.Güncel Bilgiler

Sevgililer Günü Hediyeniz Yapı Kredi İnternet Şubesi’nden

Sevgililer Günü Hediyeniz Yapı Kredi İnternet Şubesi’nden internet şubesine giriş yaparak bu hediyeden ayrarlanabilirsiniz.Buyrun hediyenin detayı aşağıdadır

 

Hemen Yapı Kredi İnternet Şubesi’ne ya da Worldonline’a giriş yapın anında 20 TL değerinde Cicek.com hediye çeki kazanın.

Birbirinden güzel çiçekler ya da lezzetli kek buketleri ile sevginizi paylaşın.

Cicek.com hediye çekinizi aktive etmek için hemen İnternet Şubesi’ne veya Worldonline’a giriş yapın.

Cicek.com hediye çekiniz 30 Nisan 2012 tarihine kadar geçerlidir.

Cicek.com hediye çekini nasıl aktive edeceksiniz? 

Bireysel İnternet Şubesi’ne veya Worldonline’a girerek üst menüde yer alan “Size Özel” sayfasından kampanya bilgilerine ulaşabilir ve bu sayfadaki adımları takip ederek cicek.com hediye çekini hemen aktive edebilirsiniz. Cicek.com hediye çekini aktive etme butonundan ulaşılacak cicek.com sayfasında, eğer cicek.com üyeliğiniz yoksa sizden istenen bilgileri doldurarak üyeliğinizi başlatabilirsiniz. Hediye çekiniz otomatik olarak hesabınıza yüklenecektir. Eğer mevcutta cicek.com üyeliğiniz bulunuyorsa sayfadaki “Üye iseniz giriş yapmak için tıklayınız” butonunu tıklayarak cicek.com kullanıcı bilgileriniz ile giriş yapabilirsiniz. Hediye çekiniz otomatik olarak hesabınıza yüklenecektir.

Kazandığınız hediye çekini Cicek.com’da tüm Çicek ve Gusto ürünlerinde kullanabilirsiniz.

Sevgililer Günü yoğunluğu sebebi ile siparişlerinizin zamanında teslim edilebilmesi için kampanya dahilinde Sevgililer Günü için verilecek siparişlerin en geç 12 Şubat’a kadar verilmesi gerekmektedir.

 Kampanya Koşulları:
  • 19 Ocak-29 Şubat 2012 tarihleri arasında Bireysel İnternet Şubesi’ne veya Worldonline’a giriş yapan tüm müşterilerimiz cicek.com’dan hediye çeki kazanacaklardır.
  • Özel Bankacılık müşterilerimiz bu kampanya kapsamı dışındadır.
  • Kampanya tarihleri arasında Bireysel İnternet Şubesi’ne veya Worldonline’a ilk kez üye olup giriş yapan müşterilerimizin kazandıkları hediye çekleri 13 Mart 2012 tarihinden itibaren, İnternet Şubesi Size Özel bölümüne yüklenecektir.
  • Hediye çekini kullanabilmek için Bireysel İnternet Şubesi kullanıcıları üst menüde yer alan Size Özel sayfasından hediye çeklerini aktive etmeleri gerekmektedir. Aktive edilmeyen hediye çekleri kullanılamayacaktır.
  • Hediye çekleri 30 Nisan 2012 tarihine kadar geçerlidir.
  • Kampanya süresince her müşterimiz sadece bir hediye çeki kazanabilir.
  • Hediye çekleri bölünerek ve/veya birleştirilerek kullanılamaz. Başka bir şekilde kazanılmış hediye çekleri ile kampanyadan kazanılan hediye çekleri aynı alışverişte kullanılamaz.
  • Hediye çekleri cicek.com’da satışa sunulan Çicek ve Gusto ürünlerinde geçerlidir.
  • cicek.com hediye çeki kampanyasından cicek.com üyesi olan ve olmayan herkes yararlanabilir. Cicek.com üyesi olmayan müşterilerimizin, hediye çekini kullanabilmek için hediye çeki aktivasyonu sırasında cicek.com’a üye olmaları gerekmektedir.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu