.Güncel Bilgiler

Otomatik Ödeme Talimatı (ing)

ing bankası otomatik ödemeing Bankası Otomatik Ödeme  talimatıyla Elektrik, su, telefon, kablo tv, internet, doğalgaz ve cep telefonu/GSM gibi faturalarınızı, uğraşmadan yatırtabilirsiniz. Ayrıntılar için buyrun;

Elektrik, su, telefon, kablo tv, internet, doğalgaz ve cep telefonu/GSM faturalarınızı sizin adınıza ING Bank’ın ödemesini sağlayabilirsiniz. Üstelik sadece bunları değil, kiranızı, taksitlerinizi, aidatlarınızı ve benzeri tüm düzenli ödemelerinizi de son ödeme günü telaşına düşmeden, beklemeden, gecikme faizlerine neden olmadan ING Bank aracılığı ile kolayca yapabilirsiniz.

Dilerseniz kredili mevduat hesabı açtırmak suretiyle düzenli ve otomatik ödemelerinizi bu hesabınıza bağlayabilir, mevduat hesabınızda yeterli bakiye olmasa da ödemelerinizin gecikme yaşamadan zamanında gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz.

ING Bank Kredi kartı ve bireysel kredi ödemeleri, şirket kredi kart bedelleri gibi düzenli ödemelerinizi ING Bank Otomatik Ödeme Sistemi’nin avantajlarından yararlanarak zahmetsizce gerçekleştirmeniz mümkündür.

Bunu yapmak çok kolay!

Son ödediğiniz faturalarınızla beraber size en yakın şubemize gelin.
Eğer ING Bank’ta vadesiz hesabınız yoksa size bir hesap açıp otomatik ödeme talimat formunu dolduralım… Hepsi bu kadar!
Dilerseniz İnternet Bankacılığı veya Telefon Bankacılığını kullanarak da otomatik ödeme talimatı verebilirisiniz.
Diğer düzenli ödemeleriniz de ödeme yaptığınız kişi veya kuruluşun
ING Bank veya diğer bankalardaki hesabına, talimatınızda belirttiğiniz tarihte sizin hesabınızdan otomatik olarak aktarılacaktır.

Artık her ay elektrik, su, doğalgaz, telefon faturalarınızı ödemek için endişelenmeyin, bir kere otomatik ödeme talimatı verin, sonra hepsini unutun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu