.Güncel Bilgiler

Teb Bankasından ENlerle Dolu Bir Tatil

Türkiye’nin “EN” İyi İnternet Şubesi’nden*, EN’lerle Dolu Bir Tatil

 

TEB İnternet Şubesi’ne girin, ETStur’dan çift kişilik En’lerle dolu unutulmaz bir tatil kazanacak 3 şanslı kişiden biri olun!

16 Haziran – 14 Eylül tarihleri arasında;  TEB İnternet Şubesi’ne girin, Dünya’nın “En”lerini yaşama fırsatını kaçırmayın!

  • Dünya’nın En Yüksek Binası Burj Khalife – Armani Otel
  • Dünya’nın En Hızlı Roller Coaster’ı – Ferrari World Park
  • Dünya’nın EN Eğlenceli Su Parkı – Aquaventure

 

*10. Altın Örümcek Web Ödülleri İnternet Bankacılığı Kategorisi 1.’si.
**Bu kampanya TÜRK EKONOMİ BANKASI A.Ş. tarafından MPİ’nin 11/07/2012 tarih ve B.07.I.MPI.0.13.00.01-255.01.02/2051-7837 sayılı izni ile Hedef Çekiliş tarafından düzenlenmektedir. 16.07.2012 Saat 00:01 – 14.09.2012 Saat 23:59 tarihleri arasında, internet şubesinin kullanılmasının teşvik edilmesi amacıyla banka hizmet tanıtımlarını da sağlayan www.teb.com.tr adresinden kullanıcı adı ve internet şifresiyle TEB Bireysel İnternet Şubesi’ne giriş yapanlara 3 çekiliş hakkı, www.teb.com.tr adresi üzerinden kullanıcı adı ve şifresi ile TEB Kurumsal İnternet Şubesi’ne giriş yapanlara 3 çekiliş hakkı, wap.teb.com.tr adresinden CEPTETEB WAP Şubesi’ne ya da TEB Pratik Borsa uygulamasına giren, bireysel (gerçek) kişilere 8 çekiliş hakkı, kartlı ya da kartsız ATM’den başarılı işlem yapanlara 3 çekiliş hakkı, Facebook.com/teb sayfasından kampanya katılım formunu dolduran herkese 1 çekiliş hakkı, kampanyayı Facebook profil duvarında paylaşan kullanıcılara 1 çekiliş hakkı, kampanya katılım formunu doldurduktan sonra uygulama aracılığıyla kampanyaya davet ettikleri ve davetlerini kabul eden 1 arkadaşları için 1 çekiliş hakkı verilecektir. Facebook üzerinden en fazla 3 çekiliş hakkı kazanılabilir. Kampanyaya katılım tüm kanallar için toplamda 20 çekiliş hakkı ile sınırlıdır. ATM üzerinden yapılan kartsız Baro Kart yükleme, TEB Pratik İhtiyaç Kredisi başvurusu ve Paran Hazır başvurusu kampanyaya dahil edilmeyecektir. Talihliler, 20.09.2012 tarihinde saat: 11:00’da 19 Mayıs Cad. UBM Plaza No.37 Kat :5 Fulya Şişli/ İSTANBUL (Hedef Toplantı Salonu) adresinde noter huzurunda halka açık olarak yapılacak çekilişle belirlenecektir. Kampanya genelinde yapılacak olan çekilişle 6 kişi çift kişilik standart odalarda 19.11.2012 – 22.11.2012 tarihleri arasında Armani Hotel’de 3 gece – 4 gün oda kahvaltı konaklama (THY ile İstanbul – Dubai-İstanbul ekonomi sınıf uçak ulaşım, Tüm alanlarda geçerli bilet, Alan-otel-alan transferleri, Premium limitsiz giriş ve otel-Abudhabi transferi dahildir. Seyahat; konaklamanın bulunduğu ilden başlar, konaklamanın bulunduğu ilde biter. Vize ve pasaport işlemleri talihliye aittir) ikramiyesi kazanacaktır. Kazanan talihliler, 25.09.2012 tarihli Güneş Gazetesi’nde ilan edilecektir. Ayrıca, asil ve yedek talihlilere posta yoluyla tebligat yapılacaktır. 10.10.2012 tarihi mesai saati sonuna kadar başvurmayan asiller ile 25.10.2012 tarihi mesai saati sonuna kadar başvurmayan yedeklere ikramiyeleri verilmez. Çekilişe 18 yaşından küçükler ve TEB A.Ş. çalışanları katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilemez. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Seyahat ikramiyesini talihliden başkası kullanamaz. ÖTV ve KDV hariç diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenecektir. Bu piyangoya katılan herkes bu şartları kabul etmiş sayılır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu