.Güncel Bilgiler

Sevgililer Günü İçin İnci Kampanyası

Sevgililer Günü İçin İnci Kampanyası nedir? Sevgililer Günü İçin İnci Kampanyası ? Sevgililer Günü İçin İnci Kampanyası hakkında ayrıntılar aşağıdadır buyrun detaylar için başlığa tıklamanız eyterli

Geçen sene oldugu gibi sevgililer gününe yaklaştıgımız bu dönemde r10 üyelerine özel en ilginc, en uygun, en çekici ve en etkileyici hediye kampanyamıza yeniden başlıyoruz.

İlk önce sunu söyleyim ürünümüz piyasada oldukca fazla sayıda sahtesi ve çakması olan orjinal ve ÖMÜR BOYU GARANTİLİ inci kolyedir. Lütfen bu ürünü su liraya bu liraya bulurum demeyin. Ürünü ülkemizde orjinal ve ömür boyu garantili satan sadece iki firma vardır. bu iki firmanın ürünü dışındaki hiçbir ürün gercek degildir. Ürünü resmi web sitesinden görmek isterseniz http://www.incix.net/inci-kolye-p-503.html adresine bakmanız yeterlidir. Orda fazlaca resim ve bilgiye ulaşabilirsiniz.

ürünün zinciri ve kolyesi 925 ayar gümüştür. Kutudan çıkan inci ömür boyu garantilidir. İnciye insan eli değmedigi için içinden kaç inci cıkacagına kimse garanti veremez. Ama en az 1 inci cıkacagı garantidir. ithal edilirken röntgen cihazında boşmu dolumu diye kontrol ediliyor. ürün midye içine insan eliyle konulmamıstır. midye kendisi dölleyip üretmiştir. tamamen orjinaldir.

 Kargo ücretini ben karşılayacağım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu