.Güncel Bilgiler

Sevgililer Günü’nde 2 kat MaxiPuan Kampanyası

Sevgililer Günü’nde 2 kat MaxiPuan Kampanyası maximum karttan sevgililer gününe özel kampanya buyrun sizler için sitemize aktardık;

Maximum Kart sahipleri, 30 Ocak – 14 Şubat 2009 tarihleri arasında giyim, ayakkabı, giyim aksesuarı, mücevher, çiçekçilik ve kozmetik sektöründe yer alan tüm Maximum işyerlerinden,

Peşin alışverişlerden 2 Kat MaxiPuan kazanacaklar.

Kampanya, 30 Ocak – 14 Şubat 2009 tarihleri arasında giyim, ayakkabı, giyim aksesuarı, mücevher, çiçekçilik ve kozmetik sektöründe yer alan tüm Maximum işyerlerinde İş Bankası Maximum programının yüklü olduğu POS cihazlarından yapılan peşin alışverişlerde geçerli. Kampanya süresince peşin alışverişlerde üye işyerince sağlanmakta olan MaxiPuan kadar ilave 1 kat MaxiPuan avantajı sağlanıyor. Kampanya kapsamında, bir müşteri en fazla 50TL ilave MaxiPuan kazanabiliyor. İlave bir kat MaxiPuanlar kampanya bittikten sonra takip eden 7 iş günü içinde yüklenecek ve MaxiPuanların son kullanım tarihi 05.03.2009 olacak.

Kampanya Detayları:

 • Kampanya, 30 Ocak – 14 Şubat 2009 tarihleri arasında geçerli olacaktır.
 • Bir alışverişin kampanyaya dahil olabilmesi için giyim, ayakkabı, giyim aksesuarı, mücevher, çiçekçilik ve kozmetik sektörlerinde yer alan bir işyerinden Maximum özellikli kredi kartları ile İş Bankası Maximum programının yüklü olduğu POS cihazlarından yapılan peşin alışveriş olması gerekmektedir.
 • Kampanya süresince Kredi kartı hamillerimiz için peşin alışverişlerde üye işyerince sağlanmakta olan MaxiPuan kadar ilave 1 kat MaxiPuan avantajı sağlanacaktır.
 • Peşin işlemlerde standart dönemde verilen MaxiPuan alışveriş sırasında otomatik olarak verilecektir. Kredi kartı hamillerimiz için peşin alışverişlerde üye işyerince sağlanmakta olan MaxiPuan kadar ilave 1 Kat MaxiPuan kampanya bittikten sonra takip eden 7. İş günü (24.02.2009 tarihinde) müşterilerin hesabına yansıtılacaktır.
 • İlave 1 kat MaxiPuan 24.02.2009 Tarihinde müşterilerin hesabına yüklenecek olup ilave MaxiPuanlar için son kullanma tarihi 05.03.2009’dur. Bu tarihten sonra kullanılamayacaktır. Söz konusu MaxiPuanlar 06.03.2009 tarihinde geri alınacaktır.
 • Taksitli alışverişler, Bankamatik Kartı veya şirket Kredi kartı ile yapılan alışverişler, MaxiPuan kullanılarak ya da Maximum Fırsat kapsamında yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
 • Bir işyerinin kampanyaya dahil olması için Maximum özellikli üye işyerimiz olması gerekmektedir.
 • Kampanya kredi kartı bazında değil, müşteri bazındadır. Bir müşteri MaxiPuan kampanyasından en fazla 50TL ilave MaxiPuan kazanabilecektir. Aynı anda birden fazla kampanya olması halinde müşteri lehine olan kampanya geçerli olacaktır.
 • Kampanyadan Maximiles ile de yararlanılabilir. Müşterilerin kampanya kapsamında kazandığı ilave 1 kat MaxiPuan Maximum Kart’larına yüklenecektir. Sadece Maximiles sahibi olan müşterilerimizin kazandığı ilave 1 kat MaxiPuan Maximiles’larına yüklenecektir.
 • Kampanya döneminde kazanılan ilave MaxiPuanlar uçak bileti alımında Maximil’e çevrilmeyecek, avans Maximil kapatmakta kullanılamayacaktır.
 • Kampanyaya katılan üye işyerleri listesine ulaşmak için tıklayınız.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu