.Güncel Bilgiler

TEB İnternet Şubesi’nden 30 Dakika Konuşma Süresi Buyrun

TEB İnternet Şubesi’nden 30 Dakika Konuşma Süresi Buyrun sizler için araştırdık ve sitemizde yayınladık ayrıntılar aşağıdadır www.internetbankasi.org 

 Türkiye’nin En Pratik İnternet Şubesi’yle tanışın, Avea, Turkcell ve Vodafone’dan 30 dk konuşma kazanın! 

                
Pratik İnternet Şubesi demosu için tıklayınız.   Pratik İnternet Şubesi’ne hemen girmek için tıklayınız.   Şifrenizi hemen almak için tıklayınız.    

 

 1. Kampanyaya TEB İnternet Şubesi’ne en son 1 Nisan 2010 tarihinden önce giriş yapmış veya ilk defa giriş yapacak olan müşterilerimiz katılabilecektir. Müşterilerimizin 30 dk’lık günlük konuşma paketini kazanabilmeleri için 31 Temmuz 2010 saat 23:59’a kadar TEB İnternet Şubesi’ne giriş yapmaları gereklidir.
 2. Günlük konuşma paketinden Avea,Turkcell ve Vodafone aboneleri faydalanabilir. Kazanılan günlük konuşma paketleri 1-16 Ağustos 2010 tarihleri arasında yüklenecek olup, yükleme yapıldığında müşterilere SMS ile bilgilendirme yapılacaktır.
 3. Kazanılan Avea günlük konuşma paketleri yüklendiğine dair onay kısa mesajının alındığı gün gece yarısı 23:59:59’a kadar geçerlidir. Yüklenen hediye günlük konuşma paketleri sadece Avea yönüne yapılan aramalarda ve geçerlidir. Kazanılan paketler, Fenercell, GSMobile, KARTALCELL, TrabzonCell tarifeleri dahil tüm Avea tarifelerindeki aboneler tarafından kullanılabilir.
 4. Turkcell aboneleri için; Kampanya kapsamında kazanılan konuşma paketi ödülleri aboneler arasında transfer edilemez. Konuşma paketi, gönderilen bilgilendirme mesajının ardından mesajın geldiği gün saat 23.59’a kadar geçerli olacaktır. Turkcell sistem yoğunluğu nedeniyle günlük paket yüklemelerinde 48 saat süresini aşma hakkını saklı tutar. Günlük konuşma paketi 12 TL/ 30 dk ile sınırlıdır. Kazanılan konuşma paketleri sadece Turkcell’den Turkcell’e yapılacak aramalarda geçerli olacaktır. Kazandığınız konuşma paketi TL’lerini aşağıdaki ücretlendirme kurallarına göre harcayabilirsiniz:
 5. Hazır Kart ve Muhabbet Kart aboneleri için dakikası 0,4 TL (TL atış periyodu 15sn)
 6. Var olan hediye TL’lerinizle yapabileceğiniz maksimum konuşma süresini aştıktan sonra kendi tarifeniz üzerinden ücretlendirilmeye devam edersiniz.
 7. Kampanya kapsamında yükleme yapılan faturalı hatların iptal, devir ve ihyasında yüklemesi yapılan dakikalar geçerliliğini yitirecektir.Hazır Kart ve Muhabbet Kart’lı kurumsal aboneler konuşma paketinden yararlanamamaktadır.Faturalı kurumsal aboneler için şirket içi görüşmelerde bedava dakikalar geçerli değildir.Kalan TL miktarınızı öğrenmek için *123*16# ‘yi arayabilirsiniz.
 8. Kampanya kapsamında kazanılacak Vodafone günlük konuşma paketi sadece Vodafone yönünde yurtiçi ses iletiminde kullanılacak olup, Katma Değerli Hizmet satı alımını, SMS gönderimini ve mobil internet kullanımını kapsamamaktadır. Vodafone konuşma paketi yüklemenin yapıldığı andan sonraki 24 saat için geçerlidir.
 9. Kullanılmayan hediyeler paket süresinin sonunda geçerliliğini yitirecektir.
 10. Kampanyaya katılan herkes bu koşulları kabul etmiş sayılır.
 11. Kampanyadan TEB İnternet Şubesi’ne giriş yapan ilk 5.000 kişi faydalanabilecektir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu