Yatırım Ürünleri

Yatırım Fonu

citibankCitibankası Fonları, alım satımı, özellikleri ve birimlerini aşağıda topladık. Ayrıntılar için buyrun;

Özellikleri
Türkiye’de fonlar, Sermaye Piyasası Kanunu ve bu kanuna dayanılarak Sermaye Piyasası Kurulu tarafından çıkartılan tebliğ esaslarına göre kurulur ve işletilir.Fonların kuruluş ve işleyişine ilişkin tüm hususlar fon içtüzüğünde ayrıntılı şekilde yer alır.

Alım-Satım
Citibank Türkiye müşterilerine portföyünde farklı oranlarda İstanbul Menkul Kıymetler Borsası hisse senetleri, hazine bonosu/devlet tahvili ve repo bulunduran, farklı seçenekte Akbank, Ak Yatırım Menkul Degerler A.Ş, TEB ve TEB Yatırım Menkul Değerler A.Ş. yatırım fonlarını sunmaktadır.

İnternet Şubemizde, 444 0 500 CitiPhone’da ve şubelerimiz aracılığı ile fon alım/satım işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

B Tipi Fonlar
Fon İsmi Para Birimi ISIN Kodu
TEB B Tipi Likit Fon TL TRMTE2WWWWW2
Akbank B Tipi Likit Fon TL TRMAK1WWWWW7
TEB Cgold B Tipi Değişken Fon TL TRMTEDWWWWW4
Ak Yatırım B Tipi Değişken Fon TL TRMAKHWWWWW2
Akbank B Tipi Değişken Fon TL TRMADEWWWWW4
TEB Yatırım B Tipi Değişken Fon TL TRMTBDWWWWW0
TEB B Tipi Tahvil/Bono Fonu TL TRMTE1WWWWW4
TEB Yatırım B Tipi Tahvil/Bono Fonu TL TRMTYBWWWWW6
Akbank B Tipi Uzun Vadeli Tahvil/Bono Fonu TL TRMAK2WWWWW5
Akbank B Tipi Altın Fonu TL TRYAKBK00052
A Tipi Fonlar
Fon İsmi Para Birimi ISIN Kodu
TEB Yatırım A Tipi Hisse Fon TL TRMTYHWWWWW3
Akbank A Tipi Hisse Fon TL TRMAK3WWWWW3
Akbank A Tipi Değişken Fon TL TRMADFWWWWW1
TEB A Tipi Karma Fon TL TRMTE3WWWWW0
Akbank A Tipi IMKB Ulusal 30 Endeks Fonu TL TRMAKUWWWWW5
Lütfen daha fazla bilgi için şubelerimizi ziyaret ediniz. Fonlarla ilgili izahnamelerin kopyalarını şubelerimizden temin edebilirsiniz.

Fon fiyatlarını ve geçmiş performanslarını öğrenmek için lütfen tıklayın.

Yatırım fonları profillerini öğrenmek için lütfen tıklayın.

* Yatırım ürünleri; mevduat olmayıp, Citibank A.Ş., Citibank N.A., Citigroup Inc., ve diğer ilgili kuruluşların teminatı, garantisi, sigortası ya da herhangi bir yükümlülüğü altında değildir. Yatırım ürünleri anaparanın yitirilmesi dahil çeşitli yatırım riskleri içerebilir. Yatırım ürünleri , herhangi bir devlet tarafından sigortalanmamıştır. Yatırım ürünlerinin geçmişteki performansları, gelecekteki performanslarının göstergesi değildir, fiyatlar düşebilir ya da yükselebilir. Döviz cinsinden yatırım ürünleri, dövizdeki muhtemel dalgalanmalar nedeniyle anapara kaybı da dahil kur risklerine maruz kalabilir. Yatırım ürünleri, “Amerikalı Şahıs” (Amerika Birleşik Devleti (ABD) vatandaşı olanlar ve/veya ABD Greencard sahibi kişiler ve/veya ABD’de bir takvim yılında 6 aydan fazla oturma izni sahibi olanlar) sayılmayan müşterilere sunulur. Ürünler ile ilgili soru veya şikayetleriniz icin 444 0 500 CitiPhone’u arayabilir, 0 216 524 7314’e faks çekebilir ya da www.citibank.com.tr adresinden iletebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu