.Güncel Bilgiler

Yapı Krediden Bir ilk Salla Yolla

Yapı Krediden Bir ilk Salla Yolla,Yapı Krediden Bir ilk Salla Yolla nedir? Yapı Krediden Bir ilk Salla Yolla ne işe yarar,Yapı Krediden Bir ilk Salla Yolla hakkında detaylar aşağıdadır.

Para Göndermek hiç bu kadar kolay ve eğlenceli olmadı!

Hesap numarası, şube adı, şube kodu gibi bilgilere ihtiyaç duymadan sadece mobil cihazınızı* sallayın belirlediğiniz tutarı anında yollayın.

Salla Yolla, GPS ve akselerometre özelliklerini kullanarak aynı anda iki farklı cihazın hareketini algılayan ve bu cihazlar arasında iletişim kurarak bilgi aktarımı sağlayan bir teknolojidir.

Salla Yolla ile Yapı Kredi Mobil Şube kullanıcılarına havale gerçekleştirebilirsiniz. Para gönderecek ve alacak kişilerin Yapı Kredi Mobil Şube’ye giriş yapmaları ve aynı yerde bulunmaları yeterlidir.

*iPhone ,Android, ipad ve Android Tabletiniz ile Salla Yolla işlemi yapabilirsiniz.

Salla Yolla İşlemi Nasıl Gerçekleştirilir?

Salla Yolla işlemi gerçekleştirebilmek için para gönderecek ve alacak kişilerin aynı yerde bulunmaları, iPhone, Android, iPad ya da Android Tablet Mobil Bankacılık uygulamalarımızı indirmiş ve Mobil Şube’ye giriş yapmış olmaları gerekmektedir. Salla Yolla ile para göndereceğiniz ve alacağınız TL hesabınızı Salla Yolla menüsü içerisindeki Ayarlar menüsünden ya da Hesaplarım menüsündeki hesap detaylarında bulunan Salla Yolla ikonundan tanımlayabilirsiniz.

Salla Yolla menüsü içerisindeki “Salla Yolla Başlat” menüsünden ya da “Hesaplarım” menüsündeki seçeceğiniz hesaba ait Kolay işlem menüsünden ulaşacağınız salla Yolla butonundan Salla Yolla işlemini başlatabilirsiniz. Salla Yolla ile göndereceğiniz tutarı yazdıktan sonra para göndereceğiniz kişi ile aynı anda cihazlarınızı sallayın ve ekranınızda çıkacak bilgileri kontrol edip onay verin. Salla Yolla ile para göndermek bu kadar kolay.

Salla Yolla işlemini gerçekleştirebilmeniz için mobil cihazınızdaki Ayarlar menüsünden konum servisleri ayarınızı açık duruma getirmeniz gerekmektedir.

Salla Yolla Ayarları
Salla Yolla ile para transferi işlemi gerçekleştirebilmek için TL hesaplarınızdan birini Salla Yolla hesabı olarak belirlemeniz gerekmektedir. Salla Yolla günlük tutar limitiniz maksimum 1.000TL’dir. Dilerseniz 1000 TL’nin altında bir tutar da belirleyebilirsiniz. Salla Yolla günlük tutar limitiniz aynı zamanda havale limitinize bağlıdır. Havale limitiniz 1.000 TL’nin altında ise Salla Yolla limitiniz havale limitinizden daha yüksek olamaz. Salla Yolla ile para gönderme ve alma ayarlarınızı tercihinize göre açık ya da kapalı konuma getirebilirsiniz. Mobil Şube ana sayfa ekranında cihazınızı sallarsanız Salla Yolla menüsü açılacaktır. Bu özelliği kullanmak istiyorsanız Ana sayfada Salla Yolla ayarınızı açık, kullanmak istemiyorsanız kapalı duruma getirebilirsiniz.

Salla Yolla Geçmişi
Bu menüden Salla Yolla ile gerçekleştirdiğiniz tüm havale işlemlerini listeleyebilirsiniz. Seçeceğiniz tarih aralığına göre Salla yolla işlemlerinizi de listeleyebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu