.Güncel Bilgiler

Şekerbank Western Union

Western Union artık şekerbankta. Şekerbank Western Union hakkında tüm detaylar sitemiz internetbankasi.org de sizler için yayınladığımız Şekerbank Western Union başlıklı konumuzun devamı aşağıdadır.

 

Uluslararası para gönderme ve alma servisi Western Union, şimdi Şekerbank’ta!

 

Dünya genelinde dakikalar içinde para transferi yapabileceğiniz hızlı, güvenli, kolay ve yaygın para gönderme ve alma servisi WESTERN UNION ŞEKERBANK Şubelerinde müşterilerimizin hizmetine sunulmuştur.Tüm şubelerimizden Western Union’ın dünya çapındaki 200’den fazla ülke ve bölgedeki 400.000’den fazla acente hizmet noktasıyla dakikalar içinde para gönderme ve alma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.*

 

Aynı zamanda Western Union’ın Türkiye’deki tüm acente ağından “Yurt içine” hızlı, kolay “Dolar/Euro” gönderip alabilirsiniz.

 

 

Western Union Nedir?

150 yıldır hizmet veren Western Union, dünya çapında 200’den fazla ülke ve bölgede 400.000’i aşkın acente hizmet noktasıyla dakikalar içerisinde para gönderip almanızı sağlayan hızlı, güvenli ve yaygın bir para transfer sistemidir.

Bu sistemi kullanmak için banka hesabı açtırmanıza gerek yoktur.

ŞEKERBANK şubelerinde bu sistemi kullanarak hızlı ve güvenli bir şekilde para gönderebilir ya da dünyanın herhangi bir noktasından gelen paranızı çekebilirsiniz.

 

Avantajları Nelerdir?

  • Gönderdiğiniz tutar dakikalar içinde kolay, güvenli ve yaygın hizmet noktası ile alıcısına ulaşır.
  • Size gönderilen tutarı, yine dakikalar içerisinde bankamızdan alabilirsiniz.
  • Bu hizmeti, ŞEKERBANK’ın 272 şubesinden hızlı, kaliteli, güleryüzlü ve tecrübeli hizmetimizden yararlanarak gerçekleştirebilirsiniz.

 

Western Union Hizmeti’nin Özellikleri Nelerdir?

  • Hızlı (dakikalar içerisinde para karşı tarafa ulaşır ve kolaydır).
  • Dünya çapında yaygındır.
  • Güvenilirdir.
  • Para transferini gerçekleştirmek için herhangi bir banka hesabına gerek yoktur. Alıcı, kendisine gelen parayı, dünyanın herhangi bir yerindeki Western Union acentasından çekebilir.
  • Alıcı komisyon ödemez.

 

*Ödemeler, acente hizmet noktası çalışma saatleri, ülkelerarası saat farklılıkları ve hizmet şartlarına göre değişir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu