Konut Kredisi

Vakıfbank SarıPanjur’la Ağaoğlu’ndan Ev Almak Şimdi Daha Kolay

Vakıfbank SarıPanjur’la Ağaoğlu’ndan Ev Almak Şimdi Daha Kolay buyrun yazımızın devamı aşağıdadır sizler için sitemiz internetbankasi.org de

VakıfBank, Ağaoğlu’nun My World, My City, My Home, My Town Ispartakule ve My World Europe projelerinde olduğu gibi My Towerland projesinde de yer alarak ev sahibi olmak isteyenleri kredilendirmektedir. Ağaoğlu’na özel %0,28’den başlayan faizlerle, masrafsız, kişiye özel ödeme planı seçenekleri ile VakıfBank, SarıPanjur konut kredisi; herkese hayallerini gerçeğe dönüştürme olanağı sağlıyor.

Haftanın her günü konut proje satış ofislerinde bulunan arkadaşlarımız, şubeye gitmenize gerek kalmadan kredi kullandırımına ilişkin tüm sorularınızı cevaplıyor.

My Towerland Proje Satış Ofisi
Adres: Atatürk Mah. Ataşehir Bulvarı Sedef Caddesi No:1
Ataşehir/İstanbul
Tel: 444 6 777
www.mytowerland.com

VakıfBank Ataşehir Konut Şubesi
Adres: Barbaros Mah. Halk Cad. No:67
Telefon: 02164700300
İlgili Kişi: Sevil Nuriye MERMUTLUOĞLU

ATAŞEHİR’İN EN İYİ KAT PLANLARINA SAHİP PROJESİ

Ataşehir’in en değerli yerinde her biri müstakil kat bahçeli, rakipsiz kat planlarına sahip, %100 yenilenebilir enerji kullanılan doğa dostu proje; MY TOWERLAND. Proje, Türkiye’nin yüzde yüz temiz enerji ile hayata geçen ilk konut projesi olma özelliğini taşıyor. 285.000 m2 alanda toplam 2535 konut bulunuyor. Toplam proje alanı içerisinde %87’lik kısım yeşil alana ayrılırken sadece %13’lük kısım inşaat alanı olarak göze çarpıyor.

Proje muhteşem adalar ve şehir manzarasına sahip.

My Towerland Projesi’nde 11 blok yer alıyor. Bu blokların kat yükseklikleri 29 ile 51 kat arasında değişiyor.

Bulunduğu bölgenin oturuma yönelik tasarlanmış en iyi projesi olarak gösterilen My Towerland’de tüm daireler X-large ve hepsi konfor, keyif, ferahlık, maksimum yer kullanımı gibi özellikleriyle dikkat çekiyor.

ÖNGÖRÜLEN TESLİMAT KASIM 2012

Ataşehir’in en değerli arazisinde en güzel kat planlarına sahip My Towerland’in en önemli avantajlarından biri de bu sene yaşamın başlayacak olması. Ataşehir bölgesinde “2012 yılında tamamlanarak teslim edilmesi öngörülen tek proje” olma özelliğini taşıyan My Towerland’de daire sahibi olmak da çok kolay. Yüzde %5 peşinat ve esnek ödeme planlarıyla bu sene bitmeden My Towerland’de oturma ayrıcalığına erişmek için acele edin. Öngörülen teslimat Kasım 2012

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu