.Güncel Bilgiler

Teb Altın Hesabı 2011

Teb Altın Hesabı 2011 nedir? Teb Altın Hesabı 2011 hakkında detaylı bilgiler aşağıdadır buyrun incelemek için başlığa tıklamanız yeterli 

Altın Hesabı, altına yatırım yapmak isteyen yatırımcıların güvenli bir şekilde altın alıp satmasını sağlayan vadeli yada vadesiz seçenekleri bulunan bir hesap türüdür.

Vadesiz Altın Hesabı’nızı TEB İnternet Şubesi Yatırım İşlemleri menüsünden veya en yakın TEB Şubesi’nden hemen açabilirsiniz.

Henüz TEB İnternet Şubesi şifrenizi almadıysanız, kredi kartı veya banka kartınız ile şifrenizi Anında Şifre adımından hemen alabilirsiniz.


Vadeli Altın Hesabı

  • Minimum 50 gr ile Vadeli Altın Hesabı açabilirsiniz.

Ocak Ayı Fırsatı

Şimdi TEB’de Altın Hesabı açtıranlar hem TEB uzmanlığından yararlanıyor hem de vadeli olarak açılan hesaplarında %2,5’a* varan faiz oranı ile altınlarına altın katıyor. Siz de en yakın TEB Şubesi’ne gelin, Vadeli Altın Hesabınızı açın.

Altın Hesabı’nın Avantajları

  • Döviz alıp satar gibi 0.01 gram ve katları şeklinde altın alıp satabilirsiniz.
  • İstediğiniz zaman USD ya da TL hesabınızı kullanarak altın alabilir, istediğiniz zaman da hesabınızdaki altınları güvenle bozdurabilir ve USD ya da TL hesabınıza aktarabilirsiniz.
  • Altın Hesabınız aracılığı ile alım satım yapmak için fiziki olarak alım satım yapmanıza gerek yoktur. Altının gramajının az olması, düşük ayarlı ya da eski tarihli olması gibi durumlarla karşılaşmazsınız. Çalınma, kaybolma riski olmadan ve işçilik maliyeti ödemeden altına yatırım yapabilirsiniz.

Vadesiz Altın Hesabı

  • Minimum 0.01 gr ve katlarında altın alım satımı yapabilirsiniz.
  • Vadesiz Altın Hesabınız’dan hesap işletim ücreti alınmamaktadır.
  • Vadesiz Altın Hesabınız’dan diğer Vadesiz Altın Hesapları’na havale yapabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Bankanizdan e7ekmiş olduğum 2.adet bireysel kierisdni kapattım sigorta bedelinin geri iade edilmesi ie7in bankanıza mfcracat ettim,kredi kullanırken hemen sigorta bedelini kesiyorsunuz ama krediyi kapattığımız zaman iade 2 aydan fazla zamandır hrsabıma geri iade edilmedi bu durum beni rahatsız etmektedir bankanıza olan gfcvenimi sarsmaktadır.gerekli ilginin gf2sterilmesini rica ederim.VA:F [1.9.22_1171]please wait…VA:F [1.9.22_1171](from 0 votes)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu