.Güncel Bilgiler

TEBDEN MAAŞ MÜŞTERİLERİNE AYIN FIRSATI

TEBDEN MAAŞ MÜŞTERİLERİNE AYIN FIRSATI nedir? TEBDEN MAAŞ MÜŞTERİLERİNE AYIN FIRSATI hakkında ayrıntılar aşağıdadır buyrun

20 Nisan – 10 Mayıs tarihleri arasında TEB’den ihtiyaç, taşıt ya da konut kredisi kullanan ilk 5.000 maaş müşterimiz, 1 yıllık S.O.S. International Acil Sağlık Paketi üyeliği kazanıyor!

Çekilişsiz, kurasız, size özel bu hediyeli kredi avantajından yararlanmak, kredi başvurunuzu yapmak için hemen şimdi şubenizi ziyaret edebilirsiniz.


* 20.04.2011 – 10.05.2011 tarihleri arasında, TEB Şubeleri’nden ihtiyaç, taşıt ya da konut kredisi kullanan (Hesabına kredi tutarı aktarılan) kredi sahibi ilk 5.000 TEB Maaş Müşterimiz 1 yıllık S.O.S. International Acil Sağlık Paketi üyeliği kazanacaktır. Kampanya katılımı 1 (bir) ile sınırlıdır. TEB Maaş Müşterileri, TEB’in MAS sistemi üzerinden maaş ödemesi yapılan müşterilerdir. TEB kredi başvurularını serbestçe değerlendirme ve uygun görmediği başvuruları onaylamama hakkına sahiptir. Şubelerimiz gerekli gördükleri takdirde kefil talep etme hakkına sahiptir. Kampanya 10.05.2011 tarihine kadar geçerli olup, TEB, yukarıda belirtilen kampanya koşullarını belirtilen tarihten önce değiştirme ve kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar. Ayrıntılı bilgi için TEB Şubeleri’ni ziyaret edebilir, 444 0 666 TEB Telefon Şubesi’ni arayabilirsiniz.

CAZİP FAİZ ORANI VE DÜŞÜK MASRAF TUTARI İLE TEB İHTİYAÇ KREDİSİ

ÜSTELİK TEB BONUS CARD SAHİBİ 250 MAAŞ MÜŞTERİSİNE 25 TL BONUS HEDİYE!

 

Kampanyamız sona ermiştir, ilgi ve katılımınız için teşekkür ederiz.
 

Kazanan talihlilerin listesine ulaşmak için tıklayın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu