.Güncel Bilgiler

Yapı Kredi Sevgililer Günü Kampanyası

Yapı Kredi Sevgililer Günü Kampanyası nedir? Bu yılda sevgililer günü hediyeniz yapı kredi internet şubesinden buyrun konumuzun devamı aşağıdadır.

Yapı Kredi İnternet Şubesi’ne üye olup giriş yapan herkese www.frutation.com.tr %25 İndirim çeki!

1-12 Şubat tarihleri arasında Yapı Kredi İnternet Şubesi’ne Kullanıcı Kodu ya da Kredi Kartıile giriş yapan müşterilerimiz Frutation.com.tr’den anında %25 indirim çeki kazanıyorlar..

www.frutation.com.tr İndirim çekinizi kazanmak için hemen İnternet Şubesi’ne giriş yapın.

www.frutation.com.tr İndirim çekiniz 12 Şubat 2013 tarihine kadar geçerlidir.

www.frutation.com.tr İndirim çekininizi nasıl kullanacaksınız?

Müşterilerimiz Kampanya tarihleri arasında Bireysel İnternet Şubesi’ne girerek üst menüde yer alan “Size Özel” sayfasından kampanya bilgilerine ulaşabilir ve bu sayfada yer alan İndirim çeki kodunu www.frutation.com.tr’ den kampanya tarihlerinde yapacakları alışverişleri sırasında, ilgili alana girerek kullanabilirler.

İlk kez kampanya tarihleri arasında İnternet şubesine giriş yapan müşterilerimiz indirim çeki kodlarını 20 Şubat 2013 tarihinden sonra, Bireysel internet Şubesi Size Özel bölümünden görüntüleyebilir ve 15 Mart’a kadar kullanabilirler.

Kazandığınız İndirim çekini www.frutation.com.tr‘de tüm alışverişlerde kullanabilirsiniz.

Kampanya Koşulları
  • 1-12 Şubat 2013 tarihleri arasında Yapı Kredi İnternet Şubesi’ne Kullanıcı Kodu ya da Kredi Kartı ile giriş yapan müşterilerimiz Frutation.com’dan anında %25 indirim çeki kazanıyorlar.
  • Kampanya tarihleri arasında Bireysel İnternet giriş yapan müşterilerimiz İndirim çeklerini İnternet Şubesi Size Özel bölümünden anında kazanabileceklerdir.
  • Kampanya tarihleri arasında Bireysel İnternet Şubesi’ne ilk kez üye olup giriş yapan müşterilerimizin kazandıkları İndirim çekleri 20.02.2013 tarihinden itibaren, İnternetŞubesi Size Özel bölümüne yüklenecektir.
  • İndirim çekini kullanabilmek için Bireysel İnternet Şubesi kullanıcıları üst menüde yer alan Size Özel sayfasından İndirim çeki kodlarını almaları gerekmektedir.
  • İndirim çekleri İnternet Şubesine kampanya tarihleri arasında yeni üye olan müşterilerimiz için 15 Mart 2013 tarihine kadar geçerlidir.
  • Kampanya süresince her müşterimiz sadece bir İndirim çeki kazanabilir.
  • İndirim çekleri bölünerek ve/veya birleştirilerek kullanılamaz. Başka bir şekilde kazanılmış İndirim çekleri ile kampanyadan kazanılan İndirim çekleri aynı alışverişte kullanılamaz.
  • İndirim çekleri www.frutation.com.tr’de satışa sunulan tüm ürünler için geçerlidir.
  • www.frutation.com.tr İndirim çeki kampanyasından www.frutation.com.tr üyesi olan ve olmayan herkes yararlanabilir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu