartınız Worldcard özelliği taşımaktadır. Alışverişlerinizde taksit ve armağan kazanma fırsatları sağlar.
  • Dünya çapında milyonlarca iş yerinde bir imzanız ile ödeme yapabileceğiniz World Signia MasterCard, harcama düzeylerinde ve seyahatlerde daha yüksek esneklik ve güvenlik sağlamak üzere tasarlanmıştır.
  • World Signia MasterCard Danışma Merkezi, sizi ya da ailenizi ilgilendiren sorunlar veya acil durumlar için 7 gün 24 saat Türkçe dahil birçok dilde hizmet verir. Bunun yanı sıra Acil Sağlık Hizmetleri ve Hukuki Yardım Hizmetleri için de World Signia MasterCard Danışma Merkezi’ne dünyanın yer yerinden sadece bir numarayla ulaşabilirsiniz. (+44 173) 329 48 59.
  • World Signia MasterCard kartınızın kaybolması veya çalınması durumunda World Signia MasterCard Danışma Merkezi’ni arayarak Avrupa’da 24 saat, diğer yerlerde 2 iş günü içerisinde olmak üzere tüm büyük şehirlerde, World Signia MasterCard Acil Durum Kartı size ulaştırılacaktır.
  • World Signia MasterCard kartınız ile birlikte size gönderilen Priority Pass kartınızla dünyanın her yerindeki hava alanlarında VIP salonlardan yararlanabilirsiniz.
  • Yurt dışında seyahatteyken, hastalandığınızda ya da yaralandığınızda World Signia Danışma Merkezimizi aramanız durumunda tedavi için gereken her şey sizin adınıza gerçekleştirecektir.
  • Yurt dışı seyahatiniz sırasında meydana gelen bir kazada hukuki öneri veya bilgiye gerek duyduğunuzda size hukuki danışmanlık veya bir danışman avukat sağlanır.
  • World Signia MasterCard sahipleri, eşleri ve bakmaya yükümlü oldukları 25 yaş altındaki çocukları otomatik olarak sigortalanır. Bu sigortadan yararlanmak için seyahatinize ait harcamalarınızı World Signia MasterCard kartınız ile yapmanız yeterlidir.

Kartınızı iyi günlerde kullanın…

Özel Asistanlık Hizmetleri

444 2 144 Fortis Telefon Bankacılığı’nı aradıktan sonra 3’ü tuşlayarak World Signia MasterCard Özel Asistanlık Hizmetleri’nden yararlanabilir veya konuyla ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

World Signia MasterCard sahiplerine verilecek “Özel Asistanlık Hizmetleri” aşağıdaki gibidir.

Yılda 5 kez ücretsiz Atatürk Havaalanı LOUNGE:World Signia MasterCard ile havaalanında da keyifli dakikalar geçirebilir, LOUNGE hizmeti ile kendinizi evinizde gibi hissedersiniz.

Hizmet sadece Atatürk Havalimanı’ndan yapılan yurt dışı uçuşlarında geçerli olacaktır. Lounge alanı olarak Lounge Pass salonu kullanılmaktadır.

Lounge hizmetimizden yararlanmak için 24 saat öncesinde rezervasyon yaptırmanız gereklidir.

Kaza durumunda yılda 7 güne kadar ücretsiz araç kiralama:World Signia MasterCard sahipleri kaza anında araçsız kalmıyor. Tam 7 güne kadar ücretsiz olarak araç kiralama ayrıcalığını yaşıyor.

World Signia MasterCard müşterileri 444 2 144 Fortis Telefon Bankacılığı’nı aradıktan sonra 3’ü tuşlayarak bu hizmetten yararlanabilirler.

Yılda 2 kez ücretsiz Havaalanı Transferi:İstanbul, Ankara, İzmir illerinde geçerli olan bu hizmet ile artık havaalanına ulaşım derdinden kurtulacaksınız. Seyahatinizi daha konforlu hale getirmek için evinizden havalanına ve havaalanından evinize kadar ulaşım yılda 2 kez ücretsiz olarak sağlanacak.

Yılda toplam 10 gün ücretsiz Atatürk Havaalanı Otopark Kullanımı:World Signia MasterCard müşterileri yılda toplam 10 gün, bir seferde de en fazla 2 gün olmak üzere Atatürk Havaalanı CNR otoparkından ücretsiz yararlanıyor. CNR otoparkından yararlanmak için sadece 15 dk önce rezervasyon yapmanız yeterlidir!

Yılda 5 adet ücretsiz uçak bileti servis bedeli hakkı:Seyahate çıkmanın en ayrıcaklı yolu World Signia MasterCard’dan geçiyor. World Signia MasterCard müşterileri hem yurt içi hem de yurt dışı seyahetlerinde uçak bileti servis bedeli ücreti ödemiyor.

İster yurt içi, ister yurt dışı seyahatleriniz için Back Up Travel üzerinden alacağınız biletlerde World Signia MasterCard sahibi olarak normalde her bilet için ödenmesi gereken bilet servis bedelini ödemeyeceksiniz.

Eğlence, stil, alışveriş danışmanlığı:World Signia MasterCard yaşam stilinize de değer katıyor. World Signia MasterCard sahipleri şehirdeki son modayı takip edebilecekler, yeni açılan mekanlar hakkında en güncel ve faydalı bilgiyi alabilecekler, alışverişin kalbinin attığı merkezlerdeki son trendler hakkında en güncel bilgilere sahip olabilecekler.

Yılda 3 kez ücretsiz Seyahat Sigortası:Seyahate çıkarken sigorta masrafını düşünmeyin. World Signia MasterCard ile yurtdışında güvence altındasınız.

Yurt dışına yapılacak seyahatlerde geçerlidir ve yılda üç defa yararlanılabilir.

Kişisel Künye Hizmeti:Yoğun yaşam temponuza Fortis’ten destek!

World Signia MasterCard, ihtiyacınız olan önemli bilgileri saklıyor ve ihtiyaç durumunda size veriyor. Türkiye’de bu hizmeti ilk ve tek veren banka Fortis.

World Signia MasterCard sahipleri saklamak istedikleri bilgileri (her türlü kimlik bilgi/no, pasaport no, evlilik yıldönümü vb.) Çağrı Merkezi üzerinden ulaşacakları asistanslık firması yetkililerine bildirecek ve bu bilgilere erişim ihtiyacı duydukları zaman kendilerine verilen şifre karşılığında bu hizmetten yararlanacaklar.

444 2 144 Fortis Telefon Bankacılığı’nı arayıp 3’ü tuşlayarak bu hizmetten faydalanabilirsiniz.

1.500’e yakın sağlık kuruluşunda %5-%25 arası indirim:Sağlığına dikkat edenlere de World Signia MasterCard çok özel ayrıcalıklar sunuyor. Türkiye’nin dört bir yanında hastane, eczane, laboratuar, görüntüleme merkezi ve doktorlardan oluşan 1500’e yakın anlaşmalı kuruluşta World Signia MasterCard sahipleri indirim ayrıcalığından yararlanıyor.

Anlaşmalı kurumlarla ilgili bilgi almak için 444 2 144 Fortis Telefon Bankacılığı’nı arayıp, 3’ü tuşlamanız yeterli olacaktır.

Evde İndirimli Doktor Muayenesi:Sağlık problemlerinizde World Signia MasterCard yanınızda, doktorunuz evinizde! Dr. Back-Up güvencesi ile gece-gündüz istediğiniz saatte evinizde özel doktor hizmeti alırsınız, üstelik normalde ödeyeceğiniz vizite ücretinin %50’sinden azını ödersiniz. İndirimli Doktor Muayenesi hizmetinden yararlanmak için tek yapmanız gereken 444 2 144 Fortis Telefon Bankacılığı’nı arayarak 3’ü tuşlamak.

Tercüme Organizasyonu Hizmeti:Tercümana ihtiyaç duyulan durumlarda en iyi hizmetten yararlanabilmeniz için World Signia MasterCard yanınızda. Tercümana ihtiyaç duyduğunuz anda 444 2 144 Fortis Telefon Bankacılığı’nı aramanız ve 3’ü tuşlamanız yeterli.

Tatil Danışmanlığı:Her türlü bilet, otel rezervasyonu, tatil önerileri, özel tur organizasyonu hizmeti (yurtiçi ve yurtdışı) sunulur.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu