.Güncel Bilgiler

Ziraat Bankası Otomatik Ödeme Talimatına MaxiPuan Kampanyası

Ziraat Bankası Otomatik Ödeme Talimatına MaxiPuan Kampanyası nedir? Ziraat Bankası Otomatik Ödeme Talimatına MaxiPuan Kampanyası hakkında ayrıntılar aşağıdadır.

9 Temmuz-28 Eylül 2012 tarihleri arasında hesabınızdan veya Bankamız kredi kartlarından vereceğiniz toplam en az 2 adet otomatik fatura ödeme talimatına, 15 TL MaxiPuan hediye!

  • Kampanyaya bankamıza ait herhangi bir kanaldan verilecek toplam 2 adet otomatik fatura ödeme talimatı(*) ile, ayrıca bir başvuru yapmanıza gerek olmadan dâhil olabilirsiniz.
  • Kampanyaya vereceğiniz su, telefon, doğalgaz, elektrik, TV ve internet fatura talimatları ile katılabilirsiniz.
  • 15 TL MaxiPuan, 5 Ekim 2012 tarihinde Ziraat Maximum kredi kartınıza yüklenecektir(**)(***).

Ziraat Maximum’lu olun, kazanın!

(*) Kampanya döneminden önce mevcut olan ve kampanya döneminde iptal edilerek yeniden verilmiş talimatlar dikkate alınmayacaktır.

(**) Kampanya dönemi içinde en az 2 adet otomatik fatura ödeme talimatı veren müşterilerimiz, birden fazla Ziraat Maximum karta sahip olmaları durumunda bu kartlardan yalnızca biriyle kampanyaya dâhil olabilecektir. Puan yüklemesi bu kartlardan en son alışveriş gerçekleşmiş olana yapılacaktır.

(***) 31 Aralık 2012 tarihinde yapılacak kontrolde halen 2 adet otomatik fatura ödeme talimatı bulunmadığı tespit edilen müşterilere ait Ziraat Maximum Kredi Kartlarından yüklenen 15 TL geri alınacaktır. Geri alınacak 15 TL MaxiPuan, öncelikle mevcut puandan, kalan kısım ise karta borç kaydı yansıtılarak yapılacaktır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu