Kredi Kartları

Sanal Kredi Kartı (Fortis)

sanal kartFortis Bankası Sanal Kredi kartı bir çok avantajı ve güvenli internet alışverişi imkanları sunuyor. Ayrıca yaptığınız her alışverişte puanlar kazanabilir ve kullanabilirsiniz. Ayrıntılar için buyrun;

Alışveriş sitelerinde güvenli alışveriş imkanı sağlar.

Anlaşmalı alışveriş sitelerinde taksitli, armağan puanlı alışveriş keyfi yaşatır.

Tüm alışverişlerinizde Worldpuan kazandırır.

Kazandığınız Worldpuanlar ile dilerseniz anlaşmalı işyerlerinde bedava alışveriş yapabilirsiniz.

Fortis Sanal Worldcard’a sahip olabilmeniz için, sadece Fortis Worldcard’ınızın olması yeterli. Fortis Sanal Worldcard sahibi olabilmeniz için herhangi bir başvuru yapmanıza gerek yok. www.fortis.com.tr Fortis Internet Bankacılığı’na girerek veya 444 0 144 Fortis Telefon Bankacılığı’nı arayarak Fortis Sanal Worldcard’ınızı anında yaratabilirsiniz.

Fortis Sanal Worldcard fiziki olarak basılmaz.

Fortis Sanal Worldcard’ınızın limitini kendiniz belirleyebilirsiniz.

Fortis Sanal Worldcard’ınızı yarattığınızda, limiti, güvenliğiniz için 0 TL olarak belirlenir.

Fortis Sanal Worldcard’ınızı, MasterCard’ın geçerli olduğu tüm internet sitelerinde; telefon ve posta ile siparişlerinizde güvenle kullanabilirsiniz.

Fortis Internet Bankacılığı’nı veya 444 0 144 Fortis Telefon Bankacılığı’nı kullanarak, Fortis Sanal Worldcard’ınızın limitini, Fortis Worldcard’ınızın kullanılabilir limitine bağlı olarak dilediğiniz kadar artırabilir veya azaltabilirsiniz. Dilediğiniz zaman liminitinizi sıfırlayabilirsiniz.

Fortis Sanal Worldcard’ınıza tanımladığınız limitin belli bir tarihe kadar geçerli olmasını sağlayabilirsiniz. Böyle bir tarih belirlememişseniz bile, işleminizi gerçekleştirdiğiniz günün sonunda kart limitiniz sıfırlanır. Böylelikle, Fortis Sanal Worldcard bilgilerinizin, başkalarının eline geçmesi durumunda bile, kartınızın limitini 0 TL’ye indirdiğiniz için kartınızla işlem yapılamaz.

Taksitli işlem yapmak istediğinizde, Fortis Sanal Worldcard limitinizi, yapacağınız alışverişteki taksitlerinizin toplam tutarı kadar belirlemeniz gerekmektedir.

Fortis Sanal Worldcard ile yaptığınız işlemleri de, Fortis Worldcard’ınız için gönderilen Hesap Bildirim Cetveli içinden takip edebilirsiniz.

Fortis Sanal Worldcard’ınız ile yapmış olduğunuz alışverişleri, Fortis Worldcard’ınızın borçları ile birlikte topluca ödeyebilirsiniz.

Fortis Sanal Worldcard için de Fortis Worldcard için uygulanan faiz ve ücretler geçerlidir. Fortis Sanal Worldcard tamamen ücretsizdir.

Fortis Sanal Worldcard’ınız ile ilgili tüm soru ve sorunlarınız için 444 0 144 Telefon Bankacılığı’nı arayabilirsiniz.

Worldpuanı dökümünü size düzenli olarak gönderilecek Fortis Worldcard Hesap Bildirim Cetvelinden ve Fortis İnternet ve Telefon Bankacılığı’ndan öğrenebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. sanal kredi karıtımı nasıl güncellerim yardımcı olurmusunuz rica etsem

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu