.Güncel Bilgiler

Yapı Kredi Bankası Motorlu Taşıtlar Vergisi 2013

Yapı Kredi Bankası Motorlu Taşıtlar Vergisi 2013 ten nasıl yararlanabilirsiniz? Yapı Kredi Bankası Motorlu Taşıtlar Vergisi 2013 kampanyası hakkında tüm bilmeniz gerekenler burada yer almaktadır.Buyrun detaylar aşağıdadır.

Motorlu Taşıtlar Verginizi ister Yapı Kredi kredi kartınızla, isterseniz İnternet Şubesi ya da ATM’lerimizden ödeyin iki büyük fırsatın sahibi olun: Bosch Car Service’ten ücretsiz check up yaptırın ve otostart.com’da 100 TL ve üzeri işlemlerde 50 TL indirim kazanın!

Motorlu Taşıtlar Verginizi 31 Ocak 2013 tarihine kadar aşağıdaki ödeme yöntemlerinden biriyle ödeyebilir ve iki büyük fırsata sahip olabilirsiniz.

Fırsat 1: Bosch Car Service’ten ücretsiz Check Up yaptırın!

Üstelik Bosch Car Service’ten ücretsiz Check Up sonrasında yapılacak olan işlemler için World’e özel %30 işçilik indirimi ve +4 taksit veya 3 ay erteleme imkanı da var.

Fırsat 2: otostart.com‘da 100 TL ve üzeri ilk işleminizde 50 TL indirim kazanın!

Üstelik indirimli ürününüzü Worldcard’ınızla 8 taksitle satın alabilirsiniz.

Motorlu Taşıtlar Verginizi hangi yöntemlerle ödeyebilirsiniz?

Yapı Kredi İnternet Şubesi’nden

Bireysel İnternet Şubesi’nde Ödemeler / Vergi Ödemeleri menüsünden, Motorlu Taşıt Verginizi hesabınızdan ödeyebilirsiniz.

Yapı Kredi İnternet Şubesi şifreniz yoksa ya da şifrenizi unuttuysanız, yeni şifre almak tıklayınız.

Yapı Kredi Kredi Kartıyla

Motorlu Taşıt Verginizi, Yapı Kredi kredi kartınızla www.gib.gov.tr’den, 3 taksit imkanıyla ödeyebilirsiniz.

Yapı Kredi ATM’lerinden

Yapı Kredi ATM’leri “Ödemeler” menüsünden hesabınızdan ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Size en yakın ATM’yi öğrenmek için tıklayınız!

Bosch Car Service’ten ücretsiz check up fırsatından nasıl yararlanacaksınız?

Bosch Car Service’ten 85 TL değerindeki check up hizmetini ücretsiz alabilmeniz için tek yapmanız gereken Yapı Kredi kredi kartınızla ya da Yapı Kredi İnternet Şubesi’nden veya Yapı Kredi ATM’lerinden Motorlu Taşıt Verginizi ödemek.

Herhangi bir Bosch Car Service bayisine gidip vergi ödeme dekontunuzu* veya ATM fişinizi göstererek ücretsiz check up hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Üstelik ücretsiz check up sonrasında yapılacak işlemler için World’e özel %30 işçilik indirimi ve +4 taksit veya 3 ay erteleme imkanı da var.

Size en yakın Bosch Car Service bayisini www.boschservice.com.tr adresinden bulabilirsiniz.

Ücretsiz check up hizmetinden 28/02/2013 tarihine kadar yararlanabilirsiniz.

*İnternet Şubesi’nden yaptığınız ödemenizin dekontunu Hesaplar – Hesap Hareketleri menüsünden hemen alabilirsiniz. Kampanyadan yararlanmak için bu belge ile Bosch Car Service bayisine gitmeniz yeterlidir. Bu belge Vergi Tahsil Alındı belgesi yerine geçmez. Vergi Tahsil Alındı belgesini ödemenizden bir iş günü sonra şubenizden alabilirsiniz.

 

otostart.com’dan 50 TL indiriminizi nasıl kullanacaksınız ?

Motorlu Taşıtlar Verginizin ödemesini yaptıktan 2 iş günü sonra otostart.com‘dan 50 TL indirimle alışveriş yapabilirsiniz.

Tek yapmanız gereken www.otostart.com ana sayfasında yer alan “Yapı Kredi Motorlu Taşıtlar Vergisi Kampanyası” bannerına tıklamak ve açılan yeni sayfaya vergi ödemesini yaptığınız aracın plakasını yazmak. Ödemeyi gib.gov.tr adresinden kredi kartınız ile yaptıysanız kredi kartınızın ilk 6 ve son 4 hanesini girmeniz gerekiyor.

Lastik ve akü hariç tüm ürünlerden dilediğinizi seçerek 100 TL üzeri alışverişinizde 50 TL indirimden faydalanabilirsiniz.

Üstelik ürününüzü Worldcard’ınızla 8 taksitle satın alabilirsiniz.

Kazandığınız indirimi 28/02/2013 tarihine kadar kullanabilirsiniz.

 

Kampanya Koşulları 
 • 1-31 Ocak 2013 tarihleri arasında www.gib.gov.tr adresinden Worldcard ile yapılacak olan 100 TL ve üzeri Motorlu Taşıtlar Vergi ödemelerine 3 taksit uygulanacaktır.
 • Kampanyaya tüm Yapı Kredi kredi kartları ve TEB Worldcard’lar dahildir. Albaraka, Anadolubank ve Vakıfbank Worldcard’lar kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanyaya katılmak istemeyen kart sahipleri 444 0 444 Yapı Kredi Telefon Bankacılığı’ndan taleplerini ilettikleri takdirde 3 taksit uygulanmayacaktır.
 • Bosch Car Service’ten Worldcard sahiplerine özel 85 TL değerindeki ücretsiz check up imkanından yararlanmak için www.gib.gov.tr adresinden Worldcard ile yapılan vergi ödemesine ait dekontun ilgili Bosch Car Service bayisine teslim etmesi gerekmektedir. Size en yakın Bosch Car Service bayisini öğrenmek için www.boschservice.com.tr sitesini ziyaret etmeniz yeterlidir.
 • Check-up sonrasında yapılacak olan işlemler için World’e özel %30’luk işçilik indirimi ve +4 taksit veya 3 ay erteleme imkanı bulunmaktadır. Bu imkan 28/02/2013 tarihine kadar geçerlidir.
 • 31 Ocak 2013 tarihine kadar motorlu taşıtlar vergisi ödemelerini www.gib.gov.tr adresinden gerçekleştiren kart sahipleri 28/02/2013 tarihine kadar www.otostart.com adresine girerek kampanya banner’ından ulaşacakları ortak kampanya sayfasından vergi ödemesini yaptıkları kredi kartı ilk 6 son 4 hanesini girerek lastik ve akü hariç tüm ürünlerden 50 TL indirimden ve 8 taksit imkanından faydalanacaklardır.
 • 100 TL ve üzeri alışverişlerde 50 TL indirimden yararlanılması için ödemenin Worldcard ile yapılması gerekmektedir.
 • Ürün teslimi otosatart.com tarafından alım sırasında verilen bilgiler esas alınarak kargo gönderimi ile yapılacaktır.
 • Ürün teslimatı ile her konuda muhattap otostart.com firması olacaktır.
 • Yapı Kredi İnternet Şubesi ve Yapı Kredi ATM’leri aracılığı ile vadesiz hesaptan ödeme yapan müşterilerimiz de www.otostart.com adresinden 50 TL indirim alabileceklerdir.
 • Müşterilerimiz İnternet Şubesi’nden ödeme gerçekleştirdikten 2 gün sonra araç plakalarını girerek 50 TL indirimli ürün alabileceklerdir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu