.Güncel Bilgiler

Ziraat Bankası Western Union

Ziraat Bankası Western Union western unionHızlı Para Transferi
Dünyanın Her Yerine Hızlı ve Güvenli
Para Transferi ZİRAAT BANKASI’nda

Dünyanın her yerinden, dünyanın her yerine banka hesabına gerek olmadan bir kaç dakika içinde hızlı, güvenli ve kolay para transfer hizmeti şimdi Ziraat Bankasında.

Dünya çapında 200 ’den fazla ülke ve bölgeye, dünya genelinde 334.000 noktaya.

Western Union Hızlı Para Transferinin Avantajları:
Hızlı: Ziraat Bankasının ve Western Union’ın kullandığı son teknoloji ile gönderdiğiniz para bir kaç dakika içinde alıcısına ulaşmaktadır.
Pratik: Bankamızda hesabınız olmasına gerek olmadan, direkt alıcının adına para gönderilebilir. Şubelerimizden dolduracağınız bir form ve kimliğiniz ile paranızı kolayca teslim alabilirsiniz.
Yaygın: Yurt içinde Ziraat Bankasının 1200’ü aşkın şubesinden, yurtdışında ise Western Union’ın yaygın acenta ağı (postaneler, bankalar, eczaneler vd.) ile dünyanın her yerine, dünyanın her yerinden Türkiye’nin her yerine para gönderebilir, adınıza gelen parayı teslim alabilirsiniz.
Güvenli:Gönderilen her havale dünya standartlarındaki üstün güvenlik sistemiyle korunur ve bir güvenlik numarasıyla onaylanır.
İşlem Yapılan Para Türleri
Para göndermede sadece USD ve EURO kullanılır.
Adınıza gelen havaleyi ise ister USD, ister EURO, isterseniz YTL olarak da alabilirsiniz.

Western Union ile Para (Havale) Göndermek için:
Ziraat Bankasının yurt çapındaki 1200’ü aşkın şubesinden size en yakın Ziraat Bankası şubesine giderek “Para Gönderme” Formunu doldurun.
Form ile birlikte göndereceğiniz tutarı ve hizmet ücretini şube yetkilisine teslim edin. Şube yetkilisi işleminizi gerçekleştirecek ve üzerinde Kontrol Numarası yazılı form suretini size verecektir.
Alıcıya gönderdiğiniz tutarı ve kontrol numarasını bildirin.
Alıcı dünyanın herhangi bir yerindeki Western Union acentasından adına gelen parayı teslim alabilir.
Western Union ile Gelen Parayı (Havaleyi) Almak için:
Ziraat Bankasının yurt çapındaki 1200’ü aşkın şubesinden size en yakın Ziraat Bankası şubesine giderek şube yetkilisinin yardımı ile “Para Alma” Formunu doldurun ve fotoğraflı kimlik belgenizi şube yetkilisine gösterin.
Şube yetkilisi sistemden kontrolünü yapacak ve havalenizi hemen size ödeyecektir.
Alıcı havaleyi teslim alırken herhangi bir ücret ödemeyecektir.
Western Union İşlem Komisyonları İçin Tıklayınız
(Bilgi amaçlıdır. İşlem anında komisyon oranlarında değişiklik olabilir)

Ayrıntılı Bilgi için:

444 00 00 numaralı Çağrı Merkezimizi arayabilirsiniz.

Tabloda verilen rakamlar firması tarafından Bankamıza bildirilmiş rakamlar olup bilgi amaçlıdır. Bu rakamlar ile şube ekranlarında işlem esnasında görülen ücret rakamları farklılıklar gösterebilmektedir. Bu rakamlara “Ekstra Hizmetler” ve “Mesaj Hizmetleri” için alınan ücretler dahil değildir. İşlem esnasında sistem tarafından otomatik olarak hesaplanan ücretler geçerli olacaktır.

İlgili Makaleler

5 Yorum

  1. oğlum avustralyada, sydneyde öğrenci.Kendisine, ziraat bankasaı ankara ostim şubesinden, 7500 usd okul parası western unıonla gönderdim.Şimdi, bana 7500 usd göndermesi için, oradan western unıondan gönderirken, ziraat bankasaı şubesi varmı? yoksa, ziraat bankası, şu şubeye diye bir şey söylemesi gerekirmi bana gönderdiğizaman,şifre ile herhangibir ziraatten parayı alabilirmiyim? acele cevap rica ediyorum.saygılarımla. levent akalp

  2. western unıondan, aynı isimle, iki defa para gönderimiyormuş, bunuda rica edeceğim,aylık limit varmı, yoksa, bir seferde ne gönderebilirz.yurt dışına.?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu