Kobi Kredileri

Vakıfbank KOBİ’lere Yaz Kredisi 2014

Vakıfbank KOBİ’lere Yaz Kredisi 2014 nedir? Vakıfbank KOBİ’lere Yaz Kredisi 2014 ten faydalanma yöntemleri nelerdir? Vakıfbank KOBİ’lere Yaz Kredisi 2014 hakkında tüm detaylar sitrmiz internetbankasi.org de buyrun detaylar aşağıdadır….

KOBİ’lere Yazı Getirdik !

VakıfBank’tan KOBİ’lere Yaz Kredisi ile güzel bir yaz geçirmenizi dileriz…

Kobi’lere Yaz Kredisi ile;

100.000 TL’ye kadar, 36 ay vadeye varan %0 faiz* oranları ile başlayan nakit kredi imkanı,

Üstelik

  • Kredinizi şimdi alın 3 ay sonra ödemeye başlayın,
  • İsterseniz 4 taksite kadar ödemelerinizi erteleyin
  • Businesscard harcamalarınıza ekstrenizde 50 TL. İNDİRİM kazanın.

KOBİ’ler ödeme planını,

  • Aylık eşit taksitli,
  • 3 ay ödemesiz dönemli aylık eşit taksitli,
  • 3 ay ödemesiz dönemli 3 ayda bir eşit taksitli,
  • 3 ayda bir eşit taksitli,
  • Değişken taksitli,
  • 1 yıl içerisinde 4 taksit ertelemeli olarak rahatça oluşturabiliyor.

Businesscard harcamalarına ekstrede 50 TL. indirim…

KOBİ’lere YAZ KREDİSİ’nden yararlanan müşterilerilerimiz kredi kullandırımı sonrasında BusinessCard’ları ile (ek kartlar da dahil) yapacakları ilk 3.000 TL’lik alışveriş karşılığında 50 TL ekstre indirimi kazanacaklardır.

Kazanılan indirimler, Businesscard sahibi müşterilerimizin hedeflenen harcamasına ulaştıktan sonraki dönemdeki kredi kartı ekstresi borcuna indirim olarak yansıtılacaktır.
Kampanya:  29.08.2014 (Cuma) tarihine kadar geçerli olup kredi kullanılabilmesi için; Businesscard ve Kredili Bankomat ürünlerinin alınması zorunludur. Belirtilen faiz oranı, tutar ve vadeler piyasa koşullarına göre değişiklik gösterebilir. Bankamız gerekli gördüğü hallerde, kredi kullandırım koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Businesscard harcamalarına ekstrede 50 TL. indirim kampanyasında, müşterilerimizin aktif Businesscard’ı olması ve 29.09.2014 tarihine kadar toplamda 3.000 TL’lik harcama yapması gerekmektedir. 50 TL’lik harcamaya peşin, mail order ve taksitli alışverişler dahildir. BusinessCard’tan yapılacak nakit çekim, iade ve puan kullanımı türündeki işlemler dikkate alınmayacaktır. İndirimler ve katılım otomatik olarak yapılacaktır. Kart sahibi kampanyadan sadece bir kez faydalanabilecektir. Kampanyadan hedeflenen harcamaya ulaşan ilk 1.500 müşteri ödül kazanabilecektir. Kredinin , Businesscard’ın iptal edilmesi halinde indirim yansıtılmayacaktır.

Detaylı bilgi almak için en yakın VakıfBank şubemize uğrayınız.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu