Kobi Kredileri

Bankomat 7/24 Kredileri (vakıfbank)

Bankomat 7/24 Kredileri
Ticari faaliyetleri bulunan gerçek veya tüzel kişiliği haiz müşterilerilerimize; faizleri aylık otomatik olarak tahakkuk ettirilen, her ay gerekli tahsilatların sağlanması koşuluyla rotatif olarak kullandırılabilen bir kredidir. Türkiye’de 1700’ü aşkın atm ağı ve “altın nokta“ sayesinde her an kullanılabilme özelliği nedeniyle ikinci bir cüzdan işlevi görür.

Ticari faaliyette bulunan tüm gerçek ve tüzel kişilerce kullanılabilir. Firma ortak ve yöneticilerine de firma garantörlüğü ile veya firma kredisinden bloke edilerek veya şahsi taahhüde istinaden ticari bankomat 7/24 kredisi verilebilmektedir.

Kredi ihtiyaç duyulabilecek her türlü konuda kullandırılmaktadır.ticari bankomat 7/24 kredisi müşterilere, ticari hesaplarında bulunan paradan daha fazlasını kullanmalarını sağlar. Ayrıca, ticari bankomat 7/24 kredisi düzenli ödeme sistemi ile elektrik, su, telefon, vergi vb. Birçok fatura ve yasal yükümlülüklerin otomatik olarak ödenebilmesine imkan tanır. Hesabınızda bulunan vadesiz mevduatın üye işyerlerinde elektronik para olarak kullanılması imkanını sağlar.

Ticari bankomat 7/24 kredisinin belli bir vadesi bulunmamaktadır. Kullanılan anapara tutarına, kullanıldığı gün sayısı kadar aylık faiz işletilir. Sadece aylık faizleri ödenerek, anapara ödenmeden kredi kullanımı imkanı sunmaktadır. Anapara, istendiği zaman kapatılabilmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu