Kredi Kartları

World Kredi Kartı (fortis)

fortis world kartFortis Bankası World Kredi kartını kullanmakta, hem world un size sunduğu faydalardan hemde fortis bankasının sunduğu avantajlardan yararlanabiliyorsunuz. Ayrıntılar için buyrun;

Fortis Worldcard, onbinlerce noktada size taksitli, indirimli alışveriş avantajı sunuyor. Üstelik, her işlem için size puan kazandırıyor.

Fortis Worldcard, Türkiye’de ve dünyanın her yerinde para yerine geçer. Dilerseniz alışveriş yapabilirsiniz, dilerseniz nakit para çekebilirsiniz. Türkiye’nin her yerinde binlerce anlaşmalı işyerinde taksitli ve indirimli alışveriş yapabilirsiniz. Her alışveriş ve nakit çekim işleminde World Puan kazanırsınız.

Kazandığınız World Puanları anlaşmalı işyerlerinde kullanabilirsiniz. Üstelik, puanınız istediğiniz ürüne yetmezse üstünü Fortis Worldcardınızla tamamlayabilirsiniz.

Üstelik 365 gün 24 saat Fortis Yardim hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

444 0 144 Fortis Telefon Bankacılığı’nı arayarak veya www.fortis.com.tr Fortis Internet Bankacılığı’nda yer alan Kişisel Tanımlamalar sayfasındaki İletişim Tercihleri menüsünden tanımlama yaparak Fortis Worldcard hesap bildirim cetveli detaylarını *SMS ile alabilirsiniz.

Üstelik, Fortis Güvence Plani ile Fortis Worldcard’ınızı çaldırmanız ya da kaybetmeniz, kapkaça maruz kalmanız durumunda size ve sevdiklerinize destek oluyoruz.

Fortis Güvence Plani, Fiba Sigorta’nın geliştirilmiş ferdi kaza sigortasıdır. Bu plan ferdi kaza sigortası şartnamesine uygun olarak bazı teminatlar içerir.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

* SMS ücreti 0,50TL’dir.

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. 4556 4561 7695 8761 no lu fortıs world vısa gold kartıma lımıt artısı talep edıyorum

    ıstenen lımıt- 10 000 tl saygılarımla

    ERGUN ASKIN

  2. kredi kartımın extrasının bu adrese gelmesini istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu