Konut Kredisi

Yapıkredi Bankası Konut Geliştirme Kredisi

konut geliştirme kredisiYapıkredi Bankası Konut Geliştirme Kredisi; Konutunuzu yenilemek, güzelleştirmek, değerine değer katmak için Yapıkredi Bankası Tarafından Konut Geliştirme Kredisi‘nden yararlanabilirsiniz. Buyrun;
Özellikleri nelerdir?
Geri ödeme tutarlarını ve aralıklarını ihtiyacınıza göre kendinizin belirleyebildiği Esnek Geri Ödeme Modeli, ihtiyacınız olan Konut Geliştirme Kredisi için de geçerli.

Bir defada, konut ekspertiz değerinin %30’unu aşmayacak şekilde, 500 TL ve üzerindeki tutarlar için kredi alabilirsiniz. Aldığınız krediyi, 3 aydan 60 aya varan vadelerle, bütçenizi zorlamadan, kolayca geri ödeyebilirsiniz.

Ne kadar taksit ödeyeceğim?
Konut Geliştirme Kredisi’yle ilgili ücret ve faizleri, faiz ve ücretler bölümünde bulabilir, ayrıca geri ödemelerle ilgili hesaplamalar için Hesaplama Araçları’ndan yararlanabilirsiniz.

Kredi geri ödemelerinizi dilerseniz Otomatik Ödeme Talimatı vererek ya da 444 0 444 Yapı Kredi Telefon Bankacılığı ve Yapı Kredi Internet Bankacılığı üzerinden kolayca yapabilir ve ödemelerinizden Worldpuan kazanabilirsiniz.Kazandığınız Worldpuan’ları WorldCard veya World Banka Kartı’nızla 150.000’e yakın World Üye İşyeri’nde para yerine kullanabilirsiniz.

Sorularınız ve bankacılık işlemleriniz için 444 0 444 Yapı Kredi Telefon Bankacılığı’ndan bireysel müşteri temsilcilerimize ulaşabilirsiniz.

Nasıl başvurabilirim?
Konut Geliştirme Kredisi sahibi olmak için aşağıda belirtilen belgeler ve bu belgelerin asılları ile birlikte size en yakın şubemize uğrayarak başvuruda bulunabilirsiniz.

Başvuru için gerekli belgeler (aslı ve birer fotokopisi)
Nüfus cüzdanı fotokopisi (Başvuru sahibi ve varsa kefilin)
Gelir belgesi (Başvuru sahibi ve varsa kefilin)
Ücretli çalışanlar için son maaş bordrosunun fotokopisi
Serbest meslek sahipleri için son vergi levhasının fotokopisi
Emekliler için maaş cüzdanlarının fotokopisi
Kira geliri varsa tapu ve kira kontratı fotokopisi
İlgili şirketin vereceği fiyat teklifi (proforma fatura)
İpotek verilecek konutun kat mülkiyeti tapusu veya kat irtifakı tapusu fotokopisi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu