İhtiyaç Kredisi

Şeker Bank ihtiyaç kredisi ‘Okullar Açılıyor’

sekerbankŞekerbanktan okkulların açılmasından dolayı bir kredi kampanyası haberi geldi. Şekerbank, 2 ay taksit ertelemeli ”İhtiyaç Kredisi-Okullar Açılıyor” kampanyası başlattı.

Şekerbank’tan yapılan yazılı açıklamada, söz konusu kampanyanın, 1-30 Eylül 2009 tarihleri arasında uygulanacağı bildirildi.

Açıklamada, bankanın, kampanya kapsamında maksimum 5 bin liraya kadar yapılabilecek ihtiyaç kredisi başvurularında 3-6 ay için yüzde 0,39, 7-12 ay için de yüzde 0,69 oranında faiz uygulayacağı kaydedildi.

Şekerbank’ın, okul veya diğer ihtiyaçların finansmanını sağlamak amacıyla başlattığı kampanyadan isteyen tüm bireysel müşterilerin kefilsiz yararlanabileceği ifade edildi.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. merhabalar başlattığınız kampanya çok güzel ama ücretli sigortalı çalışanları kapsamıyor nedense neden bizede uygulanmıyor biz neden faydalanamıyoruz hiç bir banka biz ücretli çalışanlara kredi vermiyor böyle bir uygulama varsa bizim neden haberimiz yok bizi bu konuda aydınlatırsanız memnun olucaz şimdiden teşekkür yorumumun cevabını bekliyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu