Kredi Kartları

World Signia Mastercard

world signiaWorld Signia MAstercard Tüm dünyada kullanıp alışveriş yapabileceğiniz, bir dünya kartıdır. Avantajları ve ayrıntıları için buyrun;
Dünyanın en prestijli kredi kartı olan World Signia’nın avantajlar dünyasına hoş geldiniz!

World Signia, kart sahiplerine hem yurt içinde hem de yurt dışında kişiselleştirilmiş bankacılık, seyahat ve sigorta hizmetleri sunan ayrıcalıklı bir kredi kartıdır.

World Signia kartınız Worlcard özelliği taşımaktadır. Alışverişlerinizde taksit ve armağan kazanma avantajı sağlar.

Dünya çapında milyonlarca iş yerinde bir imzanız ile ödeme yapabileceğiniz World Signia, harcama düzeylerinde ve seyahatlerde daha yüksek esneklik ve güvenlik sağlamak üzere tasarlanmıştır.

World Signia Danışma Merkezi, sizi ya da ailenizi ilgilendiren sorunlar veya acil durumlar için 7 gün 24 saat Türkçe dahil birçok dilde hizmet verir. Bunun yanı sıra Acil Sağlık Hizmetleri ve Hukuki Yardım Hizmetleri için de World Signia Danışma Merkezi’ne dünyanın yer yerinden sadece bir numarayla ulaşabilirsiniz. (+44 173) 329 48 59.

World Signia kartınızın kaybolması veya çalınması durumunda World Signia Danışma Merkezi’ni arayarak Avrupa’da 24 saat, diğer yerlerde 2 iş günü içerisinde olmak üzere tüm büyük şehirlerde, World Signia Acil Durum Kartı size ulaştırılacaktır.

World Signia kartınız ile birlikte size gönderilen Priority Pass kartınızla dünyanın her yerindeki hava alanlarında VIP salonlardan yararlanabilirsiniz.

Yurt dışında seyahatteyken, hastalandığınızda ya da yaralandığınızda World Signia Danışma Merkezimizi aramanız durumunda tedavi için gereken her şey sizin adınıza gerçekleştirecektir.

Yurt dışı seyahatiniz sırasında meydana gelen bir kazada hukuki öneri veya bilgiye gerek duyduğunuzda size hukuki danışmanlık veya bir danışman avukat sağlanır.

World Signia sahipleri, eşleri ve bakmaya yükümlü oldukları 25 yaş altındaki çocukları otomatik olarak sigortalanır. Bu sigortadan yararlanmak için seyahatinize ait harcamalarınızı World Signia kartınız ile yapmanız yeterlidir.

Kartınızı iyi günlerde kullanın…

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu