.Güncel Bilgiler

Şekeerbank Ramazanda 500 TL Faizsiz ve Komisyonsuz Kredi Kampanyası

Şekeerbank Ramazanda 500 TL Faizsiz ve Komisyonsuz Kredi Kampanyası nedir? Şekeerbank Ramazanda 500 TL Faizsiz ve Komisyonsuz Kredi Kampanyası hakkında ayrıntılar aşağıdadır.

Maaşınızı hangi bankadan alırsanız alın, Şekerbank ile tanışıp, ihtiyaçlarınızı karşılayan ve sizi memnun edecek ürün ve hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

 

Sunulan Faydalar: Kredili Mevduat Hesabı kredi limitinizin 500 TL’lik kısmını, 1 yıl süre ile, faiz ve komisyon ödemeden kullanabilirsiniz.

 

Kimler Faydalanabilir: Emekliler ve ücretli çalışan müşterilerimiz maaşını hangi bankadan alırsa alsın faydalanabilir.

 

Kampanyanın Kriterleri(*): Bir ay içinde aşağıda belirtilen kriterleri gerçekleştirmeniz halinde, bir sonraki ay Kredili Mevduat Hesabı limitinizin 500 TL’lik kısmını hiç faiz ve komisyon ödemeden kullanabilirsiniz.

  • En az 500 TL limitli Kredili Mevduat Hesabı’nızın olması
  • Maaşınızı nereden alırsanız alın Kredili Mevduat Hesabınıza ay içinde 500 TL veya daha fazla nakit girişi (EFT, para yatırma, havale vs. ile) olması
  • En az bir adet ödemesi gerçekleşmiş otomatik ödeme talimatınızın olması.

(*) Ramazan Bereketine, 31.07.2012 tarihine kadar kampanya başvuruları kabul edilen herkes Ağustos 2012 ayı boyunca 500 TL faizsiz ve komisyonsuz kredi kullanabileceklerdir.

 

Kampanya Başvurusu için; Sizleri en yakın Şekerbank Şubesine bekliyoruz. Size en yakın şubemizi öğrenmek için tıklayınız

 

Kampanyanın işleyişine Örnek 1: 31 Temmuz 2012’ye kadar başvuran müşterilerimiz için:

31 Temmuz 2012 tarihine kadar kampanya başvurusu kabul edilmesi halinde, Ağustos/2012 ayı boyunca Kredili Mevduat Hesabı limitinizin 500 TL’lik kısmını faiz ödemeden kullanma hakkı elde edeceksiniz. Sözgelimi 1000 TL olan Kredili Mevduat Hesabı kredi limitinizin 500 TL veya daha düşük kısmını kullanmanız halinde hiç faiz ödemeyeceksiniz. Ancak, limitinizin diyelim ki 550 TL lik kısmını kullanmanız halinde, 500 TL için yine faiz işlemezken, aşan kısım, yani 50 TL için, Bankamız Kredili Mevduat Hesabı cari faiz oranı olan aylık %4,40 oranından faiz işletilecektir.

 

Kampanyanın işleyişine Örnek 2: 31 Temmuz 2012’den sonra başvuran müşterilerimiz için:

Ağustos/2012 ayı içinde belirtilen 3 hususu gerçekleştirmeniz halinde, Eylül/2012 ayı boyunca Kredili Mevduat Hesabı limitinizin 500 TL’lik kısmını faiz ödemeden kullanma hakkı elde edeceksiniz. Sözgelimi 1000 TL olan Kredili Mevduat Hesabı kredi limitinizin 500 TL veya daha düşük kısmını kullanmanız halinde hiç faiz ödemeyeceksiniz. Ancak, limitinizin diyelim ki 550 TL lik kısmını kullanmanız halinde, 500 TL için yine faiz işlemezken, aşan kısım, yani 50 TL için, Bankamız Kredili Mevduat Hesabı cari faiz oranı olan aylık %4,40 oranından faiz işletilecektir. Belirtilen hususları gerçekleştirmemeniz halinde kredinizi dilerseniz yine kullanabileceksiniz. Ancak, bu durumda limitinizin kullandığınız kısmının tamamına aylık %4,40 oranından faiz işletilecektir.

 

Müşteri Maliyeti: Kampanya kriterlerini gerçekleştiren müşterilerimiz Kredili Mevduat Hesabı kredi limitinin 500 TL’lik kısmını, 1 yıl süre ile, faiz ve komisyon ödemeden kullanabilir. 500 TL kredi yıllık müşteri maliyeti için sıfırdır.

Faizsiz Kredili Mevduat Hesabı için özellikle tanımlanmış hesap işletim ücreti istisnası bulunmamaktadır. Hesap işletim ücreti ile diğer ücret ve masraflar hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Hesap işletim ücreti ile diğer ücret istisnalarını içeren Özel Ürün Paketleri’miz hakkında detay bilgi için tıklayınız.

 

 

Şekerbank Kredili Mevduat Hesabı Özellikleri: Vadesiz Mevduat Hesabınız ile bu hesaba bağlı bir kredi limitinden oluşan özel bir hesap türü olup bu hesaptan;

  • Şekerbank Banka kartınızla yurtiçi ve yurtdışı ATM’lerden nakit çekebilir,
  • Şekerbank Banka kartınızla yurtiçi ve yurtdışı POS’lardan alışveriş yapabilir,
  • Su, elektrik, doğalgaz, telefon vs.faturalarınızı otomatik ödeme talimatıyla ödeyebilir,
  • Kira, okul taksiti vs.ödemelerinizi düzenli ödeme talimatıyla yapabilirsiniz.
  • Hesabınızdan yapacağınız bu işlemler sırasında yeterli bakiyeniz yoksa kredi limitiniz çerçevesinde nakit kredi kullanabilirsiniz.
  • Kredili Mevduat Hesabı ürünü hakkında ayrıntılı bilgi edinmek için tıklayınız.

 

Kampanya Başvuru Süresi; Bu kampanya 31.12.2012 tarihine kadar başvurabilirsiniz. Şekerbank dilediği tarihte kampanyayı sona erdirerek, bu tarihten sonra kampanyadan yararlanmak için yapılacak başvuruları kabul etmeme veya kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkına sahiptir. Kampanya başvurusu alınmış ve kabul edilmiş müşteriler bu karardan etkilenmezler.

 

Kredi Tahsis ve Kullandırımı; Bu kampanya Şekerbank’ın Kredili Mevduat Hesabı kredi limiti açma taahhütü olarak yorumlanamaz. Şekerbank tüm müşteriler için geçerli olan mevcut kriterleriyle yapacağı değerlendirme sonrasında kredi limiti açılmamasına veya imzalanmış sözleşmeler çerçevesinde mevcut bir kredi limitinin iptaline karar verebilir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu