Taşıt Kredisi

Yapı Kredi Bankası Taşıt Kredisi 2010

Yapı Kredi Bankası Taşıt Kredisi 2010 nedir? Yapı Kredi Bankası Taşıt Kredisi 2010 nasıl başvuru yapabilirim? Yapı Kredi Bankası Taşıt Kredisi 2010 hakkında ayrıntılı bilgileri sizler için sitemizde yayınladık buyrun 

Taşıt Kredisi ile sizi hayalinizdeki araca kavuşturalım, aracınız da sizi hayallerinize ulaştırsın!
Kredi Tutarı
Vade
Faiz Oranı*
Toplam Masraf*
Aylık Toplam Faiz Maliyeti*
Yıllık Toplam
Faiz Maliyeti*
Aylık Taksit Tutarı
25000 TL
24 Ay
0,79%
1375 TL
1,40 %
16,80 %
1664.06 TL
* Taşıt Kredisi toplam masraf içerisinde, dosya masrafı (500 TL) ortalama kasko primi (875 TL) olup;  poliçe teminat kapsamı, sigortalının hasarsızlık indirim oranı, araç kullanım tarzı , model yılı, markası, özellikleri, il plakası ,  vb. verilere bağlı olarak değişebilmektedir. .Aylık ve Yıllık Toplam Faiz maliyeti Içerisine Vergi (BSMV) ve Fon (KKDF) dahil edilmiştir. Yapı ve Kredi Bankası A.ş. faiz oranını ve kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.Aylık 0,79 % faiz oranı bankamızca belirlenmiş kampanyalı markalar/firmalar için uygulanmaktadır. Kampanyalı markalar dışındaki faiz oranı ve diğer koşullar için Yapı Kredi Bnkası şubelerine bekliyoruz

Özellikleri nelerdir?

Sıfır kilometre veya 2. el, binek araç veya ticari/hafif ticari araç alırken, 1.000 TL ve üzerinde kredi alabilirsiniz. Kredinizi, sıfır kilometre ve ikinci el araçlar için 36 aya varan vadelerle, bütçenizi zorlamadan kolayca geri ödeyebilirsiniz.

Geri ödeme tutarlarını ve aralıklarını ihtiyacınıza göre kendinizin belirleyebildiği Esnek Geri Ödeme Modeli, ihtiyacınız olan Taşıt Kredisi için de geçerli.

Dilediğiniz yerden alacağınız “0” kilometredeki aracın KDV+ÖTV dahil fiyatının %80’ine,2.el (*) Taşıtlarda ise
% 60’ına ve 5 yaşa kadar kredi kullanabilirsiniz.

Ayrıca; istediğiniz zaman ara ödeme yapabilirsiniz. Çeşitli firmalarla uyguladığımız Taşıt kredisi kampanyalarında, uygun vade ve faiz oranlarından yararlanabilirsiniz.

Taşıt Kredilerinde, marka bazında çalışmalarımızı öğrenmek için şubelerimizden bilgi alabilirsiniz.

(*) 2. el Taşıt Kredisi;

 • 5 yaşa kadar 2. el araçlarda azami kasko değerinin % 60′ ı kadar
 • Yapi ve Kredi Bankasi günün kosullarina göre kredi degerlendirme oranlarinda degisiklik yapma hakkini sakli tutar.

Ne kadar taksit ödeyeceğim?

Taşıt Kredisi’yle ilgili ücret ve faizleri, faiz ve ücretler bölümünde bulabilir; ayrıca geri ödemelerle ilgili hesaplamalar için Hesaplama Araçları‘ndan yararlanabilirsiniz.

Kredi geri ödemelerinizi dilerseniz Otomatik Ödeme Talimatı vererek ya da 444 0 444 Yapı Kredi Telefon Bankaciliği, Yapı Kredi Internet Bankacılığı ve Yapı Kredi ATM’leri üzerinden kolayca yapabilir ayrıca, ödemelerinizden Worldpuan kazanabilirsiniz. Kazanacağınız Worldpuan’ları 130.000’i aşkın World Üye işyerinde para yerine kullanabilirsiniz.

Sorularınız ve bankacılık işlemleriniz için 444 0 444 Yapı Kredi Telefon Bankacılığı’ndan bireysel müşteri temsilcilerimize ulaşabilirsiniz.

Nasıl başvurabilirim?

Taşıt Kredisi sahibi olmak için aşağıda belirtilen belgeler ve bu belgelerin asilları ile birlikte size en yakın şubemize uğrayarak başvuruda bulunabilirsiniz.

Başvuru sonucumu ne zaman öğrenebilirim?

Taşıt Krediniz, bankamıza başvurunuzu takiben 24 saat içinde sonuçlanır.

Basvuru için gereken belgeler (Müşteri ve varsa Kefil için):

 • Nüfus Cüzdanı Fotokopisi
 • Gelir Belgesi Fotokopisi
  • Ücretli çalışanlar için son maaş bordrosunun fotokopisi / Maaş yazısı (Şirket yetkililerinin imza sirküleri ile beraber)
  • Serbest meslek sahipleri için son vergi levhasının fotokopisi
  • Emekliler için maaş cüzdanlarının fotokopisi
  • Kira geliri varsa tapu ve kira kontratıi fotokopisi
 • Elektrik, su, doğalgaz, telefon gibi abonelik gerektiren bir hizmete ilişkin olarak işlem tarihinden önceki 3 ay içinde ve adınıza düzenlenmiş bir fatura aslı veya son 3 ay içerisinde alınmış ikametgah belgesi
 • Sıfır kilometre Taşıtlar için ilgili şirketin vereceği fiyat teklifi (proforma fatura) ve asıl fatura
 • Ikinci el Taşıtlar için araç ruhsatı ve en fazla 15 gün önce satın alınmış araçlar için noterde düzenlenmiş alım satım sözleşmesi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu