.Güncel Bilgiler

Tasarruf yapmak isteyenler de Maximumda 2011

Tasarruf yapmak isteyenler de Maximumda 2011 nedir? Tasarruf yapmak isteyenler de Maximumda 2011? Tasarruf yapmak isteyenler de Maximumda 2011 hakkında ayrıntılar aşağıdadır buyrun

Maximum Kart olarak size yalnızca alışveriş yaparken kazandırmak bize yetmiyor, biz tasarruf da yapın istiyoruz. Bunun ilk adımı olarak da çocuklarımız için tasarruf yapmaya başlıyoruz.

01 Mart – 30 Eylül 2011 tarihleri arasında geçerli olacak Kumbara Fonu Kampanyamız kapsamında, Maximum Kart’ından ya da mevduat hesabından 12 ay boyunca aylık en az 100 TL’lik Kumbara Fonu alma sözü veren İş Bankası müşterileri, 500 adet Kumbara Fonu kazanacak.

Kampanya Koşulları :

Halihazırda (Maximum/Maximiles kartından veya cari hesabından) düzenli alım talimatı vermiş veya düzensiz alım yapan Kumbara Fonu Hesabı müşterilerimiz ve kampanya döneminde yeni Kumbara Fonu Hesabı açtıracak tüm müşterilerimiz kampanya kapsamında değerlendirilecektir.
Kampanyadan faydalanmak için, kampanya dönemi içerisinde Kumbara Fonu Hesabına en az 12 ay boyunca aylık asgari 100 TL düzenli fon alımı yapılacağına dair talep ve taahhütname formunun imzalanması gerekmektedir.
Kampanya kapsamında taahhüt vermek isteyen açık çocuk hesabı bulunan müşterilerimiz, internet üzerinden hem cari hesap hem de kredi kartına taahhüt verme imkânına sahip olacaklardır. Bunun dışında, yeni Kumbara Fonu Hesabı açtıracak müşterilerimiz ve internet şubesi kullanmayan mevcut müşterilerimiz taahhütnamelerini şubelerimiz aracılığıyla vereceklerdir.
Düzenli alım talimatı verilen Kumbara Fonu Hesabına aktarılmak üzere hediye edilecek fonlar müşterilerin hesaplarına ilk düzenli alımın gerçekleştiği gün blokeli olarak aktarılacaktır.
İlk 12 ay içerisinde taahhütname şartları yerine getirilmediği (düzenli alım talimatının iptal edilmesi ya da düzenli alımın 1 aydan fazla aksatılması halinde, Maximiles/Maximum Kartla yapılan alımlarda da kart borcunun düzenli ödenmemesi nedeniyle gecikmeye girmesi veya haciz, idari takip, kanuni takip gibi nedenlerle kredi kartının kullanıma kapatılması veya herhangi bir nedenle kredi kartının yenilenmemesi ve kullanıma açık bir başka Maximiles/Maximum Kartının bulunmaması gibi hallerde) hediye fonlar geri alınır. Geri alım işlemi, iptal edilen/aksatılan fon talimatını takip eden ilk iş gününde gerçekleştirilecektir.
Aynı çocuk hesabı için farklı kişiler tarafından verilen bütün düzenli alım talimatları için hediye fon verilecektir.
Aynı kişinin birden çok çocuk hesabına talimat vermesi durumunda her bir çocuk hesabı kampanyadan faydalanacaktır.
Bir müşterinin aynı çocuk hesabına birden fazla düzenli alım talimatı vermesi durumunda, söz konusu müşteri tarafından verilen ilk düzenli alım talimatı kampanya kapsamında değerlendirilecek, diğer talimatlar kampanya dışında kalacaktır.
Ziraat Bankası A.Ş. tarafından satışı gerçekleştirilen ve Maximum özelliklere sahip kredi kartları üzerinden fon alım talimatı verilememektedir.
01.03.2010 – 30.09.2010 tarihleri arasında yapılmış kampanyadan faydalanan ve henüz taahhütleri bitmemiş olan müşterilerimiz de taahhütleri bittikten sonra yeni kampanyaya dahil olabileceklerdir.

Maximum Kart’a sahip olmak için buraya tıklayabilir ya da size en yakın İş Bankası Şubesine uğrayarak başvuru formunu doldurabilirsiniz.

A Tipi Karma Kumbara Fon portföyünün en az % 20’si (aylık ortalama bazda % 25’in altına düşmemek kaydıyla) hisse senedi ve en az % 20’si de kamu borçlanma araçlarında, kalan kısmı ise piyasa beklentileri paralelinde TL ve döviz cinsinden diğer sermaye piyasası araçlarında değerlendirilir. Yönetim ücreti günlük yüz binde 7’dir. Fon getirisi fonun yatırım stratejisine ve piyasa koşullarına bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Fon, hisse senedi ve sabit getirili menkul kıymet piyasalarında yaşanabilecek hareketlere karşı duyarlıdır.

Kaynak: http://www.maximum.com.tr/kampanyalar/kampanyasi.asp?id=155

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu