.Güncel Bilgiler

PTTden Kurban Bayramı indirimleri 2010

PTTden Kurban Bayramı indirimleri 2010 nedir? PTTden Kurban Bayramı indirimleri nelerdir? PTTden Kurban Bayramı indirimleri 2010 hakkında ayrıntılar için başlığa tıklamanız eyterli www.intenetbankasi.org

PTT Genel Müdürlüğünün, Kurban Bayramı dolayısıyla PTT Kargo’da yüzde 10 indirim imkanı sunduğu bildirildi.

PTT Genel Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamada, Genel Müdürlüğün Kurban Bayramı’nda kargoların daha hızlı ve uygun fiyatlarla taşınması için bir dizi önlem aldığı belirtildi.

Telefon ve internet üzerinden sipariş verme, toplu kargo, kurumsal müşteriler ve önemli günlerde özel indirimler, ücretsiz ambalaj, kredi kartı ile ödeme, ücretsiz teslim bilgileri ve Kurban Bayramı’na özel yüzde 10 indirim imkanı sunulacağı ifade edilen açıklamada, bayramdan önceki 5 gün içerisinde postaya verilen PTT Kargo, Vip PTT Kargo, kayıtlı veya kayıtsız küçük paket ile APG ve kapıdan kapıya teslim gönderilerine, tebligat hariç yüzde 10 indirim uygulanacağı ifade edildi.

Açıklamada ayrıca, hizmetlerin daha sağlıklı yürütülebilmesi için vatandaşların gönderici ve alıcı adreslerini tam, doğru ve okunaklı yazması, posta kodu yazımının unutulmaması, tebrik kartı zarflarının ağızlarının kapatılması, özellikle çok miktarda tebrik gönderen kişi ve kuruluşların gişe önlerinde beklememeleri için gönderilerini ücret alma makinesi bulunan gişelere vermesi, gişelerde satılan pul baskılı tebrik zarfları ile resimli kartların tercih edilmesi, hediyelik eşya paketlerinin gönderilmesinde APG, Kapıdan Kapıya Teslim Servisi ve PTT Kargo hizmetlerinin tercih edilmesi, hediyelik eşyaların taşıma sırasında hasar görmemesi için ambalajların sağlam olarak yapılması ve posta gişelerinde bulunan ücretsiz kutu ve kargo yollama poşetlerinden faydalanılması istendi.

“SEVDİKLERİNİZ YANINIZDA” KAMPANYASI

PTT Genel Müdürlüğü, Kurban Bayramı’nda ayrıca “Sevdikleriniz Yanınızda” kampanyası düzenleyerek, unutulmaya yüz tutmuş kartpostal geleneğini canlandırmaya çalışacak.

Genel Müdürlük, Kurban Bayramı boyunca üniversiteler, alışveriş merkezleri, okul, dershane ve kışla gibi yerlerde stantlar kurarak 9 farklı görselden oluşan tebrik kartlarını ücretsiz olarak dağıtacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu