Motorlu Taşıtlar Vergisi

Şube, internet bankacılığı ve çağrı merkezinden CardFinans ile 5 taksitle MTV ödeme imkanı 2011

Şube, internet bankacılığı ve çağrı merkezinden CardFinans ile 5 taksitle MTV ödeme imkanı 2011 nedir? Şube, internet bankacılığı ve çağrı merkezinden CardFinans ile 5 taksitle MTV ödeme imkanı 2011 hakkında ayrıntılar aşağıdadır buyrun

Finansbank, müşterilerine Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV) ödemelerini,  CardFinans ile Türkiye’de ilk kez www.gib.gov.tr  internet adresinin yanı sıra Finansbank şubeleri, internet bankacılığı ve 444 0 900 Çağrı Merkezi’nden yapabilme imkanı sunuyor. Ödemelerini CardFinans’ı ile yapacak müşteriler ise hangi kanaldan ödeme yapılırsa yapılsın 5 taksit fırsatından yararlanabiliyor.

 

Finansbank, Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek müşterilerine, Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV) ödemelerini, CardFinans ile  www.gib.gov.tr  internet adresinin yanı sıra Finansbank şubeleri, internet bankacılığı ve 444 0 900 Çağrı Merkezi’nden yapabilme imkanı sunuyor.

Müşteriler, 31 Ocak’a kadar ödemelerini tüm banka kanallarını kullanarak CardFinans’ları ile gerçekleştirebileceği gibi, banka hesaplarından da yapabiliyor. Ödemelerini CardFinans’ı ile yapacak müşteriler, 5 taksit fırsatından yararlanma fırsatına sahip oluyor. Şubeden yapılan kredi kartı ile ödemelerde dekont, müşterilere anında teslim ediliyor.

Ziebart’tan ücretsiz ozonlama

Finansbank’lılar kampanya kapsamında ayrıca Türkiye’de araç koruması konusunda lider firma Ziebart’tan herhangi bir uygulama yaptırmaları durumunda ücretsiz ozonlama kazanıyor. Ayrıca 350 TL ve üzeri uygulamalarda 100 TL, 800 TL ve üzeri uygulamalarda ise  250 TL indirime sahip oluyor. Üstelik hiçbir uygulama kısıtlaması olmadan.

CardFinans sahibi olmayanlar,   Finansbank Şubeleri, 444 0 900 Finansbank Telefon Bankacılığı, www.cardfinans.com.tr veya www.finansbank.com.tr  gibi kanalların yanı sıra, TCKN yazıp kısa mesajla 2273’ten ya da 15 Dakikada CardFinans şubelerinden başvuruda bulunulabiliyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu