.Güncel Bilgiler

Yapı Kredi İnternet Şubesi’nden Herkese 20 TL elmasepeti.com Hediye Çeki

Yapı Kredi İnternet Şubesi’nden Herkese 20 TL elmasepeti.com Hediye Çeki hakkında detaylar aşağıdadır buyrun
Hemen Yapı Kredi İnternet Şubesi’ne ya da Worldonline’a giriş yapın anında 20 TL değerinde elmasepeti.com hediye çeki kazanın.

elmasepeti.com ile tüm Apple aksesuarlarını ve dünyaca tanınmış kulaklık markalarını içeren çok sayıda ürüne kolayca erişebilirsiniz.

elmasepeti.com hediye çekiniz 20 Temmuz 2012 tarihine kadar, 50 TL ve üzeri alışverişlerinizde geçerlidir.

Hediye çekinize 10 Haziran 2012 tarihine kadar Size Özel bölümünden ulaşabilirsiniz. 11 Haziran 2012 tarihinden itibaren hediye çekleri Size Özel bölümünden kaldırılacaktır.
elmasepeti.com hediye çekini nasıl aktive edeceksiniz?
Bireysel İnternet Şubesi’ne veya Worldonline’a girerek üst menüde yer alan “Size Özel” sayfasından hediye çeki kodunuza ulaşabilir ve elmasepeti.com’dan yapacağınız alışveriş sırasında kampanya kodu yazan bölüme hediye çeki kodunuzu girerek hediye çekinizi kullanabilirsiniz.

Kazandığınız hediye çekini elmasepeti.com’da satışa sunulan tüm ürünlerinde kullanabilirsiniz.

Kampanya Koşulları

4 Mayıs-10 Haziran 2012 tarihleri arasında Bireysel İnternet Şubesi’ne veya Worldonline’a giriş yapan tüm müşterilerimiz elmasepeti.com’dan hediye çeki kazanacaklardır.
Özel Bankacılık müşterilerimiz bu kampanya kapsamı dışındadır.
Kampanya tarihleri arasında Bireysel İnternet Şubesi’ne veya Worldonline’a ilk kez üye olup giriş yapan müşterilerimizin kazandıkları hediye çekleri 19 Haziran 2012 tarihinden itibaren, İnternet Şubesi Size Özel bölümüne yüklenecektir.
Hediye çekini kullanabilmek için Bireysel İnternet Şubesi kullanıcıları üst menüde yer alan Size Özel sayfasından hediye çeklerini aktive etmeleri gerekmektedir. Aktive edilmeyen hediye çekleri kullanılamayacaktır.
Hediye çekleri 20 Temmuz 2012 tarihine kadar geçerlidir.
Kampanya süresince her müşterimiz sadece bir hediye çeki kazanabilir.
Hediye çekleri bölünerek ve/veya birleştirilerek kullanılamaz. Başka bir şekilde kazanılmış hediye çekleri ile kampanyadan kazanılan hediye çekleri aynı alışverişte kullanılamaz.
Hediye çekleri elmasepeti.com’da satışa sunulan tüm ürünler için 50 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir.
elmasepeti.com hediye çeki kampanyasından elmasepeti.com üyesi olan ve olmayan herkes yararlanabilir. elmasepeti.com üyesi olmayan müşterilerimizin, hediye çekini kullanabilmek için elmasepeti.com’a üye olmaları gerekmektedir.
Ürün iadesi durumunda hediye çekinin iadesi için Yapı Kredi çağrı merkezi ile iletişime geçilmesi gerekmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu