Yapıkredi Bankası Tüpbebek Kredisi

tüpbebekYapıkredi bankası tüp bebek kredisi; Tüpbebek isteyen fakat peşin paraları olmayan çiftlere sunduğu bu kredi diğer kredileri gibi 36 ay geri ödemeli olarak ödersiniz. buyrun inceleyelim;

 Size en yakın Yapı Kredi şubesine gelin, Tüp Bebek Kredisi’ne başvurun. Sizin için hazırlanmış, uygun vade seçeneklerine sahip bu krediyle bebek sahibi olmak için ihtiyacınız olan finansal desteği de sağlamış olun.
Özellikleri nelerdir?
Belgelenebilir, düzenli ve yeterli gelir sahibiyseniz en az 1.000 TL karşılığına kadar olan tüp bebek harcamalarınız için Tüp Bebek Kredisi’nden yararlanabilirsiniz. TL olarak kullanabileceğiniz Tüp Bebek Kredisi, 36 aya varan vadeler ve uygun faiz oranları ile kefalet karşılığı kullandırılır; kredi geri ödemesi boyunca, kredilendirilen kişiye hayat sigortası yapılır.

Tüp Bebek Kredisini Yapı Kredi’den kullandığınız takdirde;
Tüp Bebek Kredisi için ilgili kurumdan proforma faturasını alarak, kimlik ve gelir belgeniz ile birlikte kredi başvurunuzu yaparsınız. Faturadaki miktar ilgili kuruma ödenir.

Geri ödeme tutarlarını ve aralıklarını ihtiyacınıza göre kendinizin belirleyebildiği Esnek Geri Ödeme Modeli, ihtiyacınız olan Tüp Bebek Kredisi için de geçerli.

Ne kadar taksit ödeyeceğim?
Tüp Bebek Kredisi’yle ilgili ücret ve faizleri, faiz ve ücretler bölümünde bulabilir, ayrıca geri ödemelerle ilgili hesaplamalar için Hesaplama Araçları’ndan yararlanabilirsiniz.

Kredi geri ödemelerinizi dilerseniz Otomatik Ödeme Talimatı vererek ya da 444 0 444 Yapı Kredi Telefon Bankacılığı ve Yapı Kredi Internet Bankacılığı üzerinden kolayca yapabilir ve ödemelerinizden Worldpuan kazanabilirsiniz. Kazanacağınız Worldpuan’ları 130.000’i aşkın World Üye İşyerinde para yerine kullanabilirsiniz.

Sorularınız ve bankacılık işlemleriniz için 444 0 444 Yapı Kredi Telefon Bankacılığı’ndan müşteri temsilcilerimize ulaşabilirsiniz.

Nasıl başvurabilirim?
Tüp Bebek Kredisi sahibi olmak için aşağıda belirtilen belgeler ve bu belgelerin asılları ile birlikte size en yakın şubemize uğrayarak başvuruda bulunabilirsiniz.

Başvuru sonucumu ne zaman öğrenebilirim?
Tüp Bebek Krediniz, bankamıza başvurunuzu takiben 24 saat içinde sonuçlanır.

Başvuru için gerekli belgeler (aslı ve birer fotokopisi)
Nüfus cüzdanı/ehliyet/pasaport fotokopisi (Başvuru sahibi ve varsa kefilin)
Gelir belgesi (Başvuru sahibi ve varsa kefilin)
Ücretli çalışanlar için son maaş bordrosunun fotokopisi
Serbest meslek sahipleri için son vergi levhasının fotokopisi
Emekliler için maaş cüzdanlarının fotokopisi
Kira geliri varsa tapu ve kira kontratı fotokopisi
Harcamalarınıza ilişkin faturalar
Elektrik, su, doğalgaz, telefon gibi abonelik gerektiren bir hizmete ilişkin olarak işlem tarihinden önceki 3 ay içinde ve adınıza düzenlenmiş bir fatura aslı veya son 3 ay içerisinde alınmış ikametgah belgesi