.Güncel Bilgiler

Yapıkredi TLcard

Yapıkredi TLcard nedir? Yapıkredi TLcard 2012? Yapıkredi TLcard hakkında ayrıntıalr aşağıdadır buyrun

TLcard; vadesiz hesabınızdan para çekmeniz, alışverişlerinizde kullanabilmeniz ve birçok bankacılık işlemini kolayca gerçekleştirebilmeniz için kullanabileceğiniz vadesiz hesabınıza bağlı banka kartınızdır.

 

TLcard’ınızla tüm bankacılık işlemlerinizi haftanın 7 günü, günün 24 saati, Türkiye’nin dört bir yanındaki 2.300’ü aşkın Yapı Kredi ATM’lerinden birkaç tuşa dokunarak yapabilirsiniz.

Size en yakın Yapı Kredi ATM’leri için tıklayınız.

 

Tlcard Şifresi:

 

Güvenliğiniz için şifrenizi ezberleyiniz, hiçbir yere yazmayınız, bankamız personeli dahil kimseye söylemeyiniz ve göstermeyiniz.

Şifrenizi, kolay tahmin edilebilecek doğum tarihi gibi rakamlardan seçmemeye özen gösteriniz. Gerektiğinde Yapı Kredi ATM’lerini kullanarak şifrenizi değiştirebilirsiniz.

TLcard’ınızın ve şifrenizin güvenliğinin sağlanmasıyla ilgili her türlü sorumluluk tarafınıza aittir. TLcard’ınızın, şifrenizin kaybolması, çalınması durumlarında veya bilginiz dışında gerçekleşmiş herhangi bir işlemi öğrenmeniz halinde, 444 0 444 Yapı Kredi Telefon Bankacılığı’nı aramanız veya size en yakın Yapı Kredi şubesine derhal bildirmeniz gerekmektedir.

Kayıp/çalıntı bildiriminin yapılmaması durumunda, tüm işlemlerden sorumlu olduğunuzu belirtmek isteriz.

TLcard’ınız kaybolduğunda veya çalındığında, şifreniz kullanılarak yapılan hukuka aykırı kullanımlardan doğan zararlardan sorumlu olduğunuzu bilginize sunarız.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu